TikTok Dansları Nasıl Yapılır? (2022)

 TikTok Dansları Nasıl Yapılır? (2022)
Okunuyor TikTok Dansları Nasıl Yapılır? (2022)

TikTok Dansları kimine göre zor ve kimine göre karışık gelebilir. Popüler tüm danslar ve figürleri Nasıl yapılır? buradan sizlere tüm detayları ile anlattık. Kısa sürede milyonlarca kitleye ulaşan ve tüm dünyada popülerlik kazanan TikTok uygulamasıyla ilgili merak edilen çok konu var. Uygulamayı bu kadar popülerleştiren dans figürleri

Ne Varsa Eskilerde, TikTok Dansları “U Can’t Touch This”

Dansları yapmak için buradan anlatılacaklarla hareket etmeniz düşünülemez. Ya bir eğitmen ile yada izleyerek bir dansı öğrenmeniz çok kolay olacaktır. Bunun için eski figürler gibi gözükse de şimdi yaptığınız zaman sizi binlerce kullanıcıya ulaştıracak figürleri sunuyoruz.

TikTok Dansları

Şarkı olarak daha hareketli ve ritimli müzikler seçince günümüzde yeni bir TikTok akımını başlatmış dahi olabilirsiniz. Öncelikle videoda geçen tüm figürleri bir listeleyin. Ardından listelediğiniz figürleri arka arkaya sıralayarak kendinize özgü bir düzen kurun. Sonrasında yavaş bir şekilde çalışın ve hareketi ezberleyerek doğru yapmaya çalışın. Bir kaç deneme sonrasında kusursuz yapabileceğiniz hareketlerdir.

Bu TikTok Dansı İle Ponçik Olmaya Hazır Olun

Akım şuanda popüler değil fakat tekrar yeni bir müzik ile sizin sayenizde tekrarlanmayacağı anlamına gelmiyor. Açıkçası klasik basit skeçler yerine bu tür dans akımları her zaman TikTok geneline hitap etmeyi başarmıştır.

TikTok Dansları

İzlediğiniz videodaki bazı hareketleri öğrenin ve onları tek bir yerde birleştirin. İşte size özgün, yeni ve efsane bir dans hareketi.

TikTok Dansı İle Zamanı Kontrol Edin

Bu akım ülkemizde çok görülmedi fakat tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Videoyu izlediğiniz zaman şarkının hem ritmi hem de sözleri ile alakalı figürler olduğunu göreceksiniz. Bu şarkıyla bu figürleri yeniden yaparak ülkemizde akımın öncüsü olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bHHyWlsQOLQ

Dilerseniz Türkçe saat ve zaman kavramları geçen şarkılarla figürleri biraz değiştirerek çok özgün çalışmalar da yapma imkanınız bulunuyor. Unutmayın ki bu filmin kahramanı sizsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın