TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır?

 TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır?
Okunuyor TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır?

TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır? araştırması yapanlar için hazırladığımız 2021 yılına ait geniş rehberi içermektedir. Dilediğiniz videoyu logosuz bir şekilde MP4 Formatında Android ve İOS cihazlarınıza yükleyebileceksiniz. Herhangi bir program veya uygulama indirmeden tamamen İnternet sitesi üzerinden online bir şekilde yapacağınız işlemlerle dilediğiniz TikTok videosu logosuz olarak indirmeye açılacaktır. Bizden çok fazla istenilen bu aracı sizler için geliştirip bu sayfa da yayınlıyoruz. Aynı zamanda bu işlemlerin nasıl gerçekleştiğini bilmeyenler için de konuyla ilgili tüm merak edilen soruları cevaplayacağız.

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok ülkemizde de milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Diğer sosyal medya uygulamalarına nazaran daha hızlı bir popülerlik elde edilebilmektedir. Uygulama da çekeceğiniz kısa videolara özel sesler ekleyerek bir çok konuda içerik üretilebiliyor. Uygulamanın algoritmasından dolayı bir kullanıcı video paylaştıysa o tür videolar izleyen diğer kullanıcıların da ana sayfasında (Keşfet) bu videolar gözüküyor. Böylelikle içerik üretici eğer başarılıysa hızlı bir şekilde büyüyebiliyor. Aynı zamanda burada paylaşılan videoları bir çok farklı sosyal medya uygulamalarında ve çeşitli alanlarda kullanan çok fazla insan bulunmaktadır.

TikTok üzerinden bir video çektiğiniz zaman veya başkasının çektiği bir videoyu telefonunuz indirdiğinizde logo ve filigran oluyor. Bunu farklı bir yerde paylaşacağınız zaman TikTok kullanıcı adı ve logosu gibi bir çok şey gözüküyor. Sizlere sunacağımız bu aracı bedava olarak kullanarak TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır? işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Detaylar güncel olarak aşağıda eklenmiştir. Sormak istediğiniz her türlü sorunuzu yorum olarak yazabilirisiniz. İçeriğimizi 2021 yılı boyunca güncellemeye devam edeceğiz.

TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır?

TikTok üzerinden logosuz bir şekilde video indirmek için aşağıda anlattığımız adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Bunun için herhangi bir program veya uygulama yüklemenize gerek yok. Sadece indirmek istediğiniz videonuzun bağlantısını buraya yapıştırmanız halinde TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır? işlemi başlar. Sadece MP3 veya MP4 olarak HD Kalitelerde dilediğiniz gibi videoyu indirebileceksiniz.

Bir başkasının hazırladığı veya paylaştığı TikTok videosunu logosuz olarak indirmek suç değildir. Fakat karşı taraf kendi videosunun paylaşılmasını istemiyorsa uygulamadan kapatabilmektedir. Yine de sizin paylaşımınızdan rahatsız olduysa size videosunun kaldırmasını isteyebilir. Paylaşılan videoyu logosuz olarak indirmekte suç olarak sayılmamaktadır. Fakat TikTok uygulaması videoları filigranlı yani logolu bir şekilde indirmeye sunmaktadır.

TikTok Logosuz Video İndirme Nasıl Yapılır?
TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır?
  1. İndirmek istediğiniz tiktok videosunun bağlantısını kopyalayın,
  2. Yukarıda sunduğumuz “TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır?” kısmına linki yapıştırın,
  3. Videoyu indirmek istediğiniz formatı seçin ve “İndir” deyin.

Yukarıdaki basit adımları uygulayarak dilediğiniz TikTok videosunu cihazlarınıza logosuz olarak indirebileceksiniz. Bu işlemler Android ve İOS olmak üzere siteye girebilen her türlü İnternetli cihazlarda çalışmaktadır.

TikTok Filigransız video nasıl indirilir?

TikTok filigransız video indirme işlemi aslında yukarıda “Logosuz indirme” işlemi olarak anlattığımız adımlarla aynıdır. Birçok kullanıcı bu olayların farklı olduğunu düşündüğü için basitçe bunu da cevaplamak istedik. Bu yazımızda logosuz olarak indireceğiniz videolarda TikTok uygulamasının videolara yüklediği filigranlar da ortadan kalkmaktadır.

TikTok videolarını nasıl indiririm?

TikTok videoları 2 arklı yöntemle indirilebilmektedir. İlk yöntem Uygulama içerisinde video indirmek. Beğendiğiniz bir videoyu cihazınıza yüklemek istiyorsanız videonun içerisndeyken videoya basılı tutun ve daha sonra çıkan yazılar arasında bulunan “Kaydet” düğmesine basınız. Video galerinize indirilecektir. Fakat buradan indireceğiniz videolarda Filigran ve TikTok logosu yer almaktadır. Eğer sadece videoyu düz bir şekilde indirmek istiyorsanız yukarıda sizlere sunduğumuz TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır? butonundan yardım alabilirsiniz.

TikTok nasıl indirilir?

TikTok uygulaması resmi bir uygulama olduğu için uygulama mağazaları üzerinden indirilebilmektedir. Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlarınızın uygulama mağazalarına giriş yapınız. Uygulama mağazasında bulunan arama bölümüne “TikTok” yazın. Zaten en üstte gerçek TikTok uygulamasının çıktığını göreceksiniz. Yükle dediğiniz zaman cihazınıza indirilecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=2TRp4PwLO2A
TikTok Videoları

TikTok videosu galeriye nasıl kaydedilir?

TikTok da bir videoyu galariye kaydetmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Her ne kadar basit bir arayüze sahip olsa da kendisini geliştirmek için bir çok özelliği de içerisinde barındıran bir uygulamadır. Fakat bir uygulama basitleştirildikçe ona sonradan eklenen özelliklerin kullanımı da bir o kadar karmaşık olabiliyor. Adımları uyguladığınız zaman TikTok videosu indirmenin zor olmadığını anlayacaksınız. Eğer indirmek istediğiniz videolarda TikTok logosu olmasını istemiyorsanız yukarıdaki bağlantımız aracılığıyla indirebilirsiniz.

  1. İndirmek istediğiniz TikTok videosunu açın,
  2. Videoya basılı tutun,
  3. Karşınıza gelen ekranda “Videoyu Kaydet” deyin ve galeriye kaydedilsin.

TikTok ta video indirince bildirim gider mi?

TikTok uygulaması milyonlarca kullanıcının bulunduğu çok büyük bir platformdur. Ülkemizde ki bir çok kişinin merak ettiği “TikTok ta bir video indirince video sahibine bildirim gider mi?” sorusunu cevaplayacağız. Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit. Herhangi bir video indirdiğiniz zaman onu paylaşan kullanıcıya bir bildirim gitmez. Yani siz birisinin TikTok videosunu indirdiğiniz zaman o videoyu paylaşan kişi sizin videoyu indirip indirmediğinizi anlayamaz. Zaten kayıt olmadan veya hiç uygulamaya girmeden de paylaşılan videoları indirebiliyorsunuz. Hiç riske atmak istemiyorsanız çıkış yaparak videoyu indirebilir veya yukarıda paylaştığımız özelliği kullanarak videoyu sitemiz üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

TikTok Etiket Kaldırma

TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır? için verdiğimiz hizmetlerimiz 2021 yılı boyunca devam edecektir. Uygulamaya gelecek güncellemeler ve yeniliklerden de herhangi bir sorun yaşamadan sürekli olarak dilediğiniz videoyu filigransız olarak indirebileceksiniz. Aynı zamanda videolarının indirilmesini kapatanların dahi videolarını bu sayede indirmeniz mümkündür. Bu işlemleri yaparken herhangi bir sorun veya hatayla karşılaşırsanız durumu bize bildirebilirsiniz. TikTok üzerinden logosuz video indirmeyle ilgili çekeceğimiz yardımcı video yakın zamanda buraya eklenecektir.

Her gün içeriğimizi güncel tutarak sizlere en yeni ve en kaliteli içeriği sunmaya çalışacağız. Bu sayfada yalnızca videoları logosuz indirmekle kalmayacak aynı zamanda konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızın da cevaplarını bulabileceksiniz.

TikTok Logosuz Video İndirme
TikTok Etiket Kaldırma (Silme) Nasıl Yapılır?

TikTok Video İndir

TikTok Video İndir için yukarıda verdiğimiz özelliği kullanmanız yeterli olacaktır. İndirmek istediğiniz videonuzun bağlantısını kopyalayın ve gerekli alana yapıştırın. Daha sonrasında dilediğiniz videoyu herhangi bir logo olmadan cihazlarınıza indirebilirsiniz. Android ve İOS işletim sistemli telefonlarınıza ve Bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Filigransız

Filigransız video indirmek normalde TikTok uygulamasından video indirdiğinizde gözüken logo ve kullanıcı adı gibi bilgilerin kaybolmasını sağlamaktadır. Videoyu herhangi bir logo veya kullanıcı adı olmadan filigransız olarak indirmeyi amaçlamaktadır.

Ücretsiz

Bu videoları indirmenizi sağlayacak programlar ve uygulamalar ücretli olarak satılmaktadır. Fakat burada sizlere sunduğumuz Logosuz TikTok videosu indirme hizmeti tamamen bedava olarak kullan


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın