The Signifier Çıkış Tarihi Ne Zaman Çıkacak?

The Signifier Çıkış Tarihi Ne Zaman Çıkacak?

The Signifier Çıkış Tarihi açıklandıktan sonra oyuncular ne zaman çıkacak? sorusunu sormaya başladılar. Sizler için oyun hakkında önemli bilgileri paylaşıyoruz. The Signifier oyununun konusu ve içeriği tüm oyun dünyasını etkilemeyi başardı.

Teknolojik noir atmosferi içerisinde yapay zeka ve psikolojinin birleşmesiyle bir birinden ilginç gelişmelere şahit olacağız. Oyunda canlandırdığımız bilim adamı bir teknolojik dahi oluyor ve bu da günümüzde oldukça hayran duyulan bir insan yapısını oluşturuyor.

The Signifier Çıkış Tarihi

The Signifier Çıkış Tarihi ile ilgili en güncel ve doğru bilgileri sizinle paylaşacağız, fakat önce bilmeyenler için biraz oyunun konusunu anlatalım. Teknoloji devi olarak bilinen çok büyük bir şirketin genel başkan yardımcısı kendi evinde ölü olarak bulunuyor.

The Signifier Çıkış Tarihi
The Signifier Çıkış Tarihi

Bu cinayeti çözebilmemiz için bizden yardım isteniliyor. Dreamwalker adını verdiğimiz derin beyin projesinde insanların zihnini tarayabildiğimiz Russell isimli icadımızı kullanıyoruz. Fakat bu olaylar öylesine derin ki bir anda kendimizi de bir komplonun içinde bulacağız.

The Signifier Ne Zaman Çıkıyor?

The Signifier Çıkış Tarihi ile ilgili bilgiler resmi olarak paylaşıldı fakat olabilecek aksilikler deneyle ertelemeler görülebilir. Çok fazla sorulmaya başlanan The Signifier Ne Zaman Çıkıyor? sorunu daha fazla oyalamadan açıklayalım.

The Signifier isimli oyun 15 Ekim 2020 Tarihinde Bilgisayar (PC) platformu için Steam üzerinden yayınlanacak.

The Signifier Ne Zaman Çıkıyor?
The Signifier Ne Zaman Çıkıyor?

The Signifier Çıkış Tarihi ve Ne Zaman Çıkıyor? gibi soruları cevapladık. Konuyla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.