Telegram Hesap Silme Linki (Android ve İOS)

 Telegram Hesap Silme Linki (Android ve İOS)
Okunuyor Telegram Hesap Silme Linki (Android ve İOS)

Telegram Hesap Silme Linki arayan Android ve İOS kullanıcıları için 2021 yılına ait güncel bağlantıyı paylaşıyoruz. Kısa yol sayesinde hızlıca hesabınızı silin. Telegram FZ-LLC tarafından geliştirilen çevrim içi mesajlaşma uygulaması tamamen ücretsiz olarak uygulama mağazalarının haberleşme kategorisinde yerini almaktadır. WhatsApp uygulamasının politika değişikliğine giderek kullanıcılarından istediği izinler çok büyük tepki toplamıştı.

Bu izinleri vermeyecek olan kullanıcıların artık WhatsApp kullanamayacak olmasından dolayı Telegram gibi çeşitli mesajlaşma uygulamalarına ilgiyi arttırdı. Telegram uygulamasını ilk defa kullanan ve hoşuna gitmeyenler hesaplarını silmek istiyorlar. Telegram Hesap Silme Linki adı altında Android veya İOS cihazlar için kısa yol bağlantısı paylaşacağız.

Telegram Hesap Silme Linki – 2021

Telegram Hesap Silme Linki olarak sizlere verdiğimiz bağlantı sayesinde Android ve İOS telefonlarınızda yüklediğiniz telegram uygulamasındaki hesaplarınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz. Telegram hesabını sildikten sonra tekrar aynı numarayla kayıt olma imkanınız bulunmaktadır.

Yukarıdaki “Telegram Hesap Sil” butonuna tıklayın, açılan sayfaya telefon numaranızı yazın. Telefonunuza Telegram tarafından yollanacak onay kodunu açılan sayfaya yazın ve onaylayın. Bu kadar basit işlemler sayesinde hesabınızı silebilirsiniz.

Telegram Hesap Silme Linki - 2021
Telegram Hesap Silme Linki – 2021

Uygulama içerisinde çeşitli şekillerde hesap kapatabilme durumu söz konusudur. Fakat uygulamayı kaldırmış veya uğraşmak istemeyen kullanıcılar Telegram Hesap Silme Linki ile kolaylıkla hesaplarını kalıcı olarak kapatmayı tercih ediyorlar.

Telegram Hesap Silme Linki İle Kalıcı Hesap Kapatma

Telegram Hesap Silme Linki sayesinde hesabınız kalıcı olarak kapatılacaktır. Bu durumda girdiğiniz gruplar, yazdığınız mesajlar tamamen silinecek. Tekrar uygulamayı yüklediğiniz de girmiş olduğunuz gruplar veya attığınız mesajlara erişemezsiniz. Eğer hesabınıza ait bilgilerin durmasını istemiyorsanız hesabınızı silmeyin.

Telegram Hesap Silme Linki

Uygulama içerisinde ayarlardan hesap kapatma işlemiyle aynıdır. Hesabınızı dondurmak hesabınızın kapandığı anlamına gelmez. Yukarıda sizlere sunduğumuz 2021 yılına ait Telegram Hesap Silme Linki hesaplarınızın tamamen kapanmasını sağlar. Telegram uygulamasının resmi İnternet sitesi aracılığıyla bu hizmet verilmektedir. Rus geliştiriciler tarafından hazırlandığı için zorlanabileceğinizi düşünüyoruz. Bu yüzden sizlere nasıl hesabınızı kapatabileceğinizi anlattık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın