Tetris 2011 ve Blitz Kaldırılıyor!

Tetris 2011 ve Blitz Kaldırılıyor!

Tetris 2011 ve Tetris Blitz oyunları Android ve İOS İşletim sistemine ait uygulama mağazalarından kaldırılıyor. Uygulamaların neden kaldırılacağı hakkında hiç bir açıklama yapılmadı.

Android ve İOS İşletim sistemli akıllı cihazlar tüm dünyada en çok tercih edilen ve kullanılan büyük bir kitleyi elinde bulunduruyor. EA Tetris kaldırıldı haberlerini yakında her haber sitesinde göreceksiniz.

Her iki işletim sistemine ait uygulama mağazalarında binlerce farklı oyun var fakat içlerinden bir tanesi yıllardır oyun piyasasının içerisinde olan ve geçmişi çocukluğumuza kadar uzanan Tetris oyunu.

Oyunun kaldırılacağını açıkladılar fakat hangi sebeplerden dolayı kaldırdıklarını açıklamadılar. Benim aklıma ilk gelen EA Tetris Mobil oyunlarıyla ilgili çok daha profesyonel bir oyun yapacağı. Retro tarzıyla yapılmış olsa’da gelişen oyun piyasasında çok geride kalmış sisteme sahipti.

Tetris 2011 ve Tetris Blitz Ne Zaman Kalkıyor?

Tetris 2011 ve Tetris Blitz Ne Zaman Kalkıyor?
Tetris 2011 ve Tetris Blitz Ne Zaman Kalkıyor?

EA Tetris her iki oyununda bütün mobil platformlardan kaldırılacağını söyledi, her ne kadar sebebini söylemese’de oyunların kalkma tarihlerini’de duyurdu.

Tetris 2011 ve Tetris Blitz, 21 Nisan 2020 Tarihlerinde Android ve İOS uygulama mağazalarından kaldırılacak. Oyunların APK versiyonlarını çeşitli sitelerden indirmek isterseniz dikkatli olun, çünkü içerisine zararlı yazılımlar gömen çok sayıda tehlikeli gruplar var.

EA Tetris oyunlarıyla ilgili fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıca kaldırılmasını isteyip istemediğinizi’de yazarsanız seviniriz.

1
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.