TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır ve Kapanır?

 TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır ve Kapanır?
Okunuyor TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır ve Kapanır?

TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır? veya Nasıl Kapanır? sorularını yanıtlıyoruz. Profilinizdeki bu özelliği açmak için yapmanız gerekenleri sizlere anlattık. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı bulunan son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok gelişmeye devam ediyor. Her geçen gün getirdiği yeni özellikler ile diğer sosyal medya uygulamalarına da yön vermeye başladı. Kullanıcı isteklerini iyi analiz ederek herkesin işine yarayacak yenilikçi ve farklı özellikleri sayesinde kitlesini büyütmeyi başardı. 2021 yılının son güncellemesiyle gelen TikTok Bana Soru Sor Özelliği şimdi herkesin ilgisini çekmiş durumda. Bu özellik hakkında kullanıcılar nasıl yapılır? sorusunu sorarken bazıları da nasıl kapatılır? gibi sorular soruyorlar. TikTok Bana Soru Sor Özelliği ile ilgili tüm merak edilen soruların cevapları aşağıda verildi.

TikTok Bana Soru Sor Özelliği

TikTok Bana Soru Sor Özelliği, son güncellemeyle uygulamaya eklenen bir özelliktir. Kullanıcıların profil açıklamasının altında yer alan “Bana Soru Sor” bağlantısına tıklayarak dilediğiniz gibi sorularınızı yöneltebiliyorsunuz. Hesap sahipleri de sorduğunuz bu sorulara yanıt olarak bir TikTok videosu çekebiliyor.

TikTok Bana Soru Sor Özelliği
TikTok Bana Soru Sor Özelliği

TikTok Bana Soru Sor isimli özellik herkeste açık değildir. Bu özelliğe sahip olabilmeniz için belirli bir kitleye ihtiyacınız olacak. Paylaştığınız videoların etkileşime girmesi ve takipçi sayılarınız gibi belirtili olmayan bazı unsurlar bulunmaktadır. Aşağıdaki adımları uygulayarak sizde olup olmadığını anlayabilirsiniz.

TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır, Açılır?

TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır? ve Açılır? sorularının cevabı için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor. Eksiksiz bir şekilde uygulayarak özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır, Açılır?
TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Yapılır, Açılır?
 • TikTok Profilinize gelin,
 • Sağ üstte yer alan yatay Üç Nokta işaretine basın,
 • Karşınıza gelen Ayarlar ve Gizlilik sekmesinden İçerik Üreticisi yazısına tıklayın,
 • Karşınzı 2 seçenek çıkacak, S&C seçeneğine tıklayın,
 • Aşağıda pembe olan “Q&A\’yi Açın” butonuna tıklayın.
 • Profilinizde Bana Soru Sor Özelliği açılmış olacak.

TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Kapatılır?

Yukarıda anlattığımız adımları tekrarlayarak kapatabilirsiniz. TikTok Bana Soru Sor Özelliği herkesin sevebileceği bir özellik olmadığından dolayı bazı kullanıcılar bunu nasıl kapatabileceklerini merak ediyorlar. TikTok Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Kapatılır?;

 1. TikTok Profilinize gelin,
 2. Sağ üstte yer alan yatay Üç Nokta işaretine basın,
 3. Karşınıza gelen Ayarlar ve Gizlilik sekmesinden İçerik Üreticisi yazısına tıklayın,
 4. Karşınzı 2 seçenek çıkacak, S&C seçeneğine tıklayın,
 5. Aşağıda pembe olan “Q&A\’yi Kapatın” butonuna tıklayın.
 6. Profilinizde Bana Soru Sor Özelliği kapanmış olacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
4,968 okunma
okunma270
0 yorum