Telegram Yakındaki Kişileri Bul [2022]

 Telegram Yakındaki Kişileri Bul [2022]
Okunuyor Telegram Yakındaki Kişileri Bul [2022]

Telegram Yakındaki Kişileri Bul problemi ile karşılaşan kullanıcılar için 2022 yılına özel üretilen çözüm yöntemlerini açıklıyoruz. Bu sayede rehberinizdeki ve sonradan eklediğiniz kişileri Telegram uygulamasında da görebileceksiniz. Sizlere verilen yardımcı buton sayesinde kolaylıkla uygulamanın ilgili alanına yönlenecek ve daha sonrasında çözüm için verdiğimiz adımları hızlıca uygulayacaksınız. Ardından ise en başta şikayetçi olduğunuz konu olan “Telegram Yakındaki Kişileri Bul” probleminiz ortadan kalkacak. Sizlere bu içeriği oluşturmadan önce hatayı alan 10 farklı cihazda bu çözümü uyguladık ve tam çözüme kavuştuk. Eğer verilen çözüm yöntemi sizin işinize yaramadıysa ve hala hata devam ediyorsa bize muhakkak bildiriniz.

Telegram Yakındaki Kişileri Bul Hatası

Telegram da Yakındaki Kişileri Bul hatası için aşağıda verilen bilgiler ve çözümler güncellenmeye devam edilecektir. 2022 yılı boyunca bu hatayla ilgili oluşacak tüm güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Aşağıda sunduğumuz bilgiler eğer işinize yaradıysa yorumlarda belirtiniz. Aynı zamanda içeriğimize katkısı olacak bilgileriniz varsa onları da yine yorumlarda yazabilirsiniz. Amacımız Türkiye’deki Telegram kullanıcılarının karşılaştığı “Yakındaki Kişileri Bul” hatasına bir çözüm üretebilmek.

Genellikle bu hatanın sebebi kullanıcıların senkronizasyon ayarlarını yapamaması ve en başında gerekli izinleri vermemesinden kaynaklanıyor. Bunun için aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uygulayarak sorunu tamamen çözebilirsiniz. Konuyla ilgili Telegram teknik destek ekibine bir mail gönderdik. Resmi sitelerinde bu konu hakkında bir içeriğin olmamasından dolayı destek talebinde bulunduk. Fakat henüz bir geri dönüş almış değiliz. Eğer resmi bir çözüm paylaşırlarsa bunu da size sunacağız.

Telegram Kişiler Gözükmüyor Hatası
Telegram Yakındaki Kişileri Bul Hatası

Telegram Yakındaki Kişileri Bul Hatası Çözümü

  • Arkadaşınızın hala Telegram kullandığından emin olun. Gerçek şu ki, program, kullanmayı bırakanları otomatik olarak listeden kaldırır. Bir arkadaşınızı arayın veya başka bir mesajcıya yazın.
  • Güncellemeleri unutmayın. Otomatik güncellemeleri etkinleştirebilir veya yeni sürümleri manuel olarak indirebilirsiniz. Bunu uygulama mağazasında veya geliştiricinin resmi web sitesinde yapabilirsiniz.
  • Platformunuzla eşleşen sürümü yükleyin. Yalnızca uygulamayı değil, işletim sistemini de güncellemeyi unutmayın.
  • Aradığınız numaranın telefon rehberine kaydedildiğinden emin olun. Eksikse tekrar girin.
  • Messenger’dan çıkmayı ve tekrar oturum açmayı deneyin. Bazen yardımcı olur. Ayrıca akıllı telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın