TikTok Hediye Puanı Kaç TL ? [2020]

 TikTok Hediye Puanı Kaç TL ? [2020]
Okunuyor TikTok Hediye Puanı Kaç TL ? [2020]

TikTok Hediye Puanı Kaç TL ?, TikTok Hediyeleri Kaç Para? TikTok Hediyeleri Nedir? TikTok Hediyeleri Ne İşe Yarar? TikTok Hediye Puanı Hesaplama. TikTok devasa bir sosyal medya aracı olmakta çok iyi bir iş çıkardı. İnsanlar bu platform ile ilgili soru sormaya devam ediyor. TikTok bu kadar büyüdüğü için artık içerik üreticilerine parada kazandırabiliyor. 

TikTok Hediyeleri Kaç Para (TL) ? – 2020 

TikTok Hediyeleri Kaç Para (TL) ? - 2020
TikTok Hediyeleri Kaç Para (TL) ? – 2020

TikTok Hediyeleri insanların ağzında dolandıkça dolanıyor çünkü bir yayıncıya veya içerik üreticisine para kazandırmak için ilginç bir yöntem olmuş. Canlı yayınlarda bağış şeklinde gelen bu Sticker’lar oldukça ilginç.

TikTok Hediyeleri Nedir?

Gezegen çapında oldukça çok kullanılan kısa video paylaşım platformu TikTok, canlı yayınlarda Sticker hediye sistemi ile bildiğimiz bağış sistemini uygulama içerisine eklemiş oldu. Canlı yayın açan TikTok içerik üreticileri uygulamadaki Sticker’ları hediye ederek bağışta bulunabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde yapılan bağışlar TikTok Cüzdanında “Elmas” olarak depolanmaktadır. Kazanılan bağışlar toplam 10.000 Elmasa ulaştığında hesaptakini nakde çevirme mantığı ile TikTok’tan para kazanılabilir.

TikTok Hediyeleri Ne İşe Yarar?

TikTok hediyeleri belli bir limite ulaşınca gerçek para olarak hesabınıza aktarılabilir. Para ile ne yapacağınız size kalmış ama insanoğlunun ataları bile söylemiş para para para. Tabi isterseniz, parayı uygulama içerisindeki cüzdan da bekletip başka bir zamanda çekebilirsiniz.

TikTok Hediye Puanı Hesaplama

TikTok Hediye Puanı Hesaplama
TikTok Hediye Puanı Hesaplama

Bunu yapmak temelde çok basit TikTok uygulamasına girip Sticker kısmına bakınız. Orada Sticker’ların size satış fiyatı gözüküyor. Büyük ihtimal ile TikTok %10 kesinti yapar ve gerisini yayıncıya verir. Durum böyle olunca bu mantık ile kimin ne kadar kazandığını hesaplayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın