TikTok Keşfet Saatleri Tablosu 2021 Türkiye

 TikTok Keşfet Saatleri Tablosu 2021 Türkiye
Okunuyor TikTok Keşfet Saatleri Tablosu 2021 Türkiye

Daha çok izlenme, beğeni ve yorum almak için önemli bir içerik. TikTok Keşfet Saatleri sayesinde 2021 yılındaki tabloya uyarak Türkiye’de popüler olun. Daha önce keşfete düşmenizi sağlayacak etiketler ile ilgili bir içerik oluşturmuştur. Bu sefer hiç bir şey yapmadan paylaşacağınız videoyu doğru saat ve dakikada paylaştığınız zaman nasıl otomatik olarak keşfet üzerinden kullanıcıların ana sayfasına düşebileceğinizi anlatıyoruz. TikTok Keşfet Saatleri her ülke ve zamana göre değişmektedir. Bu yüzden bir tablo haline getirerek Türkiye’de nasıl keşfete düşebileceğinizi öğreteceğiz.

TikTok Keşfet Saatleri

TikTok uygulamasının algoritmasında bulunan keşfet özelliğinin aktif olmasını sağlayacak saat dilimlerini sizler için bulduk. Türkiye’de paylaştığınız TikTok videolarını aşağıdaki tabloda yer alan saatleri ile uyum içinde paylaşırsanız keşfete düşme oranınız artacaktır. Bu keşfet algoritmasındaki saatin faktörü aslında kullanıcı sayısı ve paylaşılan videonun kategorisiyle ilgilidir. Bu yüzden etiket veya takipçi sayınızın bu noktada bir önemi kalmıyor.

TikTok Keşfet Saatleri
TikTok Keşfet Saatleri

TikTok Keşfet Saatleri için öncelikle uygulamanın Türkiye kullanıcılarına ait analizleri incelememiz gerekiyor. Hangi saat aralıklarında en çok kullanıcı Türkiye üzerinden TikTok uygulamasına giriş yapıyor. Aynı zamanda bu kriteri güçlendirecek yan kriterlere de ihtiyacımız var. Mesela, en çok kullanıcının girdiği saatlerde en çok izlenen ve aratılan videoların kategorisi gibi.

TikTok Keşfet Saatleri Türkiye

Türkiye’de TikTok kullanıcılarının en aktif ve en fazla giriş yaptığı saatlerde aşağıda anlattığımız gibi bir paylaşım yaparsanız keşfet üzerinden videonuzun yayınlanma oranı da artacaktır. Aşağıda verilen tablo içerisindeki tüm gün ve saatler 2021 yılına ait güncel verilerden oluşmaktadır. Her hafta Türkiye kullanıcıları için TikTok Keşfet saatleri güncellenecektir.

TikTok Keşfet Saatleri Türkiye
TikTok Keşfet Saatleri Türkiye

Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Her sorunuz cevaplanacak ve içeriğimiz detaylandırılmaya devam edilecektir.

TikTok Keşfet Saatleri Tablosu

TikTok Keşfet Saatleri 2021 yılı boyunca her hafta güncel tutulacaktır. Aşağıdaki tabloda yer alan saatler bu haftanın analizlerini içermektedir.

GünSaat
Pazartesi20:30
Salı21:00
Çarşamba19:45
Perşembe22:00
Cuma21:00
Cumartesi18:30
Pazar15:00
TikTok Keşfet Saatleri


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın