Telegram İdlib Sesi, Halkın İlgisi

 Telegram İdlib Sesi, Halkın İlgisi
Okunuyor Telegram İdlib Sesi, Halkın İlgisi

Telegram İdlib sesi veya İdlip sesi olarak aratılan kanal aracılığıyla uygulama üzerinden Suriye olaylarını görseller ve videolar ile izleyerek takip ediyorlar.

Suriye’de destanlar yazan Mehmetçiğimizin operasyonlarını ve orada verdiği savaş hakkında önemli bilgileri açık sözlülükle paylaşan Telegram İdlib Sesi kanalına halkın desteği tam.

Twitter veya Facebook gibi sosyal medya hesaplarına getirilen kısıtlamalar ve haber yasakları ile halk orada olup bitenden haber alamadığı için haber alabilecekleri farklı kaynaklar arıyorlar. Telegram uygulaması üzerinden bu konuyla paylaşımlar yapan İdlibin Sesi kanalı benim’de takip ettiğim haber konusunda başarılı bir kanal. Bu içeriği oluşturmamızın sebebi herhangi bir reklam değildir.

Telegram Uygulaması

Telegram İdlib Sesi

Telegram Uygulaması üzerinden açılan İdlib Sesi veya İdlip Sesi olarak’da aratılan kanalda Suriye konusunda güncel haberler anında paylaşılmaktadır. Buna benzer türevi kanallar şimdiden açılmaya başladı.

Ruslar tarafından geliştirilen Telegram uygulaması üzerinden kendimize haber kanalı açmak düşmanın silahı ile düşmanı vurmak gibi bir şeye benziyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
449 okunma
okunma2369
0 yorum