e
sv

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma (2023)

333 Okunma — 01 Ocak 2023 05:55
Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma (2023) sayesinde sizlere sunulan bilgilerin taze olması oldukça önemli. Yerli kaynaklarda bu alanlarda sürekli olarak yeni bilgilerin bulunmaması, kullanıcıların zorluk çekmelerine sebep olabiliyor. Bunlardan dolayı 2023 yılı boyunca sizlere güncel içerikler sunarak bu açığı kapatıp sizlere kaliteli içerik sunma amacındayız.

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma için neler yapmanız gerektiğine dair bir fikriniz yoksa 2023 yılında bu bildirimleri kökünden kesebilirsiniz. Yeni uygulamaya katıldığınızda tüm rehberinize böyle bir mesaj bilgisinin gitmesini istemeyenler oldukça yüksek.

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma işleminin nasıl yapılacağını bilmeyenlere anlatıyoruz. Mesaj ve bildirimlerden bu sayede kurtulabilirsiniz. WhatsApp uygulamasının Facebook reklamları için yaptığı politika değişikliği sonrası kullanıcıların boykotu ile farklı mesajlaşma uygulamalarına ilgi arttı. WhatsApp uygulamasına alternatif olarak görülen Telegram uygulamasına ilgi çok fazla. Yeni kullanıcı yoğunluğundan dolayı Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma işlemi herkesin işine yarayacaktır.

Telegram uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra telefon rehberinizde kayıtlı herkese “Telegrama Katıldı Bildirimi” gidiyor. Bunu çok basit bir şekilde kapatabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar 2023 yılında geçerli güncel yöntemdir. Yaşadığınız problem ve sorunları bildirebilirsiniz.

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma için adımları uygulayın. Eğer hala rehberinizde kayıtlı kişilere “Telegrama Katıldı Bildirimi” gidiyorsa bize bildirin.

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma
Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma
 1. Telegram uygulamasına giriş yapın,
 2. Ayarlar kısmına gelin,
 3. Bildirimler ve Sesler yerine tıklayın,
 4. Kişi Telegram’a Katıldı yazısının yanındaki butonu kapalı hale getirin.

Telegram uygulamasına girdikten sonra ayarlara gelin, ayarların içerisinde bulunan bildirim ve sesler kısmına tıklayın, karşınıza Kişi Telegram’a Katıldı yazısı çıkacak oranın yanında bulunan butonu kapalı hale getirin. Böylelikle Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma işlemini uygulamış olacaksınız.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma (2023)