The Origin Mission APK İndir [Son Sürüm]

 The Origin Mission APK İndir [Son Sürüm]
Okunuyor The Origin Mission APK İndir [Son Sürüm]

The Origin Mission APK İndir ile CS:GO Mobil versiyonunu Android cihazlarınıza son sürüm olarak yükleyebilirsiniz. Açık ve Kapalı Beta aşamaları sonrasında tam sürümüne geçecek olan ünlü FPS oyununu şimdiden oynamaya başlayın. D.D.D. tarafından geliştirilen ve paylaşılan Aksiyon oyunu The Origin Mission APK dosyalarını incelediğimiz zaman oyunun Mobil CS:GO olduğunu görüyoruz. Şuanda kapalı beta aşamasında olan ve yalnızca Tayland için indirilmeye açık olan oyunu denemek istiyorsanız verdiğimiz APK İndir seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 2021 yılı boyunca oyunun tüm güncellemeleri ile son sürüm dosyalarını buradan güncel şekilde sizlere sunacağız.

Bilgisayarda oynadığınız bir Counter-Strike: Global Offensive oyunundaki ateşli silah deneyimlerini mobil telefonlarınız ile de yaşayabileceksiniz. The Origin Mission isimli bu mobil oyun size çok şey vaat ediyor. Mobil platformlarda oynadığınız en iyi FPS oyunlarından bir tanesi olmaya aday. Unity Engine isimli oyun motoru ile geliştirilen bu oyundaki grafikler oldukça muazzam. Kendi dalındaki diğer aksiyon oyunlarını geride bırakacak bir performans sergiliyor. Eğer sizde bu deneyimi yaşamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz The Origin Mission APK İndir içeriğine göz atabilirsiniz. Detaylar güncel olarak eklenmeye devam edilecektir.

The Origin Mission APK İndir

The Origin Mission oyununu APK İndir sayesinde Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyunu Emülator programları aracılığıyla Bilgisayar (PC) üzerinden oynamak istiyorsanız yine verilen APK dosyalarına ihtiyacınız olacak. Bu dosyalar kesinlikle hileli veya illegal değildir. Şuanda Taylandlı oyuncuların oynayabileceği bir beta aşamasında olduğu için oyunu Türkiye den oynamanızı sağlayacak dosyalardır. Aynı zamanda oyunu şimdiden oynayarak bir çok oyun içi ödülünde hesabınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

The Origin Mission APK İndir
The Origin Mission APK İndir

Henüz oyunun final sürümü çıkmadığı için şuanda oynadığınız oyunun beta olduğunu unutmayın. Çeşitli hatalar ve sorunlar görülebilir. Fakat bu haliyle dahi bizlere sunduğu deneyim finali yapılmış çoğu mobil FPS oyunundan iyi olduğu gerçeğini de değiştirmiyor. The Origin Mission APK İndir seçenekleri sayesinde oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 2021 yılı boyunca oyuna gelecek olan güncellemeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Amacımız CS:GO Mobil oyunu olarak görülen bu oyunun daha fazla oyuncuya ulaşması ve ülkemizde de sevilmesini sağlamak. Bir oyun sever olarak bu tip eşit ve kaliteli oyunları tanıtmaktan zevk alıyoruz.

The Origin Mission (CS:GO Mobil) Beta Süreleri

The Origin Mission APK seçeneklerini sunarken CS:GO Mobil olarakda bilinen bu oyunun beta sürelerini de sizlere söylemek istiyoruz. Oyuna girmeye çalıştığınız saatleri betanın açık olduğu zamanlara getirmeye özen gösterin. Aksi halde oyuna giriş yapamazsınız.

Oyun deneyiminizi daha sorunsuz hale getirmek için, test sunucusunun kararlı çalışmasını sağlamak için sunucuyu her gün düzenli olarak açıyoruz.

Beta Testi Açılış Saati:

  • 3 Haziran, 11:30-24:00
  • 4 Haziran, 00:00-23:30
  • 4 Haziran’dan sonra beta açılış saati her gün 11:30: -23:30 olarak ayarlanacaktır.

The Origin Mission APK

The Origin Mission APK; Konsol oyununun gerçek ateşli silah hislerini simüle eden görüntü kalitesi.
Oyun, endüstrinin ana akım Unity Engine’ini, PBR işleme teknolojisiyle birleştirir ve en yüksek kalitede görsel performansı sunacak şekilde mobil cihaz için görselleştirilir ve optimize edilir. Gerçekte yeniden üretilmiş çeşitli ateşli silahlar sahneleri, benzersiz çekim duyguları ve kullanım deneyimi, sizi Hollywood düzeyinde bir özel efekt filmine getiriyor.

The Origin Mission APK İndir ile Çeşitli modlar, klasik yükseltmeler ve daha fazla savaş.
Klasik patlatma, Takım yarışması, Keskin Nişancı modu ve çeşitli yeni eğlence ve eğlence modları, takımla yan yana savaşma hissini tam olarak deneyimlemenizi sağlar! Çeşitli oyun, her yarışmayı yepyeni bir meydan okuma haline getirir ve heyecan verici savaş asla durmaz!

The Origin Mission (CS:GO Mobil) Yüzlerce ateşli silah, seçebileceğin on bin resim.
Gerçekçi ve detaylı silah tasarımı, gerçek silah ağırlığı ve balistik yörünge, sınırsız cilt boyama tamamen keyfi olabilir! Lütfen yüzlerce ücretsiz ateşli silahın ve binlerce kişiselleştirilmiş tablonun keyfini çıkarmaktan büyük zevk alın.

Saf silah savaşı, nitelik ödemesi yok.
Çok açılı dinamik denge sistemi, nitelik ödemesi yok, sizi FPS oyunlarının en ilkel eğlencesine geri götürecek ve silahlı düelloda kesinlikle adil bir rekabet deneyiminin keyfini çıkaracak.

Aynı sahne yarışıyor, küresel savaşçıların hepsi savaş alanında toplanıyor.
“The Origin Mission”, bu barışı koruma operasyonuna katılmak için dünyanın her yerinden seçkin oyuncuları topluyor. Küresel silah kralı kim? Dünya çapındaki taktik ekibi kim? Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla yarışın ve birlikte savaşmanın keyfini çıkarın!


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
80 okunma
okunma3867
0 yorum