TFT Takım Yapıcı İndir (Birleştirme) 2021

 TFT Takım Yapıcı İndir (Birleştirme) 2021
Okunuyor TFT Takım Yapıcı İndir (Birleştirme) 2021

TFT Takım Yapıcı ile en iyi kompları yapabilir ve hangi birleştirmelerin sizi zafere taşıyacağını görebilirsiniz. Bilgisayar (PC), Android ve İOS telefonlarınıza indirebileceğiniz resmi bir programı ve sistemi sizlere anlatıyoruz. Riot Games tarafından geliştirilen Teamfight Tactics (TFT) auto battler tarzlı bir oyundur. League of Legends oyunu içerisinde özel bir mod olarak geliştirilen bu oyun şimdilerde başlı başına bir oyunmuş gibi görülüyor. Aynı zamanda TFT: Mobile ile telefonlardan oynayabileceğiniz bir sürümü de var. Şimdilerde ise TFT oyuncuları girdikleri maçları kazanmak ve daha fazla eğlenmek için Takım Yapıcı şeklinde tasarlanan yardımcı sistemleri kullanmak istiyorlar.

Bu kesinlikle bir hile değildir ve kullanımı suç teşkil etmez. Günümüzdeki çoğu oyuncu bunun illegal bir olay olduğunu düşünüyor fakat bu sistem sadece size bir yol gösterir ve oyunu doğru şekilde oynamanızı sağlar. Yani bir komp yaparken rakibi yenmek için en akıllı sistemin hangisi olacağını ve o anki en iyi düzenlemenin veya geliştirmelerin ne şekilde yapılması gerektiğini söyler. TFT Takım Yapıcı, ister İnternet sitesi üzerinden isterseniz de cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz bir sistemdir.

TFT Takım Yapıcı (Birleştirme) Nedir?

TFT oyununda en iyi performansı almanızı sağlayacak ve geliştirmeleri kontrol edebileceğiniz sisteme Takım Yapıcı denmektedir. Yabancı kaynaklarca geliştirilen bu sistem ülkemizde bu isimle anılıyor. Bir maça girdiğinizde karşınıza gelecek takımı alt etmenizi sağlayacak en iyi kompozisyonu hazırlamanızı sağlar. Yani ilk aşamada hangi şampiyonu seçmeniz gerektiğini ve daha sonrasında hangi şampiyonları alarak onları ne derecelerde evrimleştireceğiniz konusunda bilgi verir. Bu sayede oyuna hakim olmasanız dahi daha kolay adapte olabilir ve rakibinizin karşına elinizdeki en iyi kompla çıkabilirsiniz.

TFT Takım Yapıcı
TFT Takım Yapıcı

TFT Takım Yapıcı tamamen ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Herhangi bir abonelik sistemi bulunmaz ve ücretlendirilemez. Profesyonel Teamfight Tactics oyuncularının hazırladığı ve her güncelleme de değişen compları içermektedir. 2021 yılı boyunca oyuna gelecek her güncelleme sonrasında sunulan takım yapıcı önerilerinde değişiklikler yapılır. Çünkü amaç size en iyi hizmeti sunmak, dolayısıyla güncellemelerde güç değişiklikleri ve yenilikler yapıldığı için şampiyon kompozisyonları da değişebilir.

TFT Takım Yapıcı İndir

TFT Takım Yapıcı daha önce oyuncuların sık kullandıkları Birleştirme araçlarından daha etkili bir sistemdir. Oyunda elinize ve karşınıza gelen karakterlerden yola çıkarak hazırlayabilirsiniz. Yani birleştirici de sunulan hazır ve eskimiş komplar her zaman işinize yarayamaz. Fakat TFT Takım Yapıcı tam olarak bu hizmeti sunmaktadır. o anda elinizdeki şampiyonlarla nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini gösterir.

TFT Takım Yapıcı İndir
TFT Takım Yapıcı İndir

Buradan yardım alan oyuncuların kazanma oranları oldukça artmaktadır. Son zamanlarda ülkemizde de TFT Takım Yapıcının popülerleşmesiyle birlikte bazı yabancı dolandırıcılar da sektöre dadandı. Oyuncuları hazırladıkları sahte dosyalarla virüs bulaştırmaya çalışıyorlar. Kesinlikle resmi olmayan ve illegal sitelerden bu dosyaları indirmeyiniz. TFT Takım Yapıcı İndir adını verdikleri dosyalara yerleştirdikleri zararlı yazılımlarla başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi çalabilirler. Bu tuzaklara düşmemek için resmi yerleri tercih etmenizde fayda var.

TFT Takım Yapıcının Yararları

Birleştirme gibi hazıra dayalı işlemlerden ziyade her maç şansa gelecek karakterinizi nasıl en iyi komp haline getirebileceğinizi göstermektedir. Aynı zamanda uygulama olarak da cihazınıza indireceğiniz TFT Takım Yapıcı programıyla oyun içerisinde maç halindeyken bunu uygulayabilirsiniz. Yani oyunu alta almanıza veya farklı bir cihazdan bakmanıza gerek kalmaz. Her güncelleme de otomatik yenileneceği içinde eskimiş veya kötü komplarla karşılaşma oranınız azalır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın