Telegram Fake (Sahte) Hesap Açma – 2021

 Telegram Fake (Sahte) Hesap Açma – 2021
Okunuyor Telegram Fake (Sahte) Hesap Açma – 2021

Telegram Fake Hesap Açma yöntemi olarak 2021 yılında anlattığımız taktiklerle Android ve İOS cihazlarınızda sahte hesaplar açabileceksiniz. Farklı telefon numaraları ile nasıl Telegram uygulamasında fake hesap açılır? tüm detaylarıyla aşağıda anlatıldı. Aynı zamanda takılanlar ve anlamayanlar için çok yakında videolu anlatım da eklenecektir. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarının başında gelen Telegram’da bir den fazla hesap oluşturamıyorsunuz. Genellikle kullanıcılar girdikleri gruplar ve daha rahat sohbet edebilmek için fake hesap açmak istiyor. Fakat uygulamaya cep telefon numarası ile kayıt olunması bu sahte hesapların önüne geçiyor. Bunun da bir yöntemi var tabi ki, aşağıda sizlere verdiğimiz yöntem sayesinde bunun nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Telegram Fake Hesap Açma

Telegram Fake Hesap Açma için sizlere bir uygulama önereceğiz. Bu sayede ücretsiz olarak hiç bir ücret ödemeden sahte telefon numarası ile kayıt olabileceksiniz. Kaydınızı yaptıktan sonra bir kaç ay bu numara üzerinden Telegram uygulamasında fake hesabınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi ki, her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bunun da bir sonu olacak. Bir kaç ay sonra bedava olarak tekrar bir numara alıp yeniden kaydolmanız gerekiyor. Burada oluşturduğunuz sahte hesabı sonsuza kadar kullanamazsınız.

Telegram Fake Hesap Açma
Telegram Fake Hesap Açma

Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak fake hesabınızı oluşturabileceksiniz. 2021 yılında bu işlemleri nasıl yapacağınızla ilgili bilgileri detaylı olarak anlatabilmek için bir video hazırlayacağız. Eğer takıldığınız bir nokta olursa bize bildirin. Aynı zamanda sormak istediğiniz sorularınızı da yorum olarak yazabilirsiniz.

Telegram Sahte (Fake) Hesap Açma Uygulaması Nasıl Yapılır?

Aşağıda verdiğimiz güncel bağlantıdaki uygulamayı cihazınıza yükleyin. Telegram Sahte (Fake) hesap açma için bu uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde kaydınızı yaptıktan sonra giriş yapmanız gerekiyor. Karşınıza gelen ekranlardaki cevapları sırasıyla aşağıdaki gibi doldurun ve devam edin.

Telegram Sahte (Fake) Hesap Açma Uygulaması Nasıl Yapılır?
Telegram Sahte (Fake) Hesap Açma Uygulaması Nasıl Yapılır?
  • Not Now
  • Skip
  • Don’t use Location

Şimdi işlemin sonuna yaklaştınız demektir. +740 alan kodu olarak yazmanızı istiyoruz. Sonrasında bir çok farklı numara karşınıza çıkacak, oradan dilediğiniz bir numarayı seçin. Burada aldığınız telefon numarası ile Telegram uygulamasına fake hesap açmak için kayıt olacaksınız.

Telegram uygulamasına kayıt olurken telefon numarası yazma yerine alan kodu olarak “+1” yazmanız gerekmektedir. Daha sonra geri kalan numaraya ise daha demin uygulamadan aldığınız telefon numarasını yazmalısınız. Onay kodunuz uygulamaya sms olarak gelecek, oradan doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra fake hesabınız açılmış olacaktır.

iPhone (İOS)

Telegram Sahte (Fake) Hesap Açma işlemlerini iPhone (İOS) cihazlarınızda gerçekleştirmenizi sağlayacak uygulamada aşağıda verilmiştir. Yine yukarıda anlattığımız adımları uygulayarak sahte hesabınızı oluşturabileceksiniz. 2021 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir.

Telegram Fake Hesap Açmamızı Sağlayan Uygulama Nedir?

Telegram Fake Hesap Açmanızı sağlayan mobil uygulama hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu sayede ne kadar güvenli olup olmadığına kendiniz kararv erin.

Yerel ABD veya Kanada Telefon numarası
Arkadaşlarına arayabilecekleri kendi telefon numaralarını ver!

Sınırsız Metin ve Resimli Mesajlaşma
ABD ve Kanada’ya istediğiniz kadar kısa mesaj gönderebilirsiniz – BEDAVA!

ABD ve Kanada’ya Sınırsız Arama
ABD ve Kanada’daki herhangi bir telefon numarasına sınırsız ücretsiz telefon görüşmesi yapın!

Ucuz Uluslararası Arama
TextNow, 230’dan fazla ülkeye düşük maliyetli, uluslararası arama olanağı sunar. Dakikada 0,01 ABD dolarından başlayan fiyatlarla, daha uzun süre bağlantıda kalın. Hesabınıza teklifleri doldurarak ve düşük maliyetli uluslararası aramalar yaparak para ekleyin veya ücretsiz para kazanın.

Özellikleri:
– Sesli arama yapın ve alın
– Emojiler, çıkartmalar ve gifler
– Tam resimli mesajlaşma: resim gönderin, alın ve kaydedin!
– Video mesajlaşma: Arkadaşlarınıza ve ailenize video gönderin
– Telesekreter Transkripsiyonu: Telesekreterinizin transkripti
– Arayan kimliği
– Şifre Kodu: mesajlarınızı kilit altında tut
– Google SmartLock: şifrenizi hatırlamanıza gerek yok
– Çağrı yönlendirme
– Konferans görüşmesi
– İmzalar: Her metne kendi kişisel imzanızı ekleyin
– Özelleştirilebilir metin tonu, zil sesi ve titreşim
– Özelleştirilebilir arka planlar
– Kişilere kendi zil seslerini ve arka planlarını ata
– Kolayca (ve hızlı bir şekilde) arkadaşlara hızlı cevap vermek
– TextNow’u başlatmak, yeni bir mesaj oluşturmak veya hızlıca arama yapmak için Ana ekran widget’ı
– Birleşik gelen kutusu: metinlerinizi, SMS’lerinizi ve GIF’lerinizi doğrudan TextNow aracılığıyla gönderin ve alın – TextNow’u one-stop SMS manifatura uygulaması olarak kullanın!
– Bir numara, birden fazla cihaz – Mesaj gönderin ve bilgisayarınızda veya tabletinizde arama yapın, daha sonra hareket halindeyken telefonunuza erişin.
– TextNow.com – bilgisayarınızdan da metin! Tüm mesajlar kesintisiz olarak mobil cihazınızla senkronize edilir.
– Wi-Fi özellikli tabletlerinizi bir telefona dönüştürün.
– Elastik arama, sizi bırakılan aramalardan korumak için. Elastik arama, TextNow’un, aramalarımızı kalitenizi arttırmak için mümkün olan en iyi rotayı seçmesi için eşsiz bir yeteneğidir.

Gerçekten ücretsiz mi?

Avlanma yok. Yıllık veya aylık ücret yok! Tamamen ücretsiz! Bugün indirin ve sınırsız metin, resim, video ve SMS mesajlarınızı gönderip almaya başlayın.

Tüm bunlar nasıl ücretsiz olabilir?

Uygulamaya birkaç reklam ile birlikte geliyor. Reklamları beğenmezseniz, kaldırmak için bir abonelik satın alabilirsiniz. Konuşma ve metinden bağımsız olarak daha iyi bir yol bulan 100 milyon kişiye katılın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın