Telegram Numarasız Hesap Açma (2021)

 Telegram Numarasız Hesap Açma (2021)
Okunuyor Telegram Numarasız Hesap Açma (2021)

Telegran numarasız hesap açma işleminin nasıl gerçekleştiğini bilmeyenlere sadece mail doğrulamasıyla nasıl kayıt olabileceklerini açıklıyoruz. Herhangi bir telefon numarası girmeden hesap nasıl açılır? tüm detaylarıyla buradan öğreneceksiniz. Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarının başında gelen Telegram ülkemizde de çok popüler olmaya başladı. Kullanıcılar uygulamaya pek güvenmediklerinden dolayı kayıt olurken telefon numarası bilgilerini girmek istemiyorlar. Veya kendi telefon numaralarına ait bir hesap olmasına rağmen bir tane daha hesap açmak isteyenler numaralarının gözükmesini istemedikleri için numarasız hesap açmanın yollarını araştırıyorlar. Her ne sebeple olursa olsun bu rehberi okuyarak Telegram uygulamasında nasıl numarasız hesap açılır! öğreneceksiniz.

Telegram Numarasız Hesap Nasıl Açılır?

Telegram uygulamasında eğer herhangi bir telefon numarası girmeden numarasız hesap açmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir. Bu sayede mesajlaşma uygulamasında herhangi bir telefon numarası gözükmeyen kaydınız oluşacak. 2021 yılı boyunca içeriği güncelleyerek nasıl numarasız bir şekilde hesap açabileceğinizi anlatmaya devam edeceğiz.

Aşağıda verdiğimiz güncel bağlantıdaki uygulamayı cihazınıza yükleyin. Telegram numarasız hesap açma için bu uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde kaydınızı yaptıktan sonra giriş yapmanız gerekiyor. Karşınıza gelen ekranlardaki cevapları sırasıyla aşağıdaki gibi doldurun ve devam edin.

Telegram Numarasız Hesap Nasıl Açılır?
Telegram Numarasız Hesap Nasıl Açılır?
  1. Not Now
  2. Skip
  3. Don’t use Location

Şimdi işlemin sonuna yaklaştınız demektir. +740 alan kodu olarak yazmanızı istiyoruz. Sonrasında bir çok farklı numara karşınıza çıkacak, oradan dilediğiniz bir numarayı seçin. Burada aldığınız telefon numarası ile Telegram uygulamasına fake hesap açmak için kayıt olacaksınız.

Telegram uygulamasına kayıt olurken telefon numarası yazma yerine alan kodu olarak “+1” yazmanız gerekmektedir. Daha sonra geri kalan numaraya ise daha demin uygulamadan aldığınız telefon numarasını yazmalısınız. Onay kodunuz uygulamaya sms olarak gelecek, oradan doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra fake hesabınız açılmış olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın