e
sv

Telegram Grup Linki Paylaşma Nasıl Yapılır?

1764 Okunma — 26 Ağustos 2021 15:31
Telegram Grup Linki Paylaşma Nasıl Yapılır?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telegram Grup Linki Paylaşma işleminin nasıl gerçekleşeceğini bilmeyen kullanıcılar için nasıl yapılır? sorusuna cevap veriyoruz. Günümüzün popüler mesajlaşma uygulamasında kurduğunuz grubu başkalarıyla nasıl paylaşacağınızı öğrenin. WhatsApp uygulamasında yapılan politika değişikleri sonrasında ülkemizde ve dünyada büyük bir kitle Telegram uygulamasına geçiş yaptı. Sıradan bir mesajlaşma uygulamalarının aksine sosyal medya platformu gibi uygulamayı kullanan herkesin çeşitli gruplarla etkileşime girebilmesi kullanıcıların çok sevdiği bir özellik haline geldi. Eğer Telegram uygulamasında kurduğunuz veya katıldığınız gurup da başka arkadaşlarınızı da görmek istiyorsanız linki paylaşma özelliğini kullanmanız yeterli olacaktır. Bunu nasıl yapacağını bilmeyenler için aşağıda anlatıyor ve kısa yol bağlantısı paylaşıyoruz.

Telegram Grup Linki Paylaşma

Telegram Grup Linki Paylaşma aslında her kullanıcının çeşitli durumlarda kullanabileceği önemli bir özellik. Uygulamanın el verdiği herkese açık veya yalnızca sizin belirlediğiniz insanların girebildiği grup modelleri oldukça popüler. Fakat uygulama bir o kadar fazla içerik barındırsa da kullanılabilirlik açısından biraz alışkanlık gerektiriyor. Oldukça yeni kullanıcılara sahip olmasından dolayı “Grup linki paylaşma” gibi özelliklerin nasıl çalıştığını bilenlerin sayısı oldukça düşük. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Yapmanız gerekenleri de yine aşağıda anlattık. Sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Telegram Grup Linki Paylaşma
Telegram Grup Linki Paylaşma

Telegram uygulamasında olabilecek güncellemeleri sizlere bildirmeye devam edeceğiz. Olabilecek bazı durumlarda grup linki paylaşma özelliğinin güncellenmesi yapılacak işlemlerin de farklı olmasına sebep olabilir. Eğer böyle bir durum olursa yeniden bu işlemi nasıl yapabileceğinizi buradan güncel haliyle anlatacağız.

Telegram Paylaşma Linki ile İlgili İlginizi Çekebilecek Diğer Haberlerimiz;

 1. Telegram Grup Linki Paylaşma Nasıl Yapılır?
 2. Telegram Katılma Linki Paylaşma Nasıl Yapılır?
 3. Telegram Davet Linki Paylaşma Nasıl Yapılır?
 4. Telegram Profil Linki Paylaşma Nasıl Yapılır?
 5. Telegram Grup Linki Değişikliği Nasıl Yapılır?

Telegram Grup Linki Nasıl Paylaşılır?

Telegram Grup Linki Paylaşma için yukarıdaki bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında telegram uygulaması karşınıza çıkacak. Oradan paylaşmak istediğiniz grubu seçiniz. Grubu seçtikten sonra size bir bağlantı verecek ve aynı zamanda hangi platform üzerinden kime göndermek istediğinizi seçmenizi isteyecek. Bu işlemleri uyguladıktan sonra telegram grup linki paylaşımı gerçekleşecektir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Telegram Grup Linki Paylaşma Nasıl Yapılır?