THY Tarihi Yolculuk Bileti Nasıl Alınır?

 THY Tarihi Yolculuk Bileti Nasıl Alınır?
Okunuyor THY Tarihi Yolculuk Bileti Nasıl Alınır?

THY Tarihi Yolculuk Bileti Nasıl Alınır? ve ne kadar? gibi sorular soranlar için hem 2020 yılındaki güncel fiyatı hemde tarihi yolculuk com adresini anlattık. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Türk Hava Yolları tarihe geçecek bir uçuş için hazırlıklara başladı. Milli mücadelenin başladığı şehrimiz Samsun’a gerçekleştirilecek uçuşlarla her vatandaş evlerinden katılabilecek.

Sosyal medya uygulamalarından ve İnternet siteleri haricinde televizyon haberlerinde’de sıkça duyulan bu etkinliği açıklıyoruz. Tarihi Yolculuk Bileti alarak 19 mayıs’da THY tarafından düzenlenecek etkinliğe katılın. Uçuşa katılmak için bir yere gitmenize gerek yok. Sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen uçuşlara evlerden destek vereceğiz.

THY Tarihi Yolculuk Bileti Al

THY Tarihi Yolculuk Bileti Al ile bu etkinliklere katılmak isteyenler için nasıl yapacaklarını anlatıyoruz. Aşağıdaki buton ile etkinliğin gerçekleştirileceği siteye giriş yaparak biletinizi alabileceksiniz.

İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra uçuşa katılmak için Ad ve Soyad bölümünü doldurun. Sonrasında Uçuşa Katıl butonuna basmanız gerekiyor.

THY Tarihi Yolculuk Bileti Al 1
THY Tarihi Yolculuk Bileti Al 1

Uçuşa Katıl butonuna bastıktan sonra karşınıza kısa süreli bir bekleme ekranı çıkacak.

THY Tarihi Yolculuk Bileti Al 2
THY Tarihi Yolculuk Bileti Al 2

Bekleme ekranı sonrasında şahsınıza özel hazırlanan bilete ait görseli kaydedebilirsiniz. Bu kayıtlar resmi tutulacağı için adınız sistemde bir ömür boyu yaşayacak. Sonradan yapılacak sahte biletler şimdikinden ayrılabilecek.

THY Tarihi Yolculuk Bileti Al 3
THY Tarihi Yolculuk Bileti Al 3

Sol tarafta çıkan bağlantıyı cihazlarınıza indirin. Arkadaşlarınızı da bu tarihi yolculuğa davet etmek için hatıra biletinizi indirin, kaydedin ve onları etiketleyerek paylaşın. Sormak istediğiniz her soruyu yorum olarak yazabilirsiniz.

Tarihi Yolculuk Bileti İndir

Tarihi Yolculuk Bileti İndir ile eğer site üzerinden bileti alamıyorsanız ve sosyal medya hesaplarınızda bilete ait görseli paylaşmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz örnek bileti kullanabilirsiniz.

Tarihi Yolculuk Bileti İndir
Tarihi Yolculuk Bileti İndir

19 Mayıs 2020 Tarihinde gerçekleşecek olan uçuşta yerinizi alabilirsiniz. Eğer bu uçuşa katılamadıysanız yukarıdaki görseli hatıra için saklayabilirsiniz.

Tarihi Yolculuk Bileti Nasıl Alınır?

Tarihi Yolculuk Bileti Nasıl Alınır? yukarıdaki anlatımımızı anlamayanlar için basit maddeler halinde tekrar anlatacağız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Tarihi Yolculuk Bileti Almak İçin:

  • Bağlantıya gidin,
  • Adınız ve Soyadınızı yazıp Uçuşa Katıl diyin,
  • Bekleme ekranını geçin,
  • Karşınıza gelen ekranın sol tarafındaki bağlantıyı kopyalayın
  • Kopyaladığınız bağlantıya gidip uçuş biletinizi indirin.

Yukarıdaki 5 adımı ortalama 2 dakika içerisinde gerçekleştiriliyor. Sizde bu basit adımları uygulayıp nesilden nesle unutulmayacak hatıra uçuşuna katılabilirsiniz.

THY Tarihi Yolculuk Bir Hata Oluştu

THY Tarihi Yolculuk Bir Hata Oluştu sorunuyla karşılaşıyorsanız bir süre beklemeniz gerekiyor. Sistemi çok kullanıcı kullanmaya çalıştığı için bilet hazırlanması zaman alabiliyor ve sistem kendini güvene almak için sınırlandırıyor.

Eğer bileti alırken Bir Hata Oluştu mesajıyla karşılaşıyorsanız bir süre bekleyip tekrar deneyin.

Tarihi Yolculuk Bileti ile ilgili sorularınızı veya yaşadığınız sorunları yorum olarak yazabilirsiniz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın