The Walking Dead 10 Sezon İzle Telegram

The Walking Dead 10. Sezon İzle Telegram aracılığıyla açılan gruplar ve kanallar oldukça fazla aranmaya başladı. 2021 yılında Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle dizinin yeni bölümlerini Telegram uygulaması üzerinden arıyorlar. TWD tüm sezonlarını nasıl izleyebileceğinizi aşağıda anlattık. Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarının başında gelen Telegram aracılığıyla açılan gruplar ve kanallardan bunlar paylaşılıyor. The Walking Dead dizisini izlemek isteyenler de buralara giriş yaparak paylaşılan link bağlantıları aracılığıyla tüm bölümleri sorunsuzca indirebiliyor ve izliye biliyorlar. Eğer sizde bunu nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdan yardım alabilirsiniz.

The Walking Dead (TWD) İzle Telegram

The Walking Dead (TWD) İzle için seyircilerin aradığı Telegram kanallarının bir listesine yer ayırdık. Ayrıca grup içerisinde bölümler hakkında sohbet edebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Fikir alış verişleri haricinde spoiler gibi bölümden sizleri soğutacak bilgiler alınmamaktadır. Yalnızca TWD hakkında fikirler paylaşılır veya 10. sezon gibi tüm sezonların bölümleri paylaşılır. 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutmaya çalışacağız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

The Walking Dead (TWD) İzle Telegram
The Walking Dead (TWD) İzle Telegram

Burada paylaşılan Gruplar tamamen Türkiye’ye özeldir. Yabancıların oluşturdukları gruplarda paylaşılan bölümler yine yabancı dilde olabiliyor. Fakat burada verilen izleme bağlantıları tamamen Türkçe dublaj veya alt yazı ile oluşturulan videoları içermektedir. Netflix veya Blue TV gibi platformlar üzerinden izleye bileceğiniz dizilerin fragman ve sezon bilgilerine kolayca ulaşabileceksiniz.

Reklam Alanı

The Walking Dead 10. Sezon İzle: Telegram

Fısıldayanlar’ın hayatta kalanları bölüp yönetmeye çalışmasıyla geçici sakinlik dönemi sona erer ve uygarlığı yeniden inşa etme umutları sarsılır. Talim günü insanları aylaklara karşı bir araya getirir. Yanar hâlde Dünya’ya düşen eski bir uydu, grubu düşman bölgesine girmek zorunda bırakır.

Fısıldayanlar’ın yaşamı üzerindeki sır perdesi kalkar. The Walking Dead 10. Sezon İzle Telegram ile Alpha ve Beta’nın ilk başta geliştirdiği acımasız strateji, sürüdekileri kendi akrabalarıyla karşı karşıya getirir. Baş düşmanıyla karşı karşıya geldiği anı aklından çıkaramayan Carol, intikam arzusunu kontrol etmekte zorlanır. Alexandria ise paranoya ve aylak dalgalarıyla uğraşır. Devrilen bir ağaç Hilltop’ın güvenliğini riske atınca vicdan azabı çeken Ezekiel, Michonne’a açılır. Eski kinler Lydia’nın suçlanmasına yol açtığında Negan araya girer. Kelly ormanda yolunu kaybeder. Negan hem bir hayranı olduğunu hem de yürek parçalayıcı bir olayı öğrenir. Malzemeler ortadan kaybolur. Ezekiel sırrını Siddiq’le paylaşır.

Carol ve Daryl arama-yok etme görevine çıkar. Negan bir gruba katılmak ister, ama önce güvenilir olduğunu kanıtlamalıdır. Eugene biriyle temas kurar. Rosita hastalanır. Carol bir tutsağı gerçekleri söylemeye zorlar. Ancak bir kalleşlik, oyunun kurallarını Aaron aleyhine değiştirir. Siddiq şoke edici ve gözlerini açan bir sonuca varır. İyilikler cezasız kalmaz. Bir aldatmaca açığa çıkar. Rosita öfkeye kapılır. Gamma kimliğini açıklar.

Reklam Alanı

Alpha’nın sürüsünü arayan grup giderek daha derinlere çekilir. Fısıldayanlar, grubu tam istedikleri yere çekmiştir. Bu delikten çıkmak için üstün hayatta kalma becerileri gerekir. Negan bir liderin kulağına bir şeyler fısıldar. Alexandria’ya gelen Gamma şüpheyle karşılanır. Sinsi bir tehdit gizlice yerleşkeye girer.

The Walking Dead 10. Sezon İzle Telegram Mağaraya girmenin bir yolunu arayan Daryl’ın eline bir fırsat geçer. Savaş Hilltop’ın kapısına dayanır. Alpha, aylak sürüsünü kullanmak için plan yapar. Eugene bir yabancıyla buluşmaya hazırlanır. Daryl, Carol ile yüzleşir. Bir yerleşim yanarken topluluk dağılır. Dileği gerçekleşen Gamma bir fedakârlıkta bulunur. Judith eski bir arkadaşına yardım ederken Negan faydalı olmaya çalışır. İyi bir insan bulmak kolay değildir.

Michonne, Virgil ile birlikte üsse gelir. Burada onu geçmişin izleri ve yeni bir umut dâhil çeşitli sürprizler beklemektedir. Carol bir anlaşma yapar. Ama intikam huzur getirecek midir? Negan anlaşmayı yerine getirdiğini kanıtlamaya kararlıdır. Eugene görüştüğü kişiyle buluşmak için yola çıkar. Eugene, Ezekiel ve Yumiko makineli tüfek taşıyan yalnız Prenses’le takılır.

Ona güvenmeleri mümkün müdür? Ciddi bir tehlike büyürken Negan, Lydia ile yüzleşir. Hayatta kalanlar, Fısıldayanlar Savaşı’nın şiddetli nihai çarpışmasında galip gelmek için hızlı düşünmek ve hem eski hem de yeni dostlarıyla iş birliği yapmak zorunda. Alexandria’ya dönen Maggie, Negan’ın serbest olduğunu görünce dehşete düşer. Daryl olup bitenleri Maggie’ye anlatır. Ancak yaşanan bir felaket tüm planları altüst eder. Avlanmak için ormana giden Daryl, Carol’ın kendisine katılma isteğini gönülsüzce kabul eder.

Köpeğinin ormanda bulduğu kulübe Daryl’a yürek burkan geçmişini hatırlatır. Maggie’nin haritasındaki noktaları keşfe çıkan Gabriel ve Aaron bir erzak deposuna rastlar. Ancak bu keşif, inançlarını sınayan tehlikeleri de beraberinde getirir. Eugene, Ezekiel, Yumiko ve Prenses bir grup maskeli asker tarafından esir alınır. Hayal ile gerçeği birbirine karıştıran Prenses kaçış planları yapmaya başlar. The Walking Dead 10. Sezon İzle Telegram,

Birbirlerini inciten Daryl ve Carol’ın yolları ayrılır. Carol Alexandria’daki işlere odaklanırken Daryl hayati öneme sahip bir aleti Carol’da unuttuğunu fark eder. Alexandria’da tansiyonun yükselmesiyle Carol, Negan’ı kulübeye sürgüne gönderir. Yalnız başına, öfke ve pişmanlıkla geçmişi hatırlayan Negan eski bir dostuna rastlar.

The Walking Dead 9. Sezon İzle: Telegram

Barışın hâkim olmasıyla Rick, Carl’ın vizyonunu gerçeğe dönüştürmeye ve sağ kalanlar arasında köprü kurmaya çalışır. Ancak ihanet, Maggie’yi harekete geçmeye sevk eder. The Walking Dead 9. Sezon İzle Telegram Buyurgan bir liderin idamının ardından köprü onarımı devam eder. Bir Kurtarıcı’nın takım çalışmasında zorlanması birinin ezilmesine yol açar. Gabriel ve Anne yakınlaşır. Rick gizemli bir cinayeti çözmeye çalışırken gruptaki çatlaklar büyür. Gabriel, Anne’in peşinden ayrılmaz. Maggie ve Daryl geçmişin üzerine sünger çekilmediğini öğrenir.

Michonne ayakta kalmaya çalışır. Maggie’nin planlarını öğrenen Rick’in sabrı taşar. Bunun ardından Rick, Daryl ile yüzleşir. Hem isyan hem de sürü giderek yaklaşmaktadır. Kanlar içinde kalsa da pes etmeyen Rick, büyük bir sürüyü uzaklaştırmaya çabalar. Negan ile yüzleşen Maggie seçimini yapar. Bir çıkış yolu arayan Anne bir anlaşma yapar. Altı yıl sonra Judith çaresiz bir grubu kurtarırken Michonne, Rick’i anımsar. Haydutlar Carol’a saldırır. Ancak asıl tehdit tuhaf, yeni aylaklardır.

Rosita hayatta kalmak için kaçarken Michonne yeni gelenleri Hilltop’a götürür. İsa ve Aaron yakınlaşır. Daryl kürkçü dükkânına geri döner. Daryl, İsa ve Aaron bir araya gelerek Eugene’i bulmak üzere yola çıkar. Tara, Michonne’u oldukça soğuk bir şekilde karşılar. Negan eline geçen fırsatı kullanır. Michonne, Daryl ve Aaron, değerli bir rehine alır. Negan eski gücünden geriye ne kaldığını görmek üzere yola çıkar. The Walking Dead 9. Sezon İzle Telegram Trajik bir kayıp bölünen grupları bir araya getirir.

Lydia geçmişini Henry’ye açıklarken Daryl anlatılanlara kulak misafiri olur. Ama anlatılanlar travma geçiren bir zihnin ürünüdür. Magna’nın ekibi tek başına hareket eder. Alfa ve Fısıldayanlar bir rehine takası teklifinde bulunur ve gruplarının acımasızlığını gözler önüne serer. Ezekiel, Carol ve Jerry ise bir ampul bulmaya çalışır. Michonne konseyde taviz vermemeye çalışır. Henry, Lydia’nın izini sürer. Lydia ise umutsuz bir durumda köşeye sıkışmıştır. Negan değiştiğini iddia eder.

Connie, Henry, Lydia ve Daryl kaçar. Beta onlara yetişir ve Daryl ile dövüşür. Ezekiel’ın panayır planı, yeni bir grup nedeniyle beklenmedik şekilde sekteye uğrar. Geçmişten bir arkadaşı Michonne’u acı verici bir seçim yapmaya zorlar. Bu seçim onun yabancılara karşı duruşunu sertleştirir. Olgun bir kız onun stratejisini sorgular. Herkesin panayır için bir araya gelmesiyle umutlar yeşerir ve ittifaklar yenilenir. Ancak harekete geçen sinsi bir düşman, korkunç bir ültimatom vermeye hazırlanır. Kış gelip çatar. The Walking Dead 9. Sezon İzle Telegram Hava koşulları ve Fısıldayanlar karşısında, aylaklar önemini kaybeder. Bir grup riskli bir yolculuğa çıkar. Eski bir düşman harekete geçer.

The Walking Dead 8. Sezon İzle: Telegram

Rick, Ezekiel ve Maggie özenle hazırlanmış bir planla Sığınak’a saldırmaya karar verir. Carl, petrol istasyonunda gizemli bir yabancıyla karşılaşır. The Walking Dead 8. Sezon İzle Telegram Daryl ve Rick bir silah zulasını ararken Carol ve Ezekiel kaçan bir Kurtarıcı’nın peşine düşer. Tara ve Jesus, ellerindeki bir esire acıyıp acımamak konusunda tartışır. Rick, eski bir müttefikle gergin bir hesaplaşma yaşar. Gitgide dengesizleşen Morgan, İsa’yla kavga eder. Maggie, bir hainin kaderini değerlendirir.

Yıkıcı bir saldırının ardından hayatta kalanlar, yaşam savaşı verir. Bir Kurtarıcı karakolunda tek başına olan Carol, hızlı düşünüp hareket etmelidir. Römorkta kapana kısılan Negan ve Gabriel, birbiriyle geçmişlerini paylaşır. Sığınak’ta Negan’ın yardımcıları, bir sonraki adımlarını tartışır. Rick, Jadis’e bir teklifte bulunur. Carol, savaşmaya devam etmesi için Ezekiel’a yalvarır. Rosita ve huzursuz Michonne, Sığınak’a gider. Eugene, Dwight’la yüzleşir ve hasta Gabriel’a göz kulak olur. Morgan ve Tara’nın desteğiyle Daryl, gizli bir planı uygulamaya koyar.

Enid ve Aaron, tehlikeli bir göreve çıkar. Maggie ve İsa’nın konvoyu, bir barikatla karşılaşır. Carl, Alexandria’da Negan’a karşı çıkar. Carol, Krallık’ta hayatta kalanları güvenli bir yere götürüp Ezekiel’ı esir alanlarla yüzleşmek için döner. Carl, babasına intikam peşinde koşmayı bırakmasını önerir. The Walking Dead 8. Sezon İzle Telegram Rick ve Michonne, hurdalıkta bir sürprizle karşılaşır. Maggie, Hilltop’tan bir mesaj iletir. Enid ve Aaron’ın hayatı Cyndie’nin elindedir.

Daryl, Alexandrialıları Hilltop’a götürür. Kaynaklar azaldığı için Maggie zor bir kararla karşı karşıya kalır. Gabriel, Dr. Carson’ı inançlı olmaya sevk eder. Daryl, Rick’ten özür diler. Maggie, üstünde gizemli bir not olan bir kasa bulur. Dwight’la yoldayken Simon, Negan’ın planını sorgular. Negan ortalıkta yokken Simon, Hilltop’a saldırır. Tara, Daryl’e karşı Dwight’ı savunur. Morgan sürekli halüsinasyon görür.

Hurdalıktaki bir esir, belirsiz bir kaderle karşı karşıyadır. Michonne, kederiyle yüzleşmesi için Rick’e yalvarır. Carol ve Morgan, Henry’yi arar. The Walking Dead 8. Sezon İzle Telegram Rick, Carl’ın barış yapması için yalvardığı mektubunu okur. Aaron, Oceanside’dan umudunu kesmeyi reddeder. Rosita ve Daryl, birini rehin alır. Liderler intikam hırslarının mı, barışçıl bir gelecek umudunun mu daha önemli olduğuna karar verirken müttefikler, Kurtarıcılar’a karşı son bir saldırıda birlik olur.

The Walking Dead 7. Sezon İzle: Telegram

Negan’ın adamlarının köşeye sıkıştırdığı Rick ve beraberindekiler, dehşet verici sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalır. Kurtarıcıların elinde bir rehine vardır. The Walking Dead 7. Sezon İzle Telegram Kurtarıcılardan iki kişi, olayları dramatikleştirme eğilimindeki bir liderin yönettiği, huzur dolu gibi görünen yeni bir topluluk olan Krallık’a ulaşır. Kurtarıcı yerleşkesinde esir olan bir Alexandrialı, Dwight’ın nasıl Negan’ın adamı olduğunu öğrenir ve onun yolundan gitmeyi reddeder.

Kurtarıcılar, malzemelere el koymak için Alexandria’ya gelince grup, bir çıkış yolu bulması için Rick’ten medet umar. Peder Gabriel, fevri davranır. Gregory, Hilltop’a gelir ve Maggie ile Sasha’ya gitmelerini emreder. Rick malzeme arayışına çıkarken Carl da başka bir göreve gider. Bir Alexandrialı, kendini soyutlanmış bir toplulukta bulur. Sakinlerinin dost mu, düşman mı olduğuna karar vermelidir. Alexandrialı bir kaçak, Kurtarıcı yerleşkesini turlar. Spencer, Rick’in liderliğine kafa tutar. Rosita, Eugene’den yardım ister.

Negan, Alexandria’da rahatına bakar. The Walking Dead 7. Sezon İzle Telegram Rick ve Aaron, malzeme arayışında gizemli bir mesaj bulur. Richard, bir ricada bulunmak için Carol ve Morgan’ı ziyaret eder. Rick ve grup, Kurtarıcılar’a saldırmak için seçeneklerini değerlendir ve savaşlarına Hilltop ile Krallık’ın da katılmasını sağlamaya çalışır. Richard, Kurtarıcılar’la savaş çıkartmak için plan yapar. Kayıp bir Alexandrialıyı ararken Rick ve diğerleri, tuhaf bir toplumla karşılaşır.

Negan’ın en yeni esiri, Sığınak’taki güzel hayatın tadına bakar ve zekâsı için ödüllendirilir. Dwight, zor durumdadır. Rick ve Michonne, silah arar. Rosita, grubun harekete geçmesini beklemekten sıkılır. Tara, Rick’e Oceanside’dan bahsedip bahsetmemeye karar vermeye çalışır. Carol, Krallık’ı ziyaret eder ve Morgan’ı sorgular. Ezekiel’ın tayfası, Kurtarıcılar’a malzeme verirken gerilim doruğa ulaşır.

Maggie, Hilltop halkını Kurtarıcılar’la savaşmaya hazırlar. Bir şeyler yapmak isteyen Sasha ve Rosita, gizli bir görev için el ele verir. The Walking Dead 7. Sezon İzle Telegram Tara, bir grup Alexandria’lıyı Oceanside’a götürür. Maggie’nin artan otoritesi, Gregory’nin ağırına gider. Negan, Kurtarıcılar’a katılacak yeni bir esir ister. Dwight, Daryl’a bir plan anlatır. Sasha daha güzel günleri hatırlar. Rick ve grup, Kurtarıcılar’ın Alexandria’ya gelişini bekler.

The Walking Dead 6. Sezon İzle: Telegram

Alexandria’da kontrolü ele geçirmeye çalışan Rick ve beraberindekilerin, yaklaşmakta olan yeni bir tehdide rağmen şiddet eğilimlerini azaltması gerekmektedir. The Walking Dead 6. Sezon İzle Telegram Grubun bazı üyeleri, aylaklar sürüsünün yönünü değiştirmeye çalışırken Alexandria’da kalanları farklı bir tür tehlike beklemektedir. Glenn ve Michonne, sürü onlara yetişmeden Alexandrialıları eve götürmek için zamana karşı yarışır ama her şey planlandığı gibi gitmez.

Morgan, huzuru bulmasına ve şiddete başvurmama felsefesini kucaklamasına yardım eden bir dostuyla nasıl tanıştığını anlatır. Alexandria’ya yapılan son saldırının sonrasında, kapının ardındaki sakinlerin morali yerlerdedir. Aaron, Maggie’nin Glenn’i aramasına yardım etmeyi teklif eder. Daryl, sürüyü Alexandria’dan uzaklaştırırken Abraham ve Sasha’dan ayrı düşer ve üç yabancıyla karşılaşır.

Rick, öldürmeyi reddetmesi hakkında Morgan’la yüzleşir ve topluluğu korumak için Alexandrialılara güvenip güvenemeyeceklerini düşünür. The Walking Dead 6. Sezon İzle Telegram Alexandria’nın duvarı yarılınca, içeridekiler topluluğu istila eden sürüden kaçamazlar ve kendilerini savunmak için ölümüne savaşmak zorunda kalırlar. Daryl, Abraham ve Sasha; tehditkâr yeni bir düşmanla yüzleşir. Alexandria’da Rick ve diğerleri, dikkatlice bir kaçış planını uygulamaya koyar.

Daryl ve Rick, hırslı bir malzeme arayışına çıkar ve düzenbaz bir yabancıyla karşılaşır. Kaosun ortasında Alexandria’da aşk başlar. Grup, topluluğa yeni gelen ve kendilerini zorlu bir düşmana karşı uyaran birine güvenip güvenmeyeceğini düşünür. Yolculukta önemli bir kararla yüzleşirler.

Grup, şu ana kadarki en büyük savaşına hazırlanırken Rick ve Morgan çatışır. Geçmişi, Carol’a sorun çıkarır. Grubun Kurtarıcılar’la karşılaşması, beklenmedik sonuçlar doğurur ve grubun duygusal açıdan zor bir sınavdan geçmesine neden olur. The Walking Dead 6. Sezon İzle Telegram Denise, ilaçlar azalınca Daryl ve Rosita’yla malzeme arayışına çıkar. Eugene, Abraham’a kendini kanıtlamaya çalışır.

Aralarından birinin kayıp olduğunu öğrenince Alexandria’dan birçok arama ekibi yola koyulur. Morgan bir sırrı açıklar. Hilltop’a yapılacak çok riskli bir görev beklediklerinden daha karmaşık çıkınca, Rick ve diğerleri seçeneklerini değerlendirir.

The Walking Dead 5. Sezon İzle: Telegram

Tren vagonunda mahsur kalan korku içindeki grup, kendilerini esir alan kişilerin onlar için hazırladığı korkunç kaderi görmek için bekler. Gareth, Rick’i sorgular. The Walking Dead 5. Sezon İzle Telegram Grup, konukseverliğine rağmen bir şeyler saklarmış gibi görünen bir papazla karşılaşır. Daha sonra Bob, Terminus hakkında korkunç bir keşif yapar. Rick ve Sasha’nın yüzleştiği Peder Gabriel, şaşırtıcı bir itirafta bulunur. Abraham, Washington’a gitmek için gruba baskı yapar ama Rick beklemek ister.

Yaralı Beth bir hastanede uyanır, hastalara bakmakla görevlendirilir ve kime güvenebileceğini anlamaya çalışır. Bir kaza, grubun Washington yolculuğunu geciktirir. Bir aylak sürüsünün saldırısının ardından Eugene, Tara’ya bir sır verir. Beyaz haçlı arabanın peşindeki Carol ve Daryl, kendilerini Atlanta’da bulur ve orada üstünde aynı sembol olan başka bir araç görür. Beth kurtulmak için bir girişimde bulunurken Rick’in grubu, Atlanta’da en doğru yolun ne olduğuna karar vermeye çalışır. Tara, Eugene’i savunur.

Peder Gabriel, Carl ve Michonne; kilisede aylakları uzaklaştırmaya çalışır. Hastanede Rick, rehine değişimi için müzakere yapar. Atlanta grubu, ailesine kavuşmayı umduğu Virginia’daki memleketine kadar Noah’ya eşlik eder. Ama tehlike onları beklemektedir. The Walking Dead 5. Sezon İzle Telegram Tekrar yola koyulan moralsiz grup umutsuzca yiyecek arar ve şiddetli bir fırtınadan korunmak için terk edilmiş bir ahıra sığınır.

Grup, bir yabancının teklifinin hediye mi yoksa tuzak mı olduğuna karar vermelidir. Rick şüphelidir ama Michonne söylediklerini kontrol etmeye karar verir. Rick ve diğerleri, güvenli bölge Alexandria’da çok hoş karşılanır ama topluluğun aylaklara karşı savunmasız olmasından endişe ederler. Carol, gizlice cephaneliğe girip silah çalmak için bir plan yapar. Aaron, Daryl’ı yeni aday bulmada partneri yapar. Sasha gözcü olmayı teklif eder.

Abraham, bir aylak saldırısında Alexandria’da kendini kanıtlar. Deanna, yeni gelenlerin çok güçlü olmalarından endişe duyar. Rick, Pete konusunda Deanna’yla yüzleşir. Glenn, Nicholas’ı topluluktan ayrılmaması için uyarır. Daryl ve Aaron, ormanda rahatsız edici bir manzarayla karşılaşır. The Walking Dead 5. Sezon İzle Telegram Deanna, Rick’in sürgün edilip edilmemesine karar vermek için toplantı düzenleyince grup, savunmaya hazırlanır. Aaron ve Daryl, kırmızı yağmurluk giyen bir adamı izler.

The Walking Dead 4. Sezon İzle: Telegram

Rick’in grubu, hapishanenin nispeten güvenli bir üs olduğunu düşünürken kıl payı kurtuldukları bir tehlike, asla tedbiri elden bırakmamaları gerektiğini hatırlatır. The Walking Dead 4. Sezon İzle Telegram Bir virüsün yayılmasını önlemek için, hayatta kalan bazı kişiler karantinaya alınır. Carol, iki kızı kanadı altına alır. Tyreese şaşırtıcı bir keşifte bulunur. Virüs yayılınca, sıhhiyeci görevi gören Hershel hastalığa yakalananların bazılarını tecrit altına alır ve grubu malzeme bulmaları için bir veterinerlik okuluna gönderir.

Grup, okuldaki ilaçları almaya çalışırken Bob’ın aldatmacası ortaya çıkar. Rick ve Carol, Carol’ın itirafının sonuçlarını konuşur. Hapishanenin karantina altındaki bölgesinde Hershel, Sasha ve Glenn; endişe verici bir hızda canlanan grip kurbanlarıyla ilgilenir. The Walking Dead 4. Sezon İzle Telegram Bir geriye dönüşte, Vali tesadüfen Lilly ve Tara kardeşler, sakat babaları ve Lilly’nin kızı Meghan’ın dairesini bulur. Martinez, Meghan ve Vali’yi bir çukurdan kurtarır ve onu lider olarak kabul etmeleri şartıyla kampına katılmaya davet eder.

Tutsakları Michonne ve Hershel’la Vali, grubunu hapishaneye saldırmak için toplar ve topyekûn savaş yaşanır. Rick ve Carl tek başlarına malzeme bulmak için yola koyulur. Saklandıkları terk edilmiş evde Carl, güçten düşen babasına çıkışır. Beth ve Daryl, hapishane saldırısından kurtulanları arar. Tyreese, ona Terminus adındaki bir sığınma yerinden bahseden bir baba oğulla karşılaşır. Michonne ve Carl, bir malzeme arayışında yakınlaşır. Abraham, hükûmet yetkilileriyle görüşmesi için Eugene’i Washington’a götürmeye ant içer.

Kamptaki gerginlik çok boğucu bir hâl alınca Beth ve Daryl, akşam şeftali likörü ve kaçak içki içerken birbirlerini daha yakından tanır. Terminus’un haritasını bulan Maggie, Bob ve Sasha’dan ayrılır. Aylaklar, Daryl ve Beth’in saklandığı bir cenaze evini kuşatır. Terminus’a giderken, Tyreese’in grubu güvenli bir sığınak olabilecek bir ev bulur ama Mika ve Lizzie’nin oradaki tuhaf davranışları hepsini riske atar.

The Walking Dead 4. Sezon İzle Telegram Glenn’in grubu Terminus yolunda Maggie ve diğerlerine yetişmeye çalışır. Bir ağız dalaşı, bu yeni gerçeklikte kuralların yerini gösterir. Hayatta kalan gruplar Terminus yolunda karşılaşırken, Rick katıksız gaddarlıkla yüz yüze gelir ve sabrının sınırları zorlanır.

The Walking Dead 3. Sezon İzle: Telegram

Dünya gitgide daha tehlikeli bir hâle gelirken ve Lori’nin hamileliği ilerlerken Rick, zorluklar yaşayan grup için daha güvenli bir yuva arar. Rick ve grup, içlerinden birinin hayatını kurtarmak için uğraşırken yeni düşmanların keşfi durumu daha da karmaşık bir hâle getirir. The Walking Dead 3. Sezon İzle Telegram Bir kazaya tanık olduktan sonra Andrea ve Michonne, belki de göründükleri kadar yardımsever olmayan yeni bir toplulukla tanışır.

Hapishanedeki grup birçok sorunla uğraşırken Michonne ve Andrea, bulundukları yeni ortamı inceler. Rick, en son kaybıyla başa çıkmaya çalışır. Vali eşsiz bir eğlencenin olduğu bir parti yapınca, Michonne ondan şüphelenmeye devam eder. Andrea, Vali’yle yakınlaşırken Michonne, Woodbury hakkında bir karara varır. Glenn ve Maggie, malzeme bulmaya gitmeye karar verir. Bilgi almak için baskı yapan Vali, gerçek yüzünü gösterir. Yeni bir konuk, hapishaneyi ayağa kaldırır.

Woodbury halkı alışık olmadığı bir durumla karşılaşırken, hapishanedeki grup kendileri için savaşmaları gerektiğine karar verir. Rick, grubun bir üyesini kurtarmaya çalışır. Yeni saldırının ardından Woodbury kargaşa içindedir. Hapishanenin yeni konukları endişe uyandırır. The Walking Dead 3. Sezon İzle Telegram Grup ne yapacağını tartışırken Rick, bir arkadaşının peşinden gider. Vali, Woodbury’de yeniden düzeni sağlamaya çalışır.

Güvenlikleri tehlikeye giren Rick ve grup, bir seçim yapmalıdır. Woodbury polis devleti olunca Andrea dizginleri ele almaya karar verir. Vali’ye bağlı olan güçlerin elinde kendilerininkinden daha fazla silah olduğunu anlayan Rick, başka silahlar bulmak için keşfe çıkmaya karar verir. Daha fazla ölüm olmasını engellemek için Rick ve Vali, oturup barış antlaşmasını olasılığını konuşmaya karar verir.

Vali, Woodbury’den kaçan bir muhalifi kovalar. The Walking Dead 3. Sezon İzle Telegram Vali yokken bir hain, onun planlarını sabote etmeye çalışır. Rick ve grup, ciddi bir sorunla karşı karşıyadır: Vali’yle ateşkes yapmak istiyorlarsa büyük bir fedakârlıkta bulunmaları gerekmektedir. Vali’nin saldırısı yaklaştıkça Rick ve grup, hapishanenin savunmaya değer olup olmadığını düşünmek zorundadır.

The Walking Dead 2. Sezon İzle: Telegram

Rick, grubu Atlanta dışına çıkarır. Otoyolda, daha önce gördüklerine benzemeyen bir tehdit yüzünden dururlar. Biri kaybolur. Başkasının yardımına koşan Rick, olası bir güvenli sığınak keşfeder. The Walking Dead 2. Sezon İzle Telegram Shane, çok ihtiyaç duyulan tıbbi malzemeleri bulmak için tehlikeli bir göreve çıkmalıdır. Grup çaresizce Shane’in dönmesini bekler. Shane, etrafı aylaklarla çevrilmiş bir hâlde okulda kapana kısılmıştır. Daryl ve Andrea birini arar.

Diğerleri sıra dışı bir tehditle uğraşırken Rick, grubun çiftlikte kalmasına izin vermesi için Hershel’la pazarlık yapar. Glenn bir göreve çıkar. Ormanda tek başına olan Daryl bir ipucu bulur, ama yaralanır ve aylakların saldırısına uğrar. Rick seçimlerini sorgular. Glenn, Maggie’den karmaşık sinyaller alır. Glenn iki sır saklamaya çalışır. Andrea yeni keşfettiği yeteneğini denemek zorunda kalır. Rick, kendisine yakın olan biri hakkında bir şey öğrenir.

Grup, burunlarının dibindeki büyük bir tehdidi keşfeder. Rick, tehlikeli bir çıkmazdan kaçınmak için Hershel’la birlikte çalışır. Dale, Shane’le yüzleşir. The Walking Dead 2. Sezon İzle Telegram Grup, korkunç bir keşfin ardından düzeni yeniden sağlamaya çalışır. Hershel ortadan kaybolunca Rick ve Glenn’in onun peşinden kasabaya gitmesi gerekir. Mahsur kalan Rick, Hershel ve Glenn; hem diri hem ölü olan yeni düşmanlarından sağ kurtulmak için uğraşır. Shane, Lori’yi çiftliğe geri getirmeyi kendine görev edinir.

Rick ve Shane, bir esirin kaderi hakkında ihtilafa düşer. Andrea, Hershel’ın en küçük kızının önemli bir kararla yüzleşmesine yardım eder. Rick, önemli bir kararda Shane’e katılır. Dale, grubun insanlığını kaybettiğinden endişe eder. Carl’ın eylemlerinin istenmeyen sonuçları olur. Grup, tehlikeli birinin kayıplara karışmış olabileceğini öğrenir. Gece olunca Rick, Shane, Daryl ve Glenn; durumla ilgilenmek için ormanı arar. Rick döndüğünde çiftliğin tehlikede olduğunu görür. Olayların ardından yaşanan karmaşada grup ayrılır. Durum iyi görünmediğinden Rick’in liderliği sorgulanır.

The Walking Dead 1. Sezon İzle: Telegram

Rick, yürüyen ölülerin dehşet saçtığı bir dünyada ailesini arar. Morgan ve Duane, Rick’in hayatta kalmak için yeni kuralları öğrenmesine yardım eder. The Walking Dead 1. Sezon İzle Telegram Farkında olmadan aylakların hayatta kalan bir grubu kapana kıstırmasına sebep olan Rick, yaşayan ölülerden çok daha tehlikeli bir düşmanla yüzleşmelidir. Rick, silah çantasını almak ve birinin hayatını kurtarmak için Atlanta’ya döner. Lori ve Shane, ölü olduğunu sandıkları birinin geri dönmesiyle baş etmek zorunda kalır.

İşler ters gidince Rick’in Atlanta görevi tehlikeye girer. Kampta Jim endişe verici hareketler sergilemeye başlar. Saldırının ardından Rick, grubu CDC’ye götürür. The Walking Dead 1. Sezon İzle Telegram Jim, korkunç ve hayati bir karar almalıdır. Tuhaf bir doktor, Rick ve grubun CDC’ye girmesine izin verir. Ama yeni buldukları sığınakta her şey göründüğü gibi değildir.

42
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.