The Witcher 3: Wild Hunt, Önerilen Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt, Önerilen Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt oyununun önerilen, sistem gereksinimleri hakkında oyuncuları bilgilendirecek ve oyunu çalıştırabilecek cihazlar hakkında konuştuk.

Oyun oynamayı sevmeyenlerin bile bu oyuna bayıldığını söylediğimiz zaman bilmeyenlerin çoğu inanmazlar fakat The Witcher 3: Wild Hunt oyununu oynadıktan sonra haklı olduğumuzu söyleyeceklerine eminim. Oyunun muazzam bir hikayesi, oynanışı ve grafikleri varken oynayabilmemiz için bizlere önerilen, sistem gereksinimleri incelemesi’de yapmamız gerekiyor.

Böyle muazzam bir yapımı gözü kapalı satın alıp oynayabiliriz fakat cihazımızın oyunu kaldırıp kaldıramayacağını bilmemiz gerekiyor. Ülkemizdeki bilgisayar sistemlerinin çoğu böyle bir oyunu kusursuz çalıştırabilecek donanımlara sahip değil. Hal böyle olunca mecburen biraz araştırma yapmamız gerekiyor.

The Witcher 3: Wild Hunt oyununu önerilen sistem gereksinimleri ve diğerleri olarak farklı konular halinde sizlere sunmaya karar verdik. Aşağıda güncel verilere ulaşabilirsiniz.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri (Önerilen)
The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

The Witcher 3: Wild Hunt, Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Kullandığınız Bilgisayarın oyunu hangi ayarlarda oynarsanız en iyi verimi alabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıdan yorum olarak donanım bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.