Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek?

 Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek?
Okunuyor Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek?

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek? sorusunu cevaplıyoruz. Yeni kullanıcıların bilmediği önemli bilgilerle uygulamayı keşfedin. WhatsApp uygulamasının politika değişikliğinden sonra uygulamayı kullanmayı bırakanlar Telegram gibi güvenilir diğer mesajlaşma uygulamalarına yöneldiler. Telegram uygulamasını Android veya İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarda kullananlar arkadaş listelerindeki bazı kullanıcıların aktiflik sürelerini görüntülerken “Son Görülme Uzun Zaman Önce” şeklinde mesajlarla karşılaşıyor. Bunun üzerine bu mesajlarla karşılaşan kullanıcılarda ne demek? sorusuyla ne anlama geldiğini araştırıyorlar.

Bizde sizler için 2021 yılında işinize yarayacak güncel bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek? sorusunu cevapladık. Konu güncel tutulmaya devam edilecektir. Merak ettiğiniz başka sorularınız varsa veya konuyla ilgili sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek?

Telegram uygulamasında arkadaş listenizdeki veya daha önce mesajlaştığınız insanların ne kadar süre önce bu uygulamada aktif olduğunu gösteren bir bilgi paneli yer almaktadır. Mesajlaştığınız kullanıcıyla olan kutucuğun içerisinde son görülme süreleri yer alır.

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek?
Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek?

Bu mesajlaşma panelinde eski bir kullanıcının “Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce” bilgisiyle karşılaşanlar ne demek? olduğunu merak ediyorlar. Bu hangi anlama gelmektedir ve neden böyle bir mesaj gördüğünüzü sizlere anlatacağız.

Son Görülme; Kullanıcının en son ne zaman uygulamada aktif olduğunu gösterir.

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce; bir kullanıcının 1 aydan daha uzun süredir uygulamaya giriş yapmadığı anlamına gelir. Aynı zamanda kullanıcı sizi mesajlaşmadan engellediyse yine son görülme olarak “Uzun Zaman Önce” mesajını görürsünüz.

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce – Tespit Edin!

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce mesajının engel yediğiniz kullanıcılar veya uygulamayı 1 aydan fazladır kullananlar tarafından görebileceğinizden bahsetmiştik. Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce mesajını görüyorsanız o kullanıcı sizi engelledi mi? yoksa 1 aydır uygulamayı mı kullanmıyor? bu soruların cevaplarını nasıl öğrenebileceğinizden bahsedeceğiz.

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce
Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce

Öncelikle kullanıcının profil bilgilerini kontrol etmeye çalışın. Eğer kullanıcı sizi engellediyse onunla Telegram uygulaması üzerinden herhangi bir şekilde iletişim kuramazsınız. Kullanıcının girdiği gruplar üzerinden aktif olarak uygulamayı kullanıp kullanmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Telegram Son Görülme Uzun Zaman Önce Ne Demek? sorusu cevaplandı ve konuyla ilgili kullanıcıların merak ettikleri soruları da cevapladık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın