TikTok Canlı Yayın İzlenme Rekoru Kaç?

 TikTok Canlı Yayın İzlenme Rekoru Kaç?
Okunuyor TikTok Canlı Yayın İzlenme Rekoru Kaç?

TikTok Canlı Yayın İzlenme Rekoru Kaç? TikTok Canlı Yayın Rekorları. TikTok Türkiye Canlı Yayın İzlenme Rekoru. TikTok Dünya Geneli En Çok Canlı Yayın İzlenme Rekoru. TikTok dünyaca ünlü bir video paylaşma uygulamasıdır. Oldukça trend hale gelen ve dünya çapında kullanılan TikTok ayrıyeten canlı yayın yapma özelliği de barındırıyor. TikTok ile ilgili bu sorunları alt başlıklarımızda belirttim.

İlginizi Çekebilir; Dünya Yorum ve Beğeni Rekoru

TikTok Canlı Yayın Rekorları

TikTok Canlı Yayın Rekorları
TikTok Canlı Yayın Rekorları

Canlı yayın yapmanı sağlayan uygulamalar ve siteler arasında bulunan TikTok da insanlar canlı yayın yaptığı zaman diğer uygulamalardan aşağı kalmadan yüksek canlı yayın izlenme rekorlarına ulaşabilirsiniz. Spesifik istatistikleri alt başlıklarımızda bulabilirsiniz. Ayrıyetten ülkemizde anlık olarak 28.4 Milyon ve global çapta 1 Milyar indirmeye ulaşan TikTok için ne kadar çok kullanılıyor, anlatmamıza gerek yok diye düşünüyorum. 

TikTok Türkiye Canlı Yayın İzlenme Rekoru

Türkçe içerik üreten Cellat36 kullanıcı adına sahip birey TikTok canlı yayınında 70 Bin izleyiciye ulaşarak. Türkiye TikTok canlı yayın rekorunu kırdı. Bilindiği üzere istatistikler değişir. Böyle durumlarda ise ürettiğimiz içerikteki bilgilerde güncellenir.

TikTok Dünya Geneli En Çok Canlı Yayın İzlenme Rekoru

Gezegen çapını düşünce bunun net skoruna ulaşmak kolay değil ama söylemem lazım ki gezegen çapında 1 Milyar kişi tarafından indirilmiş olan bir uygulama içerisinde yapılacak bir canlı yayında yeterince takipçi kitlesine sahip bir kişi Milyonlarca insanı tek bir canlı yayında toplayabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın