The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu

 The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu
Okunuyor The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu

The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu yaşayanlar için problemi ortadan kaldıracak basit yöntemi sizlerle paylaşıyoruz. Popüler oyunu oynarken hikaye kısımlarında veya oyun içerisinde yaşanan bazı ses kayması hataları oyundan zevk almamızı oldukça etkiliyor. Oyuncuların son zamanlarda sık karşılaşmaya başladığı bu hata yüzünden hikayeye veya oyunu oynamaya sorunu çözene kadar ara verenlerin de sayısı oldukça yüksek.

The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu Çözümü

The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu yaşayanlar için basit bir şekilde sorunu ortadan kaldıracak çözümlerin üzerinde durduk. Aşağıdaki yöntemleri deneyerek yaşanılan ses kayması sorunundan kurtulabilirsiniz. Eğer hala devam ediyorsa yorumlara çözümlerin işinize yaramadığını bildirin. Bu saye de sizler için sorunun en iyi çözümünü araştırmaya devam edebiliriz.

The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu
The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu

Öncelikle oyunu tekrar başlatmayı deneyin, The Evil Within 2 Game Pass Ses Kayması Sorunu yaşayanlar genellikle oyun içerisinde yaşanan aksaklıklarla geçici olduğunu bildiriyorlardı. Eğer oyunu yeniden başlatmanıza rağmen sorun devam ediyorsa Bilgisayarınızdaki ses kartı güncellemelerinin olup olmadığını kontrol ediniz.

  • Windows Tuşu + R Tuşlarına birlikte basın
  • Çalıştır penceresi açılacaktır.
  • msc” komutunu bu pencereye yazın

Ses girişleri ve çıkışları yazan kısımda bilgisayara tanımlı, yüklü olan ses kartınızı göreceksiniz. Bunun üzerine geliyoruz ve “özellikler” kısmına giriyoruz. Bu alanda size ses kartı güncelleme için iki farklı tercih gelecektir.

The Evil Within 2 Nedir?

The Evil Within 2 , Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows , PlayStation 4 ve Xbox One için Bethesda Softworks tarafından yayınlananbir hayatta kalma korku video oyunudur. Ekim 2017’de dünya çapında piyasaya sürüldü ve 2014 yapımı The Evil Within’in devamı niteliğindedir. Oyun genel olarak olumlu eleştiriler aldı; selefi gibi görselleri, atmosferi ve oynanışıyla övgü aldı ancak hikayesi ve karakterleri nedeniyle bazı eleştiriler aldı.

Selefine benzer şekilde, oyun bir hayatta kalma korku oyunudur. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan oyuncu, kızı Lily’yi kurtarmak için Union dünyasına inmesi gereken dedektif Sebastian Castellanos’un kontrolünü üstlenir. Yapımcı Shinji Mikami’nin önerdiği Basit Eğlence, Hayatta Kalma ve Kabus olmak üzere üç zorluk modu vardır; sonuncusu önceki oyundaki zorluk eğrisinden hoşlanan oyuncular için önerilir. 2 İçinde Kötülük, haritalar daha büyüktür ve oyuncuların bir seviyede ilerlemesi için birçok yol vardır. Oyuncuya ayrıca oyun dünyasında öne çıkan hedefleri, kaynakları ve düşmanları vurgulamaya yardımcı olan “İletişimci” olarak bilinen bir öğe verilir. Ayrıca, Union dünyasında neler olduğuna dair ipuçları sağlayan Rezonans noktalarını da ortaya çıkarır. Oyuncular, yan hedefleri tamamlamak ve kıt olan kaynakları aramak için harita alanını özgürce keşfedebilir. Oyuncular, silah gibi silahlar kullanarak düşmanlarla doğrudan yüzleşebilir veya fark edilmelerini önlemek için gizlilik kullanabilir veya sessizce öldürmek için düşmanların arkasına gizlice girebilir.

Oyun , oyuncuların cephane gibi yeni öğeler yapmak için kaynak toplayabilecekleri bir üretim sistemine sahiptir. Oyuncular oyunda istedikleri zaman eşya yapabilirler, ancak bunu bir tezgahta yapmak daha az işçilik malzemesi gerektirir. Bir özelleştirme sistemi de mevcuttur. İlk oyunda tanıtılan Yeşil Jel, Sebastian’ın beş farklı ağaca ayrılan yeteneklerini özelleştirmek için kullanılabilir: sağlık, gizlilik, dövüş, iyileşme ve atletizm. Silahlar, oyuncuların Birliği keşfederek topladıkları silah parçaları kullanılarak özelleştirilebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın