TikTok Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

 TikTok Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Okunuyor TikTok Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

TikTok Numara Değiştirme adımlarının nasıl yapıldığını bilmeyenler için rehber şeklinde anlatılmıştır. 2021 yılı boyunca Telefon numaranızı uygulamada nasıl değiştirebileceğinizi tüm detaylarıyla burada öğreneceksiniz. Zorlanmamanız için TikTok platformunda numara değiştirme alanına hızlıca geçiş yapmanızı sağlayacak olan bağlantıları da sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayın ve TikTok uygulamasındaki hesabınızı oluşturduğunuz telefon numaranızı dilediğiniz farklı telefon numaranızla değiştirin.

TikTok Telefon Numarası Değiştirme için yapmanız gereken adımları en kısa yol haliyle sizlere anlatıyoruz. Böylelikle telefon numaranızı değiştirerek güncelleyebilecek ve yeni numaranızı hesabınıza bu yöntemle aktarabileceksiniz. 2021 yılında uygulamaya gelen güncellemelerle birlikte telefon numarası değiştirme işlemleri oldukça zorlaştı. En başlarda kullanıcı profil bilgilerini düzenlerken telefon numarasını da rahatlıkla değiştirebiliyordu. Fakat hesap çalınma olaylarının artması ve güvenliğin yükseltilmesiyle birlikte artık telefon değiştirme adımları biraz zorlaştırılmış durumda. Telefon hattını değiştiren kullanıcılar TikTok hesaplarını güvene almak ve yeni aldıkları hattaki numaraya taşımak için “TikTok Telefon Numarası Değiştirme” araştırması gerçekleştiriyorlar. Eğer aşağıda anlatılan TikTok numara değiştirme adımlarını uygularken bir hatayla karşılaşırsanız bize bildiriniz. Sizler için uygulamaya gelebilecek güncellemelerle değişecek olan güncel adımları da anlatmaya devam edeceğiz.

TikTok Telefon Numarası Değiştirme

TikTok Numara Değiştirme hakkında bize çok fazla sorular sorulmaya başlandı. Bizde sizlerin bu konu hakkında sorduğu tüm soruları tek bir başlık altında cevaplamak adına bu rehberi hazırladık. Telefon numaranızı değiştirmek istediğinizde burada her ayrıntıyı göreceksiniz. Daha iyi anlamanız adına yakın bir zamanda konuyla ilgili videolu içerikte çekilecektir. TikTok uygulamasına kayıt olurken girdiğiniz telefon numarasını değiştirmek istiyorsanız bunun bazı yöntemleri bulunmaktadır. Uygulama içerisinde profil bilgilerinizi veya hesap bilgilerinizi düzenleyerek bu telefon numarasını değiştiremezsiniz. Bunun için gereken adımları rehber halinde aşağıda anlattık. Ayrıca sizlere sunduğumuz kısa yol bağlantısından doğrudan telefon numaranızı değiştirebileceğiniz alana hızlı geçiş yapacaksınız.

TikTok Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?
TikTok Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Tiktok uygulamasında numara değiştirmek istediğinizde karşılaşdığınız bir problem olursa bu durumu bize bildirebilirsiniz. Amacımız siz değerli kullanıcıların diledikleri zaman uygulamadaki numaralarını değiştirebilmelerini sağlamak. Resmi İnternet sitesi ve uygulama üzerinde bununla ilgili bilgiler oldukça kısıtlıdır. Öncelikle TikTok uygulamasına girmeniz gerekiyor. Farklı uygulamalarda telefon numarası gibi değişiklikler İnternet sitesi üzerinden yapıldığı için kullanıcılar bu konuda tereddütte kalıyorlar.

Fakat TikTok uygulamasındaki telefon numarası değiştirme işlemlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulamaya girdikten sonra sağ alt tarafta bulunana (Ben) kendi profilinize giriniz. Daha sonrasında profilinize girdiğinizde sağ üst köşede bulunan 3 nokta işaretine tıklayın. Karşınıza bir panel çıkacak orada bulunan “Hesap Yönetimi” yazısına basınız. Daha sonrasında karşınıza çıkacak listeden “Telefon Numarası seçimi” aracılığıyla eski numaranızı yeni numaranızla değiştirebilirsiniz. Bu adımları uygularken eski telefon numaranıza bir onay kodu gelecek o işlemi yaptıktan sonra mevcut hesabınıza yeni telefon numaranızı tanımladıktan sonra onaylamanız gerekmektedir. Eğer TikTok Numara Değiştirme hakkında sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Konuyla ilgili tüm sorularınız anında cevaplanacaktır.

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance tarafından piyasaya sürüldü. TikTok, içerisinde yer alan yüzlerce görsel ve ses efektleriyle kısa videolar çekmenize yarayan bir sosyal ağ uygulaması olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. İsterseniz sohbet, isterseniz klip, isterseniz de yeteneklerinizi TikTok‘ta çektiğiniz videolar ile yayınlayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın