Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor [2022]

 Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor [2022]
Okunuyor Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor [2022]

Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor ile 2022 yılında gelen tüm sürümlerde hangi yeni özelliklerin geldiğini güncel bir şekilde buradan öğrenebileceksiniz. Uygulamanın en eski sürümünden, gelecek olan en yeni sürümüne kadar detayları içeriyor. Dünyanın en popüler ve en aktif kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen İnstagram her ay güncelleme alan bir uygulamadır. Kendisini sürekli olarak geliştirerek kullanıcılarına yeni özellikler sunuyor ve mevcut özelliklerinde görülen sorunları bu güncellemelerle kaldırıyor. Eskiden Android ve İOS işletim sistemli cihazlar İnsatgram gibi bir uygulamaya güncelleme geldiğinde güncellemeyi yapmadan uygulamaya giremezlerdi. Fakat artık çok büyük bir güncelleme değilse yeni güncellemeyi yapmayanlar eski sürümü kullanmaya devam edebiliyorlar. Tabi ki eski sürüm kullanıyorsanız, yeni güncellemeyle gelen özellikleri eski sürümünüzde kullanamazsınız. Her ne sebeple olursa olsun 2022 yılında Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor araştırması yaptığınızda bu içerik aradığınız her şeyi sizlere sunmaya yetecek.

Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor

Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor ile birlikte gelen tüm özellikleri görebileceğiniz bir içeriktir. Aynı zamanda uygulamada görülen sorun, hata veya problemlerin ortadan kalkması da yine bu güncellemelerle meydana gelir. 2022 Yılı boyunca uygulamaya gelecek olan tüm yeni güncellemeler hakkında sizlere bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

Telegram Mesaj Gitmiyor (2022)

Telegram yeni mesaj güncellemesi aslında Facebook Messenger uygulaması mantığını barındırıyor. Facebook kullanan herkes telefonuna Facebook Messenger uygulamasını kurmuştur. Facebook içerisinde yazışmaktansa Facebook içerisinde mesaj kısmına basınca Messenger uygulaması açılırdı. Messenger ne alaka diye sorarsanız. Facebook, İnstagram’ı yıllar önce çok yüksek bir paraya satın alarak bünyesine kattı.

Durum böyle olunca Telegram ve Facebook hesapları yıllardır birbirine bağlanabiliyor. Telegram’ın mesajlaşma kısmı biraz daha basit bir tasarıma sahipti. Facebook burada Messenger içerisindeki tüm mesajlaşma özellikleri ve efektleri Telegram DM bölümüne yükledi.

Telegram Güncelleniyor Hatası Nasıl Çözülür?
Telegram Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor

Telegram Yeni Mesaj Güncellemesi Yapmazsak Ne Olur?

Güncellemeyi anlık olarak yapmazsanız bir sıkıntı yaşamazsınız ama ileride daha büyük ve zorunlu bir güncelleme geldiği zaman Telegram otomatik mesajlaşma kısmını da günceller. Durum böyle olunca insan açıkçası pek diretmek istemiyor. Ek olarak güncellememeniz için hiçbir sebep bulunmuyor.

Yeni Özellikler

Mesajlaşma bölümüne gelen yeni özellikler arsında en büyük olanı artık sadece belli bir mesaja kalp göndermekten daha fazlasını yapabilirsiniz. Ek olarak bir mesaja yüzlerce emoji arasından sizin o anlık duygunuzu belli edeni seçip gönderebilirsiniz.

Telegram Yeni Güncellemeyle Gelen 2022 Özellikleri

Telegram Yeni Güncellemeyle Gelen 2021 Özellikleri
Telegram Yeni Güncellemeyle Gelen 2022 Özellikleri

Telegram kullanıcıları 2022 yılında gelen bu yeni özellik ile artık takipçilerinin kendi gönderileri ve hesabın bütünü ile olan etkileşimlerini bir istatistik ile görebilecek ve değerlendirmeler yapabilecekler.

Telegram yeni özellik merak edenler için 2022 yılında yapılacak olan tüm özellikleri burada görecek ve haberini öğreneceksiniz. Kısa ve öz bilgilere yer vermeye çalıştık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın