e
sv

TikTok 2 Milyon Hediye Kaç Para? (Kaç TL?)

897 Okunma — 25 Ekim 2021 18:27
TikTok Canlı Yayın İzleyemiyorum
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok uygulamasında izleyiciler yayıncılara bağış olarak bazı özel paralı emojiler gönderilebiliyorlar ve bu her emojinin farklı bir fiyat etiketi var. Halkımız TikTok 2 milyon hediye ile ilgili bir sürü sorular sormaya başladı. Bu hediyenin ne kadar olduğundan tutunda hediyeyi alan kişinin ne kazandığına kadar anlatan ayrıntılı bir içerik hazırladık. 

TikTok 2 Milyon Hediye Nedir?

TikTok 1 Milyon Hediye
TikTok 1 Milyon Hediye

TikTok 2 miyon hediye nedir? Sorusu aslında çok fazla kafa kurcalayan bir soru. Sebebine gelirsek. Yaptığımız araştırmada bunun bir hediye emojisi olmadığını fark ettik çünkü bununla ilgi hiçbir kaynak bulunmuyor. Uygulama içerisinde de açıkçası göremedik. Sonradan düşününce olayın mantığını kavradık. TikTok 1 miyon hediye toplu bağış yapılması anlamına geliyor. Mantıklı bakarsak zaten bunun için harika bir isim gibi duruyor.

TikTok 2 Milyon Hediye Kaç Para? (Kaç TL)

TikTok 2 miyon hediye paketinin fiyatı tabi ki paketin içeriğine göre değişir. Bu yüzden yaklaşık tahmin yapmamız neredeyse olanaksız. Bu hediyelerin emojilerinin nasıl olduğunu ve isimlendirildiğini anlamanız için biraz örnek koydum.

TikTok 1 Milyon Hediye Kaç Para? (Kaç TL)
TikTok 1 Milyon Hediye Kaç Para? (Kaç TL)

Gül – 25 Kuruş ödeme – 10 Kuruş kazanma

Asa – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma

Öpücük – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma

Para Yağmuru – 105 TL ödeme – 65 TL kazanma

Spor Araba – 3200 TL ödeme – 1300 TL kazanma 

TikTok 2 Milyon Hediye Kaç Para Kazandırıyor?

İnsanlar TikTok 2 miyon hediye paketine ne kadar ödüyor bilmiyoruz çünkü paket içeriği hakkında bir bilgi yok ama herkesin bildiği üzere TikTok kullanıcıların yayıncılara attığı bağışta para kesintisi yapıyor ve bu yüzden yayıncılar sizin o hediyeye ödediğiniz parayı kazanmıyor. Bunun yüzdesine bakarsan yaklaşık %30 ile %50 arasında bir kesinti bulunuyor.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

TikTok 2 Milyon Hediye Kaç Para? (Kaç TL?)