The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2023)

 The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2023)
Okunuyor The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2023)

The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle, Türkçe Altyazılı İzle sayesinde popüler Asyalı dizinin ilk sezonuna ait Tüm Bölümleri İzle nasıl izleyebileceğinizi anlatıyoruz. Kesintisiz olarak dilinizdeki alt yazı ile izleme fırsatını bu sayede yakalayabilirsiniz. Tamamen resmi ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet diğer bölümler için de geçerli olacaktır.

The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle Türkçe Altyazılı İzle ile dizinin yeni bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır. Ülkemizde de popüler olan Asya dizilerinin en yeni ve en popülerlerinin başında The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle isimli dizi gelmektedir. İlk bölümünün ardından ülkemizde de yüksek bir takipçi oluşturan dizinin ikinci bölümü ile devam ediyoruz. The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle 1. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle seçeneğini kullanarak hemen yeni bölümü izleyebilirsiniz. Bir sonraki bölümlere ait çeviri yardım hizmetleriyle ilgili bilgileri de sunmaya devam edeceğiz.

The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle Türkçe Altyazılı İzle

The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle dizisinde Tüm Bölümleri İzle izlemek isteyenlere Türkçe Altyazılı hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Legal olarak sunulan bu hizmette herhangi bir illegal durum söz konusu değildir. Bu sayede sevilen popüler diziyi kendi ana dilinizden oluşan alt yazı çevirisi ile izleme fırsatınız olacak.

Apple TV+ da yayınlanacak olan The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle Türkçe Altyazı İzle için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

The İdol 1. Sezon 1 ve 2. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2023)
The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle (2023)

Btari Hapsari, evliliğinin bir kabus olmasını beklemiyor. Byantara Wicaksana’nın evine geldiği ilk gün; kocası Tari, hemen bir yıl içinde boşanacaklarını söyleyen bir evlilik sözleşmesi ile karşı karşıya kalır.

The İdol 1. Sezon 2 ve 3. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle Nedir?

The Idol, Jocelyn isimli bir pop yıldızının hayatını ve kariyerini konu alıyor. Dizi ayrıca Jocelyn’in Los Angelas’ta bir gece kulübü olan Tedro ile ilişkisini de anlatıyor.

The Idol Oyuncuları

 • Lily-Rose Depp (Jocelyn)
 • The Weeknd (Tedros)
 • Suzanna Son (Chloe)
 • Troye Sivan (Xander)
 • Moses Sumney (Izaak)
 • Jane Adams (Nikki)
 • Dan Levy (Benjamin)
 • Jennie Kim (Dyanne)
 • Eli Roth Andrew (Finkelstein)
 • Rachel Sennott (Leia)
 • Hari Nef (Talia)

Dizide Jocelyn karakterini Lily-Rose Depp, Tedros karakterini ise The Weeknd canlandırıyor. Oyuncular arasında Suzanna Son, Troye Sivan, Moses Sumney, Jane Adams ve Jennie Kim dahil olmak üzere pek çok isim bulunuyor. The Idol isimli başarılı diziyi BluTV isimli dijital yayın hizmeti üzerinden izleyebilirsiniz. Platformun kütüphanesinde yer alan içeriklere erişebilmeniz için BluTV aboneliğinin gerektiğini belirtmek gerekiyor.

Türkçe Altyazı İzlemek Ne Kadar Doğru?

Altyazı, televizyon ve sinemada özellikle yabancı dilde çekilmiş orijinal seslendirmesi olan filmlerde diğer dillerdeki izleyicilerin filmi seyrederken filmin altındaki yazıyı okuyarak filmde geçen diyalogları ve filmin konusunu anlamasını sağlayan bir görsel yöntemdir.

Fakat birçok ulusal kanal ülke içindeki okur-yazar durumuna göre filmleri dublaj yöntemi ile kendi anadilinde yayınlar. Altyazı genel olarak sinema, VCD veya DVD’lerde kullanılan bir yöntemdir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL