e
sv

Tencent Emulator Pubg Güncelleme Sorunu Çözümü

1745 Okunma — 13 Haziran 2019 13:54
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok Pubg Mobile kullanıcısının , oyunu sadece cep telefonlarından değilde bilgisayarları üzerinden de oynayabilmesini sağlayan, Tencent Gaming Buddy programı yeni gelen pubg güncellemelerini otomatik olarak almayabiliyor. Aslında bu hatanın başlıca nedenini sadece Pubg mobil sürümüne değilde Tencent Gaming Buddy programınada güncelleme gelmesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Sizde Tencent Gaming Buddy güncelleme sorunu yaşıyorsanız. Sorunsuz bir oyun keyfi için sizlere tavsiyemiz. Programı denetim masasından komple kaldırıp baştan yüklemeniz gerektiği olacaktır. Bu şekilde gerek Pubg Mobil sürümü gerek ise Emulator kendini sağlıklı bir şekilde güncellemiş olacağından, Herhangibir sorun yaşamadan rahatlık ile oyunu oynayabileceksiniz.

Güncellemeden sonra sıklıkla yaşayabileceğiniz bir sorundan söz etmek istiyorum. Eğer oyuna girdiğinizde beyaz ekran ile karşılaşıyorsanız . Tencent Gaming Buddy Ayarlar bölümüne girerek dahili ekran kartına öncelik tanı seçeneğini kaldırıp directx + seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Çözünürlük önerimiz 1920X1080 dir. Bu şekilde güncelleme sonrasında yaşayabileceğiniz beyaz ekran hatasını çözmüş olacaksınız.

Güncelleme ile ilgili yaşadığınız farklı sorunları konu altına yorum olarak yazarsanız. Sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmak isteriz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Azeri
  4 sene önce

  Merhaba bende normal modu ac diyor nasil yapabilirim onu?

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   4 sene önce

   Hatanın tam açıklamasını söylerseniz yardımcı olabiliriz

   yorum beğen

Sıradaki içerik:

Tencent Emulator Pubg Güncelleme Sorunu Çözümü