Telegram Link Açma Rehberi (2021)

 Telegram Link Açma Rehberi (2021)
Okunuyor Telegram Link Açma Rehberi (2021)

Telegram Link Açma ile size gönderilen bağlantıları nasıl açabileceğinizi anlatıyoruz. İOS ve Android cihazlarda programla açmaya çalışılan linkleri programsız olarak açabilmenizi sağlayacak yöntemlere yer verilmiştir. Günümüzün en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulamalarının başında gelen Telegram hala keşfedilmeye ve öğrenilmeye devam ediliyor. Her ne kadar basit bir mesajlaşma uygulaması gibi görülse de içerisindeki özellikler ve özelliklerin kullanımları uzun zamandır kullanıcısı olanların bile yeni keşifler yapmasını sağlıyor. Son zamanlarda uygulamada gruplara girenler veya arkadaş edinenler karşı taraftan gelen link içerikli mesajları bir türlü açamıyorlar. Telegram link açma hakkında hazırladığımız içerikte her detayı öğrenecek ve nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız.

Telegram Link Açma

Telegram Link Açma için gönderilen linkin tipi çok önemlidir. Eğer mavi bir yazıyla gözüken bir bağlantıysa üzerine tıkladığınız zaman sizden bu linki nereden açmak istediğinizi soracaktır. Genellikle linkleri tarayıcı üzerinden açarsınız. Kullandığınız tarayıcıyı seçtikten sonra tamam diyerek telegram linkini açabilirsiniz.

Eğer paylaşılan link mavi gözükmüyorsa ve üzerine tıklanmıyorsa mesajı kopyalayın. Mesajı kopyaladıktan sonra link kısmını tarayıcınızın üzerinde bulunan arama çubuğuna yapıştırıp linke gidebilirsiniz. Bunun için ekstra bir program indirmenize gerek yok. Android ve İOS cihazlarda yukarıda anlattığımız taktikle linklere tıklayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın