TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?

 TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?
Okunuyor TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?

TikTok Ağlama Efekti yapmak isteyenler nasıl yapılır? sorusunu soruyorlar, kendinizi bir animasyon filmi karakterine çevirecek bu efekti nasıl yapabileceğinizi öğrenin. Aynı zamanda konuyla ilgili tüm merak edilenleri de cevapladık. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan TikTok ülkemizde de en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Hemen hemen çevremizdeki herkesin bir TikTok hesabı olması bizim de olması gerektiğini işaret ediyor. Fotoğraf paylaşma ve arkadaşlarınızla mesajlaşma gibi sıradan özelliklerin dışına çıkarak yeni trendler de sağlamayı başarmışlar. Uygulamaya getirilen hikaye ve durum özelliğini geliştirerek kendinizi değişik efektlerle çekme şansını da sunuyor.

TikTok Ağlama Efekti Nedir?

TikTok Ağlama Efekti günümüzdeki Ağlayan animasyon filmleri ve çizgi filmlerden esinlenilerek geliştirilen bir fotoğraf / video efektidir. v uygulaması içerisindeki hikaye bölümünden seçebileceğiniz efektler arasında yer alan Ağlayan Filtresi sayesinde algoritma yüzünüzü bir animasyon karakterine çeviriyor. Herhangi ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan bu efekti kolayca kullanabilirsiniz. Nasıl yapılır? bilmeyenler için aşağıda detaylıca anlattık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Walt Ağlama Efekti Stüdyoları merkezi Burbank, California’da bulunan bir Amerikan animasyon stüdyosudur. Stüdyonun filmleri genellikle “Ağlayan Klasikleri” olarak adlandırılır. 1937’de ilk filmleri olan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gösterime girdi. Bu filmle beraber günümüze kadar 59 animasyon film yaptılar. TikTok uygulamasında kullanacağınız Ağlama Efekti de oldukça kaliteli şekilde sizi bir animasyon karakterine büründürmeyi sağlayacaktır.

TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?

TikTok uygulamasında şuanda en çok ilgi gören Ağlama Efekti efektini nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uygulayın. İçeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz, sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz. 2022 yılında gelecek güncellemelerle birlikte TikTok Ağlama Efektinde olabilecek değişikleri de buradan bildireceğiz.

İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?
TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?
  • TikTok hikaye kısmına gelin,
  • Efeklete tıklayın,
  • Efektler arasında gezintiye çıkın,
  • Efekt ara özelliği gelince oraya “Ağlama Efekti” yazın,
  • Ağlayan efektini seçin ve uygulayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
237 okunma
okunma6561
0 yorum