The Witcher 3: Wild Hunt, Minimum Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt, Minimum Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt oyununu minimum ayarlarda oynamak isteyenlere özel sistem gereksinimleri verilerini güncel haliyle paylaşıyoruz.

Herkesin öve öve bitiremediği The Witcher 3: Wild Hunt gerçekten’de tüm bu övgüleri fazlasıyla hak eden ender yapımların başında geliyor. Hem muazzam bir hikayesi hemde o hikayeyi oyunculara yaşatacak muazzam atmosfere sahip. Tabi böyle grafikleri olan bir oyun oynuyorsak bilgisayarımızın kaldırıp kaldıramayacağını’da bilmemiz gerekiyor. Ülkemizde oyuncuların öncelikle minimum sistem gereksinimleri araştırması yaptığını bildiğimiz için özel bir yazı hazırladık.

Piyasada popüler olan veya unutulmayan oyunlar grafikleri, hikayesi veya oynanışının ön plana çıkmasıyla tutuluyor. Fakat bu oyun her şeyiyle kusursuzlaştırılmış diyebiliriz. The Witcher 3, Minimum ayarlarda oynarsak zevk verir’mi diye şüpheye düşmeyin çünkü sistem gereksinimleri karşılanıyorsa hangi ayarda oynarsanız oynayın.

Bu oyun içerisinde her tür oyunu barındırıyor. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Bitirdiğinizde tekrar başlamak için gün sayacaksınız. The Witcher 3 oynamak isteyenler için minimum sistem gereksinimleri en güncel haliyle aşağıda verilmiştir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt, Sistem Gereksinimleri (Minimum)
The Witcher 3: Wild Hunt, Sistem Gereksinimleri (Minimum)

The Witcher 3: Wild Hunt, Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldıramayacağından emin olamadıysanız sisteminizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğiz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.