Telegram Zihin Kontrolü Kanalı (Grubu)

 Telegram Zihin Kontrolü Kanalı (Grubu)
Okunuyor Telegram Zihin Kontrolü Kanalı (Grubu)

Zihin Kontrolü Telegram Grubu Linki ile uygulama üzerinden sizin gibi diğer borsa severlerle bir araya gelebilirsiniz. Hisselere olan ilginiz ve alakanızı karşılayabilecek ülkemizdeki önemli borsa gruplarından bir tanesidir. 2021 yılın aktif olarak devam etmekte olan telegram grubunun kurucusu Zihin Kontrolü Borsa günümüz popüler borsa sitelerinde de kullanıcılar arasında oldukça sık konuşulmakta. Yatırım tavsiyesinin suç olduğunu bildiğimiz için burada herhangi bir tavsiye verilmemektedir, günümüzde Kripto para, BTC (Bit Coin) ve borsa kağıtlarıyla ilgilenen arkadaşların aradığı gruplara ait kısa yol linklerini paylaşıyoruz. Aynı zamanda konuyla ilgili sizlere önemli bilgiler de aktaracağız. Merak ettiğiniz isimlere ait güncel bilgileri de burada bulabileceksiniz.

Zihin Kontrolü Telegram adresinden gruba katılım sağlamak isteyenler için bit özet hazırladık. 2021 yılında güncel olarak kanalı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi güncel olarak burada sizinle paylaşılacaktır. Telegram yalnızca sıradan bir mesajlaşma uygulaması değildir. İçerisinde izin verdiği gruplar sayesinde her konuda bilgili insanlar bir araya gerebiliyorlar. Bunların başında borsa grupları da yer almaktadır. Zihin Kontrolü Borsa Telegram kanalı gibi oluşturulan grupların içerisinde yatırım yapmayı düşünenler girerek orada diğer yatırımcılarla sohbet edebiliyor ve görüşlerini bir birleriyle paylaşıyorlar.

Zihin Kontrolü Telegram

Borsa ve kripto para dünyasıyla ilgili gelişmeleri de buradan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Zihin Kontrolü Telegram üzerinden aktif olarak faaliyet hayatına devam eden bir kanaldır. Kripto para olarak bilinen tüm birimlerle ilgili görüşler sunuluyor ve bilmeyenlere bilgiler aktarılıyor. Yatırımcılar kendi aralarında bu Borsa Telegram grubu sayesinde kolay iletişim sağlayabiliyorlar.

Ekrem Polat Telegram
Ekrem Polat Telegram

Ülkemizde henüz bu konularda yatırımcılara yardımcı olabilecek platformların yeterli olmaması bu tarz uygulamalarda grupların oluşmasına sebep oluyor. Uzman kişilerle iletişim kurmanın da zor olmasından dolayı Zihin Kontrolü Borsa Telegram üzerinden insanlar rahatlıkla bir birleriyle fikir ve görüş alışverişini sağlıyorlar. Verilecek yatırım tavsiyeleri suç niteliği taşımaktadır. Biz herhangi bir yatırım tavsiyesi vermiyor ve verenleri reklam yapmıyoruz. Kullanıcılarımızın bizden istedikleri sosyal medya uygulamasındaki kanal hakkında bir içerik ürettik. Mithat Saygın Telegram ile ilgili sormak istediğiniz başka sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. 2021 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir.

Zihin Kontrolü Kimdir?

Zihin kontrolü veya beyin yıkama, çıkarcı kişi veya grupların “kendi isteklerine başkalarına sistemli bir şekilde etik olmayan yollarla, ikna edip alıştırması” işlemine denir. Terim; kişilerin düşünce kontrolü, davranışları, duyguları veya karar vermelerini bozacak, psikolojik veya psikolojik olmadan uygulanan herhangi bir yöntem için kullanılabilir.

Beyin yıkama ve düşünce kontrolü teorileri ilk olarak; totaliter rejimlerin savaş tutsaklarına sistemli bir şekilde işkence ve propaganda ile nasıl kendi fikirlerini aşıladığını açıklamak için geliştirilmiştir. Bu teoriler daha sonra, özellikle yeni dini hareketlere (YDH’ler) yönelmeler gibi daha geniş alanlara yayılmış fenomenleri açıklamak için, Margaret Singer da dahil olmak üzere psikologlar tarafından genişletilmiş ve değiştirilmiştir. Üçüncü nesil teori Ben Zablocki tarafından önerilmiş ve YDH’ler ve kültlerin beyin yıkayarak üye toplamaları üzerinde yoğunlaşmıştır. YDH’lerin beyin yıkama teknikleri bilimsel ve yasal anlaşmazlıklar doğurmuştur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın