Telegram Arşiv Geri Alma

 Telegram Arşiv Geri Alma
Okunuyor Telegram Arşiv Geri Alma

Telegram arşiv geri alma işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini bilmeyen kullanıcılar için anlatıyoruz. Verdiğimiz en basit yöntemle arşiv geri almanın nasıl yapıldığını öğrenecek ve bağlantılarla bu işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Kullanıcılar yanlışlıkla veya bilerek arşive aldığı mesajları tekrar görmek istedikleri zaman sohbet penceresinde göremiyorlar. İşte bu arşive alınan mesajlara tekrar nasıl erişebileceğinizi aşağıdan öğreneceksiniz. Aynı zamanda Telegram uygulamasında yer alan Arşiv özelliğinin amacını ve ne için kullanılması gerektiğine dair de bilgiler aşağıda yer almaktadır. Eğer sizlerle paylaştığımız “Telegram Arşiv Geri Alma” adımları işinize yaramadıysa ve hala erişemiyorsanız yorumlarda bildirin. Konuyla ilgili yardımcı bir video hazırlanacaktır. Yakın zamanda paylaşacağımız video da Telegram uygulamasında arşive aldığınız mesaj veya görsellere tekrar nasıl erişebileceğinizi göstereceğiz. Aynı zamanda konuyla ilgili sormak istediğiniz her türlü soruyu aşağıdan sorabilirsiniz. Telegram Arşiv Geri Alma Nasıl Yapılır? sorusunun cevabıyla sizleri baş başa bırakalım.

Telegram Arşiv Geri Alma Nasıl Yapılır?

Telegram uygulamasının popülerlik kazanması uygulamanın mesajlaşmaya dair kullanıcılara çok farklı ve işe yarar özellikler sunmasından kaynaklanıyor. Her ne kadar bolca özellik olsa da bu özelliklerin kullanımı çok kolay olmaması da uygulamanın en eksi yönleri arasında. Bir mesajlaşma uygulamasında daha önce yaptığımız sohbeti silmek istemiyorsak fakat sürekli karşımıza çıkıp bağ yaratmasını da istemiyorsak işte o mesajları arşive kaldırabiliyoruz. Çok güzel bir özellik olmasına rağmen Telegram da bir mesajı arşive kaldırdığımızda onu tekrar geri alma işleminin nasıl yapıldığını bir türlü bulamıyoruz. İşte uygulama özelliklerinin kullanımlarının kolay olmaması bu gibi eksi yönlere sebep oluyor.

Telegram Arşiv Geri Alma Nasıl Yapılır?
Telegram Arşiv Geri Alma Nasıl Yapılır?

Eğer arşivlenmiş sohbetinize bir bildirim geldiyse o sohbet arşivlerden kalkarak tekrar mesaj kutunuzda gözükmeye başlar. Eğer arşivlenmiş sohbetinizi bulamıyorsanız tekrar o kişiye bir mesaj gönderebilirsiniz. Fakat herhangi bir mesaj göndermeden direk o sohbet penceresine erişmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

  1. Mesaj kutunuza girin.
  2. Ekranı aşağı doğru kaydırın.

Mesaj kutusunu sola kaydırdığınız zaman bir pencereyi arşive eklemiş oluyorsunuz. Aynı zamanda mesaj kutunuzu aşağı kaydırdığınızda arşive aldığınız mesaj pencerelerine ulaşabiliyorsunuz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın