TikTok Dansları (Yeni ve Kolay)

 TikTok Dansları (Yeni ve Kolay)
Okunuyor TikTok Dansları (Yeni ve Kolay)

TikTok Dansları arayanlar için hem yeni hem de kolay olarak yapılabilecek tüm dans çeşitlerini sizlere tanıtıyoruz. Dans etmeyi bilmeyenler bile bu tekniklerle kendilerine özel danslar üretebilir ve milyonlarca beğeniye hemen ulaşabilirler. Son dönemlerin en popüler ve en hızlı büyüyen sosyal medya platformlarının başında gelen TikTok son günlerde kısa edit ve çeşitli esprilerle gündeme gelse de, asıl amacı daha farklıydı. Arka planda çaldığınız şarkı ile uyumlu dans figürlerinizi çekip paylaşmanızı sağlayan bu uygulama da yine en çok etkileşimi bu amaçla kullanan kullanıcıların aldığı ortaya çıktı. Bu büyük istatistikler sonrasında TikTok içerik üreticileri ve yeni katılan kullanıcılar da hem yeni hem de kolay olabilecek dansları araştırıyorlar. Bizde sizler için bir birinden farklı ve yüksek etkileşim sağlatacak olan tüm dans figürlerini aşağıda listeleyeceğiz.

Aşağıda paylaşılacak dansları öncelikle bire bir çalışmalısınız. Özellikle bir ayna karşısında kendinizi görerek dansları çalışmak daha hızlı öğrenmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda bol tekrar yapmak da oldukça önemli. Ne kadar fazla tekrar yaparsanız figürleri o kadar iyi ve kusursuz yaparsınız. Eğer daha önce dans tecrübeniz yoksa hemen yeni dans figürleri üretmeye çalışmayın. İlk etapta aşağıda paylaştığımız yeni veya kolay TikTok danslarından hoşunuza gideni seçin ve yapmaya çalışın. Daha sonrasında artık bu dansları size göre kusursuz yaptığınızdan emin olduğunuzda diğer dans figürlerinden eklemeler, çıkartmalar yaparak kendinize özel harman oluşturun.

Bu sayede kendinize özel danslar üretebilir ve bu danslara uygun ritimlerde müziklerle kısa sürede milyonlarca izlenmeye, beğenme sayısına ulaşabilirsiniz. Sıradan basit akımlarla popüler olan hesaplar kısa süre sonra etkileşimini kaybediyor. Fakat bu tür etkileşimi en yüksek ve devamlı olan dans figürleriyle uygulamanın amacına uygun içerikler üreten kanallar her daim büyüyorlar. Bu sebeple şuanda yeni akım olanlardan ziyada kendi akımınızı oluşturacak tarzlarda ilerlemenizi önermemizin sebebi budur. Her hafta yeni dans figürlerini gösteren öneri videoları ve yazıları da eklenmeye devam edilecektir.

Ne Varsa Eskilerde, TikTok Dansları “U Can’t Touch This” (Yeni Akım)

Dansları yapmak için buradan anlatılacaklarla hareket etmeniz düşünülemez. Ya bir eğitmen ile yada izleyerek bir dansı öğrenmeniz çok kolay olacaktır. Bunun için eski figürler gibi gözükse de şimdi yaptığınız zaman sizi binlerce kullanıcıya ulaştıracak figürleri sunuyoruz.

TikTok Dansları

Şarkı olarak daha hareketli ve ritimli müzikler seçince günümüzde yeni bir TikTok akımını başlatmış dahi olabilirsiniz. Öncelikle videoda geçen tüm figürleri bir listeleyin. Ardından listelediğiniz figürleri arka arkaya sıralayarak kendinize özgü bir düzen kurun. Sonrasında yavaş bir şekilde çalışın ve hareketi ezberleyerek doğru yapmaya çalışın. Bir kaç deneme sonrasında kusursuz yapabileceğiniz hareketlerdir.

Bu TikTok Dansı İle Ponçik Olmaya Hazır Olun (Kolay)

Akım şuanda popüler değil fakat tekrar yeni bir müzik ile sizin sayenizde tekrarlanmayacağı anlamına gelmiyor. Açıkçası klasik basit skeçler yerine bu tür dans akımları her zaman TikTok geneline hitap etmeyi başarmıştır.

TikTok Dansları

İzlediğiniz videodaki bazı hareketleri öğrenin ve onları tek bir yerde birleştirin. İşte size özgün, yeni ve efsane bir dans hareketi.

TikTok Dansı İle Zamanı Kontrol Edin (Yeni ve Kolay)

Bu akım ülkemizde çok görülmedi fakat tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Videoyu izlediğiniz zaman şarkının hem ritmi hem de sözleri ile alakalı figürler olduğunu göreceksiniz. Bu şarkıyla bu figürleri yeniden yaparak ülkemizde akımın öncüsü olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bHHyWlsQOLQ

Dilerseniz Türkçe saat ve zaman kavramları geçen şarkılarla figürleri biraz değiştirerek çok özgün çalışmalar da yapma imkanınız bulunuyor. Unutmayın ki bu filmin kahramanı sizsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın