The Sims 4 Bedava Oldu! – Nasıl Alınır?

The Sims 4 Bedava Oldu! – Nasıl Alınır?

The Sims 4 Bedava Oldu müjdesini sizlerle paylaşıyoruz. Oyunu hiç bir ücret ödemen nasıl alınır? cevapladık. Hızlı davranacak Steam üzerinden oyunu alın. Popüler bir oyunun ücretsiz olduğu haberlerini okurken ilk akla Epic Games geliyor. Fakat bu sefer büyük hamle Steam üzerinden geldi. Oyun piyasasının hızla büyümesiyle birlikte büyük şirketler oyuncu kitlelerini ellerinde tutmak için hamleler yapıyorlar. Son zamanlarda Epic Games yüksek ücretlere satılan büyük oyunları kullanıcılarına bedava vermesi sektörü iyice kızıştırmıştı. Steam, kitleyi tekrar bir araya getirmek ve büyütmek adına The Sims 4 oyununu kısa bir süreliğine bedava yaptı.

Steam’da The Sims 4 Bedava Oldu

Steam'da The Sims 4 Bedava Oldu
Steam’da The Sims 4 Bedava Oldu

Steam, The Sims 4 oyununu indirimli haliyle 69,99 TL fiyatlarına satıyordu. Fakat oyuncu kitlesini arttırmak ve biraz heyecan katmak adına The Sims 4 oyununu kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. Bu hamle aynı zamanda The Sims 4 evreninde genişlemesine ve daha çok oyuncunun deneyimlemesine olanak sağlayacak.

Gerçek hayatta yapmak istediğimiz fakat yapamadığımız şeyleri yapabildiğimiz açık dünya oyunları her zaman popüler olmuştur. The Sims 4 tamda bu dünya üzerine kurulu bir oyun. Yarattığınız karakterinizle dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Tabi ki gerçek hayatta olduğu kadar olmasa da oyunda da zorluklar bulunuyor. Buda zaten oyunu keyifli yapan kısmı. Biraz uğraşın, çok ekmeğini yiyin. The Sims 4 Bedava olarak yararlanmak isteyenler aşağıdaki adımları takip edebilirler.

The Sims 4 Bedava Nasıl Alınır?

The Sims 4 Bedava olarak almak isteyenler aşağıda verdiğimiz yöntemleri takip edebilirler. Bu sayede oyunu hiç bir ücret ödemeden bedava bir şekilde sahip olabilirsiniz.

The Sims 4 Bedava Nasıl Alınır?
The Sims 4 Bedava Nasıl Alınır?

Steam uygulamasına giriş yapın, oyun arama bölümüne The Sims 4 yazın ve kütüphanenize oyunu ekleyin. Sonrasında oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

The Sims 4 Nedir?

The Sims 4 Nedir?
The Sims 4 Nedir?

The Sims 4, serinin önceki oyunları gibi yaşam simülasyonu oyunudur. Oyuncular bir Sim karakteri yaratırlar ve oyunda farklı Sim kişiliklerini keşfederek oyuna yön verirler. Simler daha önceki oyunlardan farklı olarak aynı anda iki fiziksel eylemi gerçekleştirebilir. Ayrıca Simlerin modları da oyun akışını değiştirebilir. Örneğin kızgın ya da heyecanlı bir Sim, verilen bir görevi daha hızlı yapar.

“Hayal gücünüzü kullanın ve tamamen şahsına münhasır Sim’lerden oluşan bir dünya yaratın. Sim’lerden evlere kadar her detaya el atın ve özelleştirin. Sim’lerin nasıl göründüğünü, davrandığını ve giyindiğini seçin. Her günü nasıl yaşayacaklarına karar verin. Her aileye harika evler tasarlayıp inşa edin, sonra da en sevdiğiniz mobilya ve dekorlarla döşeyin.

The Sims 4

Başka Sim’lerle tanışabileceğiniz farklı mahallelere gidip nasıl yaşıyorlar öğrenin. Kendine özgü çevreye sahip çok güzel yerleri keşfedin ve aklınıza esince maceraya çıkın. Sim’lerin gündelik yaşamlarındaki iniş çıkışları idare edin ve gerçekçi ya da hayal ürünü senaryoları oyunda uygulayınca neler oluyor görün. İlişkilerinizi geliştirip, kariyer yapıp, hayatla ilgili hedeflerinizin peşinden gidip olasılıkların sonsuz olduğu sıra dışı bir oyuna kendinizi kaptırırken kendi öykülerinizi dilediğiniz gibi anlatın.

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri

The Sims 4 Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64-Bit
 • İşleci: Intel Core2 Duo E4300 @ 1.80GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Video Card: GeForce 6600 GT / Radeon X1300 PRO
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 4 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 15 GB Free
 • Direct X Versiyonu: Directx 9

The Sims 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64-Bit
 • İşleci: Intel Core i5-2520M @ 2.50GHz / AMD Athlon II X4 620
 • Video Card: GeForce GTX 650 / Radeon HD 6850
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 4 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 18 GB Free
 • Direct X Versiyonu: Directx 9

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.