TikTok Asa Ne Kadar?

 TikTok Asa Ne Kadar?
Okunuyor TikTok Asa Ne Kadar?

TikTok Asa Ne Kadar? ve Nasıl Atılır? gibi sık sorulan soruları cevapladık. Kaç Jeton olduğunu ve Kaç TL kazandırdığı gibi bilgileri de öğreneceksiniz. Son güncellemeyle TikTok uygulamasına eklenen Balon Hediyesi canlı yayın sahiplerinin sevmedikleri bir hediye. Para kazandırmayan ve ortalığı hediye yağmuruymuş gibi gösteren bu balonları canlı yayın açanlar sevmiyor. Bildiğiniz üzere TikTok içerisinde bağış olarak bazı özel paralı emojiler gönderilebiliyor ve her emojinin farklı fiyatları var. İnsanlar TikTok Asa ile ilgili sorular soruyorlar. Bu hediyenin ne kadar olduğundan tutunda hediyeyi alan kişinin ne kazandığına kadar anlatan ayrıntılı bir içerik hazırladık.

TikTok Asa Ne Kadar? (Kaç TL?)

TikTok Asa, son güncellemeyle uygulamaya eklenmiştir. Canlı yayın açan insanların yayınlarına izleyici olarak girdiğiniz zaman ona destek olmak adına hediyeler gönderebiliyorsunuz. Bu gönderdiğiniz hediyeleri belli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. TikTok Asa bir çeşit bağışı temsil eder. TikTok içerisinde bağış yerine uygulama içinde var olan ve fiyatları olan emojiler vardır. Asa emojisi bunlardan birisidir. Aslında emoji değil de hediye olarak adlandırabiliriz. Asa hediyesi dışında tonla farklı fiyatı simgeleyen hediye vardır. İnsanlar özellikle bu sayede TikTok canlı yayınlarından oldukça iyi paralar kazanabilirler.

TikTok Altın Madeni Ne Kadar? (Kaç TL?)
TikTok Asa Ne Kadar? (Kaç TL?)

Satın aldığınız hediyeleri canlı yayınını izlediğiniz kişiye gönderdiğiniz zaman o kişide hediyenizden belli bir komisyon parası kazanıyor. TikTok Asa karşı tarafa kazandırdığı miktar yüzünden sevilmeyen bir hediye. TikTok Asa almak için öncelikle TikTok uygulamasına tek bir Asa hediyesi için 70 TL kadar ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ödemeden sonra o Altın Madeni hediyesini istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz. Bağış mantığı olarak işliyor diyebiliriz. Asa hediyesi pahalı hediyelerdendir. Bu yüzden bu kadar yüksek bir fiyatı simgeliyor.

TikTok Asa Ne Kadar?

TikTok Asa, canlı yayınlarda gönderdiğiniz zaman yayıncıya bir para kazandırmamaktadır. Yeni yılın şerefine her kullanıcı bu hediyeleri ücretsiz olarak karşı tarafa yollayarak onların sevinmesini sağlar. Fakat Türkiye de bir çok yayıncı Balon Hediyesini aldığı zaman sinirleniyor. Çünkü bu hediyeleri gören kullanıcılar para edecek hediyeler atmak yerine balon atmaya devam ediyorlar.

TikTok Asa almak için kullanıcılar 70 TL harcıyor ki bir yayıncıya gönderebilsinler ama TikTok Asa hediyesinden mantıken kendine pay almak için kesinti yapıyor. Bu kesinti o kadar yüksek ki siz bağış için teknik olarak 70 TL harcarken yayıncı sadece o Asa hediyesinden 60 TL para kazanıyor.

TikTok Diğer Canlı Yayın Hediyeleri Kaç Para?

  • Gül – 25 Kuruş ödeme – 10 Kuruş kazanma
  • Asa – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma
  • Öpücük – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma
  • Para Yağmuru – 105 TL ödeme – 65 TL kazanma
  • Spor ARABA – 3200 TL ödeme – 1300 TL kazanma 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL