Telegram Hesap Silme Linki Android – 2021

 Telegram Hesap Silme Linki Android – 2021
Okunuyor Telegram Hesap Silme Linki Android – 2021

Telegram Hesap Silme Linki için verilen bağlıyı kullanarak Android cihazlarınızda 2021 yılında hesaplarını kalıcı olacak kolaylıkla kapatabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı da en açık haliyle anlatıyoruz. Hiç bir zorluk ve sıkıntı yaşamadan tek tıkla verdiğimiz link sayesinde Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlarınızdaki Telegram Hesap Silme işlemlerini yapabileceksiniz. Günümüzün en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulamasını kullanmak için kayıt olmak gerekiyor. Bazı kullanıcılar kayıt olduktan sonra uygulamayı sevmedikleri için hesaplarını silmek istiyorlar fakat bunu nasıl yapacaklarını bilemiyorlar. Biraz araştırıldığı zaman hesap silme işlemlerinin uzun ve karmaşık olduğu görülüyor. Bu gibi şeylerle uğraşmamanız için hazırlamış olduğumuz Telegram Hesap Silme Linki yazımızda Android cihazlarınızdan nasıl bunu yapabileceğinizi anlattık.

Telegram Hesap Silme Linki (Android)

Telegram Hesap Silme Linki aslında çok basit bir bağlantı gibi gözükse de aslında sizi doğrudan hesabınızı silmenizi sağlayacak olan bağlantıya yönlendiren önemli bir görev arz etmektedir. Yani aşağıda anlattığımız yöntemleri eksiksiz uygulamanız halinde çok basit ve hızlı bir şekilde hesaplarınızı silebileceksiniz. Eğer aşağıda anlattığımız yöntemleri uygulamakta zorluk çekerseniz bize bildirin. Bizde sizin için bunu yapalım. Kısaca yapacağınız ve uygulamanız gereken adımlardan bahsetmek istiyoruz. Verdiğimiz Telegram Hesap Silme Linkine tıkladıktan sonra resmi bir İnternet sitesine erişeceksiniz. Sonrasında kayıt yapmış olduğunuz telefon numarasını girecek, numaranın size ait olduğunu doğrulayacak ve sonrasında manuel olarak hesabınızı kalıcı olarak silebileceksiniz.

Telegram Hesap Silme Linki (Android)
Telegram Hesap Silme Linki (Android)
  • Yukarıdaki “Telegram Hesap Silme Linki” butonuna basın.
  • Açılan sayfada +90 ile silmek istediğiniz hesabın telefon numarasını yazın
  • Telegram uygulamanıza doğrulama isteği gelecek oradaki kodu buraya yazın.
  • Oturum açtıktan sonra karşınıza çıkacak yazılardan “deactivate account” yani hesabı devre dışı bırak seçeneğine basmanız gerekiyor.
  • İlerleyin ve hesabınız silinsin.

Yukarıdaki işlemler ortalama 3 dakika sürmektedir. En kısa sürede Telegram hesabınızı kalıcı olarak bu şekilde silebilirsiniz.

Telegram Hesabını Link ile Android Telefonumdan Sildim Mesajlarda Silindi mi?

Telegram Hesap Silme Linki ile Android telefonlarından hesaplarını kapatanlar genellikle daha önceki konuşmalarımız ve mesajlarımızda silindi mi? şeklinde çok sorular soruyorlar. Hesabınızı bu şekilde kapattığınız taktirde daha önce konuştuğunuz tüm mesajlarda silinecektir. Aynı numara ile tekrar kayıt olsanız dahi eski mesajlarınıza ulaşamayacaksınız. Aynı zamanda konuştuğunuz insanlardan da sizin mesajlarınız silinecek ve konuşma pencereleriniz kaybolacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın