TikTok Counter İncelemesi

 TikTok Counter İncelemesi
Okunuyor TikTok Counter İncelemesi

TikTok için dünyayı bırakın ülkemizde bile milyonlarca ve hatta on milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Bu kullanıcı sayısı içerisinde birçokları ise TikTok içerisinde içerik üretiyor. TiktTok Counter Nedir? Diye inşalar aratmaya başladı. Biz bu konu ile oluşturduğumuz makalede gerekli bütün bilgileri ve konu ile alakalı en ince detaylara kadar bilgi verdik. TikTok Counter Nasıl Yapılır? Gibi ek bilgileri de makalede bulabilirsiniz.

TikTok Counter Nedir? Ne İşe Yarar?

TikTok Counter dediğimiz şey aslında sadece çeviri ile anlaşılabilir. Counter demek İngilizceden Türkçeye çevirdiğimizde sayaç anlamına geliyor. TikTok Counter aslında TikTok profili için canlı takipçi sayacı anlamına geliyor. Genelde İnstagram ve TikTok gibi mecralarda 2000 altı takipçide tam sayı olarak anlık bir şekilde profilinizde görebilirsiniz ama 2000 üstü takipçiye ulaştıysanız ki bunun için sizi tebrik ederim.

TikTok Counter Nedir? Ne İşe Yarar?
TikTok Counter Nedir? Ne İşe Yarar?

3. Parti internet sitelerine ihtiyaç duyabilirsiniz çünkü TikTok veya İnstagram profilinzde örnek olarak (2.1 K) takipçiniz var, diye yazar. Bu aslında 2100 – 2199 kişi arasında birey sizi takip ediyor demektir. Milyonlara ulaşınca bu sayı daha belirsiz hale gelir. 2.1 M takipçi demek 2100000 – 2199999 arsında insan sizi takip ediyor demektir. 

Counter yani Türkçe anlamı ile sayaç kullanmak tam tamına sizi kaç kişinin takip ettiğini gösterir. Örnek olarak bu sayı sayaçta 296789 kişi olarak gözükebilir. 296 K yerine bence daha hoş bir sayı olarak bu sayıyı kabul edebiliriz.

TikTok Counter Nasıl Yapılır?

TikTok Counter Nasıl Yapılır?
TikTok Counter Nasıl Yapılır?

TikTok Counter teknik olarak yapılan bir şey değildir. TikTok Counter için 3. Parti bir yazılım veya hali hazırda aktif bir internet sitesine ihtiyaç duyarsınız. Anlık olarak TikTok bu işi yapan bütün internet sitelerini yasaklamış durumdadır. Ek olarak 3. parti uygulamalara gelirsek sizden hesabınızın şifresini isteyen hiçbir uygulamaya güvenmeyiniz.

TikTok Counter Siteleri

Şu anda ne yazık ki TikTok,Counter yani sayaç görevi gören bütün internet sitelerini yasaklamış durumdadır. Bu yüzden size herhangi bir internet sitesi öneremiyoruz. 3. Parti yazılım ve uygulamalara güvenmenizi pek önermeyiz eğer yüksek yazılım bilginiz var ise kendiniz bu Counter işi görecek bir uygulama geliştirebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın