Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?

Threads uygulaması ile İnstagram hesapları arasında bağlantı kurarak, takipçilerinizi her iki platformdaki hesaplarınıza yönlendirebilirsiniz. Threads hesabınızın bağlantı kodunu kopyalayarak, İnstagram hesabınıza girip profil düzenleme sayfasında "Website" alanına kodu ekleyebilirsiniz. Bu sayede, İnstagram hesabınızda Threads hesabınızın rozetini ve Threads hesabınızda İnstagram hesabınıza bağlı linki görüntüleyebilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur ve işlem oldukça basittir.
 Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?
Okunuyor Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?

Threads uygulamasının kodunu İnstagram hesaplarınıza nasıl ekleyebileceğinizin adımlarını anlatıyoruz. Threads kodunu İnstagram’a ekleme için hangi yolları izlemeniz gerektiğini en basit yoluyla anlattık. Çok fazla yöntem ve karışık bir anlatım dilinden uzak bir şekilde basitçe bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi yeni güncelleme sonrasında değişen ayarlarla anlatıyoruz. Bu sayede İnstagram hesaplarınıza Threads uygulamasındaki hesaplarınızın kodunu ekleyerek profiller arasında bir rozet bağlantısı çıkartabilir ve takipçilerinizi her iki platformdaki hesaplarınıza yönlendirebilirsiniz.

Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?
Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?

Mark Zuckerberg tarafından geliştirilen Facebook uygulamasından sonra İnstagram ve daha sonrada WhatsApp uygulamalarının satın alınması, tüm bu uygulamalarla birlikte daha bir çok farklı projenin başlatılmasıyla Meta şirketi kuruldu. Son günlerde Twitter isimli popüler sosyal medya platformunda Elon Musk tarafından yapılan para kazanma politikasına yönelik düzenlemeler, kullanıcıların bir hayli canını sıkıyordu. Artık Twitter uygulamasında görüntüleme sınırı getirerek, bunu sınırsız kullanmak için para yatırma zorunluluğu kılan uygulamadan sıkılanlar farklı bir platform arayışına girmişlerdi. Tam bu zamanlarda Meta şirketi üzerinde çalıştıkları Threads isimli sosyal medya platformunu piyasaya sürdü.

Yeni bir sosyal medya platformu olan Threads uygulamasındaki kitleyi hızlı yükseltmek için, şirketlerinin bünyesinde olan İnstagram gibi popüler bir sosyal medya uygulamalarından faydalandılar. Cihazlarında İnstagram yüklü olan kullanıcılar Threads indirip kurduklarında yeniden kayıt olmalarına gerek olmadan doğrudan İnstagram hesapları ile bağlı olan bir hesap açabildiler. Daha sonrasında henüz yeni bir sosyal medya platformu olmasının da verdiği amatörlükle uygulamayı beğenmeyenler hesaplarını silmek istediler. Lakin İnstagram bu duruma izin vermedi, aslında bu durum bir stratejidir. Hesaplarını silmeden uygulamayı kullanmayı bırakanlar tekrar başlayabilirler, lakin hesaplarını silenler bir daha uygulamayı kullanmaya başlama ihtimalleri oldukça düşük oluyor.

Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?
Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?

Threads uygulamasında hesap oluşturulduğu zaman otomatik olarak bağlı olunan İnstagram hesabınızın profilinde Threads için bir rozet gözüküyor ve doğrudan profiller arasında uygulama geçişi sağlanabiliyor. Aynısı Threads hesabınızın profilinde olan İnstagram hesabına bağlı linkle de gerçekleşmektedir. Bu durum olmayan kullanıcılar da “Threads Kodunu İnstagrama Ekleme” şeklinde araştırmalar yaparak, nasıl ekleyebileceklerini? merak ediyorlar.

Öncelikle Threads hesabınıza girin ve hesabınızın bağlantı kodunu kopyalayın. Daha sonrasında İnstagram hesabınıza girdikten sonra profile ve oradan ayarlara girdiğinizde profil düzenlerken gerekli Threads alanına bağlamak istediğiniz hesabınızın kodunu ekleyiniz. Bu sayede artık İnstagram hesabınızdan Threads hesabınıza ait kodu diğer tüm takipçileriniz görebilecekler.

Threads Kodunu İnstagrama Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?
Threads Kodunu İnstagrama Ekleme Nasıl Yapılır?

Threads, Meta şirketi tarafından geliştirilen bir sosyal medya platformudur. Bu platformda, kullanıcılar İnstagram hesapları ile doğrudan bağlantı kurarak, yeni bir hesap oluşturabilmektedirler. Threads hesabı oluşturulduğunda, İnstagram hesabınızın profilinde Threads için bir rozet görüntülenir ve doğrudan profiller arasında uygulama geçişi sağlanabilir. Aynı şekilde, Threads hesabınızın profilinde de İnstagram hesabınıza bağlı bir link yer alır.

Threads kodunu İnstagram hesabınıza eklemek için öncelikle Threads hesabınıza giriş yapmanız ve hesabınızın bağlantı kodunu kopyalamanız gerekmektedir. Daha sonra, İnstagram hesabınıza giriş yaparak profilinize gidin ve ayarlar bölümünde profil düzenlemeye tıklayın. Profil düzenleme sayfasında “Website” alanını bulun ve buraya Threads kodunuzu ekleyin. Bu sayede, diğer takipçileriniz İnstagram hesabınızdan Threads hesabınıza ait kodu görebileceklerdir. Bu işlem için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur, sadece İnstagram hesabınızda düzenleme yapmanız yeterlidir. Threads kodunu İnstagram hesabınıza ekleyerek, takipçilerinizi her iki platformdaki hesaplarınıza yönlendirebilir ve bu sayede daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL