TikTok Neden Video İndirmiyor? 2023

 TikTok Neden Video İndirmiyor? 2023
Okunuyor TikTok Neden Video İndirmiyor? 2023

TikTok uygulaması üzerinde beğendiğiniz videoları kaydetmek istendiği zaman işlemler olmayınca”Video İndirmiyor” şikayetleri araştırılıyor. 2023 yılında gelen güncellemelerden sonra neden video indirilmediğini ve nasıl indirebileceğinizi anlattığımız bu içeriği oluşturduk.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. Uygulama içerisinde yer laan yerli ve yabancı milyonlarca içerik üreticisi ürettiği videoları izleyenlerin beğenisine sunabilmektedir. İnsanlar hem kendi videolarını hem de başkalarının çektiği ve beğendiği videoları uygulama içerisindeki indirme özelliğiyle cihazlarına yükleyebiliyorlardı.

Lakin son gelen güncellemelerin ardından kalkan video indirme özelliği yüzünden insanlar “TikTok Video İndiremiyorum” tarzındaki şikayetlerde bulunmaya başladılar. Konu hakkında sizlere en güncel bilgileri paylaşıyor ve işinize yarayacak video indirme yöntemlerini anlatıyoruz.

TikTok’ta Neden Video İndiremiyorum?

TikTok platformu üzerinden video indirmeye çalışanlar kaydetmek için video hakkında daha fazlasına baktıklarında artık videoyu indirmelerini sağlayacak olan butonu göremiyorlar. TikTok üzerinde daha önce beğenilen videolar tüm kullanıcılar tarafından indirilebilmekteydi. İndirilen videolar da TikTok filigranı sayesinde videoyu indirenlerin diğer sosyal medya platformlarında paylaşması halinde kendi sosyal medya platformlarının da reklamlarını yapabiliyorlardı.

TikTok Video İndirme Kalktı mı? (2023)
TikTok Video İndirme Kalktı mı? (2023)

Lakin uygulamaya gelen son sürümden sonra kullanıcılar bir video indirmek istediklerinde artık videoyu indirebilecekleri bağlantıları göremiyorlar. TikTok değiştirdiği bu içerik politikası nedeniyle kullanıcılar tarafından oldukça eleştirilmeye başlandı. Özellikle bu platformun sunduğu video düzenleme özelliğini kullanarak video hazırlayan lakin burada paylaşmayarak diğer sosyal medya platformlarında paylaşan kullanıcıların sayısı da oldukça yüksekti.

Bu yeni gelen güncellemelerin ardından TikTok kullananlar nasıl tekrar beğendikleri videoları cihazlarına yükleyebileceklerini merak ediyorlar. Aşağıda anlattığımız yöntemleri deneyerek 2023 yılında videoları galerinize basit bir şekilde yükleyebileceksiniz. Aynı zamanda konuyla ilgili gelecek olan güncellemeleri de buradan sizlerle paylaşacağız. Bu saye de video indirme hakkındaki en geniş rehber yazısına da kolaylıkla erişebiliyor olacaksınız.

TikTok Video İndirme Nasıl Açılır?

Öncelikle profilinize gitmek için sol aşağıda bulunan profil simgenize tıklayın. Daha sonrasında sağ üst tarafta bulunan 3 satır simgesine tıklayarak ayarlar bölümüne geçiş yapın. Ayarlar ve Gizlilik kısmında Gizlilik dedikten sonra İndirmeler seçeneğine basın. Video indirmeyi tekrar aktif hale getirmek için buradaki seçeneği açık hale getirmeniz gerekecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın