e
sv

TikTok Meryus Nedir?

1090 Okunma — 21 Haziran 2021 14:00
TikTok Meryus Nedir?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok Meryus akımı başlamış durumda insanlar bunun ne olduğunu bilmiyor, bilenler de gerçek olup olmadıklarını anlamıyorlar. Sizler için bu durumu araştırdık ve anlattık, kafanızdaki tüm soru işaretleri bu sayede giderilecek. Milyonlarca kullanıcısı bulunan TikTok uygulaması ülkemizde de çok popüler bir uygulama. Kullanıcılarının bu kadar fazla olması binlerce yeni popüler yüzlerin gün yüzüne çıkmasını sağlıyor. Böylesine çok fenomenimizin olmasını sağlayan TikTok uygulamasında kullanıcılar arasında duygusal yakınlaşmalarda olabiliyor. İnsanlarda bu fenomenlerin yakınlıklarını yakından bildikleri için isimleriyle kısaltmalarla yaparak onlara hayranlıklarını bildiriyorlar. TikTok Meryus hakkında bilmeniz gereken detaylar eklenecektir.

TikTok Meryus

TikTok Meryus ile uygulamanın en fenomen isimlerinden olan Merve Yalçın ile Yusuf Şenli arasında olan yakınlığın bir birlikteliğe dönüştüğünü iddia etmektedir. Merve, Yunus isimlerinin birleşimiyle elde edilen bu kısaltma (Meryus) sevenlerinin yakıştırmasıyla olmuştur. Taraflar henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı, yani bu benzetmelerin gerçekliğe dayandığını şuan için söyleyemeyiz. Fakat akım halinde büyümeye ve yayılmaya devam etmektedir.

Tüm detayları ve gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Popüler hesaplar dahi Meryus yorumlarını görmezden gelemiyor ve bu akıma katılıyorlar. Eğer konuyla ilgili bir açıklama yapılırsa buradan bildireceğiz. O zamana kadar sizin düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yorumlarda görmek istiyoruz.

Sizce Merve ve Yunus Sevgili Olabilir mi?


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Baran
  3 yıl önce

  Elmas istiyom

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

TikTok Meryus Nedir?