e
sv

TikTok Kapatılmasın İmza Kampanyası (2022)

1197 Okunma — 11 Haziran 2022 03:11
TikTok Kapatılmasın İmza Kampanyası (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok Kapatılmasın İmza Kampanyası 2022 sorusunu soranlar için 2022 yılında düzenlenen imza kampanyasına ait detayları aktarıyoruz. Uygulamayı kapatmak için başlatılan bu imza kampanyasına ait tüm bilgileri öğreneceksiniz. TikTok Kapatma İmza Kampanyası kapsamında uygulamanın Türkiye faaliyetlerinin durdurulması için başvurularda bulunuluyor. Uygulamanın ülkemiz gençleri üzerinde olumsuz etkiler yaratması gibi sebeplerin içerisinde cinsel istismara yönelik iddialarda var.

TikTok Kapatılmasın İmza Kampanyası

TikTok Kapanıyor mu? sorusu 2022 yılında en merak edilen soruların başlarında geliyor. Cumhurbaşkanı tarafından sosyal medya uygulamaları ile ilgili yapılan açıklamalar sonrasında bu konu gündeme gelmişti. Fakat bu gündem sonrasında TikTok uygulamasının kapanabileceği yönünde hiç bir gelişme yaşanmadı.

TikTok Kapanıyor mu?
TikTok Kapanıyor mu?

TikTok Kapansın ve Yasaklansın İmza Kampanyası (2022)

TikTok Kapansın ve Yasaklansın İmza Kampanyası kapsamında 2022 yılında 10 bin’den fazla kişi tarafından katılım gerçekleştirildi. Tabi’ki bu düzenlenen imza kampanyalarının herhangi bir yasal hükmü bulunmuyor. Yalnızca dikkat çekmek ve konuya olan talebi göstermek amacıyla düzenlenen imza kampanyalarına katılımın artabileceği düşünülüyor.

TikTok Kapansın ve Yasaklansın İmza Kampanyası (2020)
TikTok Kapansın ve Yasaklansın İmza Kampanyası (2022)

TikTok Kapansın 2022 İmza, kullanıcıların uygulamanın ne den kapanmasını istemesi gibi soruları henüz barındırmıyor. İmza kampanyasına katılan bir çok kişinin uygulamanın kapanma isteği sadece popüler uygulamayı sevmemeleri.

TikTok Nedir?

Kendini küresel bir video topluluğu olarak tanımlayan TikTok ile kullanıcılar, kendi kısa videolarını oluşturup, paylaşabiliyor. Kullanıcılar, videolarına, özel efekt filtreleri, eğlenceli etiketler ve çıkartmalar ile sevdikleri müzikleri veya sesleri ekleyebiliyor.

TikTok Nedir?
TikTok Nedir?

Video klipleri kırpmak, kesmek, birleştirmek ve kopyalamak için düzenleme araçları da sunan TikTok, YouTube, Instagram, Snapchat ve Vine gibi uygulamaların kesişiminde kısa ve anlık videolara odaklanan bir platform. TikTok’taki videolar 15 saniye ile sınırlı ancak daha uzun hikayeler oluşturmak için videolar birbirine eklenebiliyor.

TikTok Kapanmasın İmza Kampanyası Başladı

TikTok Kapansın ve Yasaklansın İmza Kampanyaları sonrasına kapanmasın diyerek başlatılan imza kampanyalarının’da sayıları artmaya başladı. Uygulamayı severek kullanan kullanıcıların başlattığı TikTok Kapanmasın İmza Kampanyasına katılım artmaya başladı. Aşağıda verdiğimiz yardımcı buton ile kampanyaya katılımı inceleyebilirsiniz.

TikTok Kapanmasın İmza Kampanyası Başladı
TikTok Kapanmasın İmza Kampanyası Başladı

Bu ve benzeri imza kampanyalarının sayıları ve katılımcı sayılarının 2022 yılı boyunca artacağını düşünüyoruz. TikTok Kapanacak mı? sorusunun gerçek ve asıl cevabını ilerleyen günlerde resmi açıklamalar sonrasında öğreneceğiz. Güncel bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

TikTok Kapatılmasın İmza Kampanyası (2022)