e
sv

Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram Hesabı

1285 Okunma — 19 Mayıs 2020 15:59
Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram Hesabını merak edenler için kullandığı resmi sosyal medya adreslerini araştırdık ve sizlere burada açıklıyoruz. FOX TV Ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim programının sunucusu Kadir Ezildi ve dış ses ile oldukça sevilen bir program oldu. 190 Bölümden fazla evlerimize konuk olarak program hala çekilmeye devam ediyor.

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak.

Programı izleyenler hem yaptığı espriler hemde açık sözlülüğü ile dış sesi oldukça merak ediyorlar. Bizde bu merakı gidermek adına Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram Hesabını sizler için bulduk.

Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram

Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram adresini sizlere sunuyoruz. Sesini daha önce popüler olan bir çok farklı programda ve reklamlarda duymaya alıştık. Fakat adını ve yüzünü göremediğimiz dış ses kime ait? işte onu cevaplıyoruz. Arkada biraz kalın ve etkileyici sesiyle programı renklendiren Mixer’in adı gizli tutuluyor. Fakat yaptığımız araştırmalar sonucunda Sinan Çiçek olduğu yönünde sürekli bir görüş birliği bulunuyor.

Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram
Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram

Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram hesabı olarak sunduğumuz resmi adres tabi’ki kesin değildir. Yarışmada dış ses görevini üstlenen ses sanatçısının adı gizli tutuluyor. Belki ilerleyen günlerde bu gizem açığa kavuşabilir. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Temizlik Benim İşim Dış Ses İnstagram Hesabı