TikTok Real time Cellat36 (Gerçek Zamanlı)

 TikTok Real time Cellat36 (Gerçek Zamanlı)
Okunuyor TikTok Real time Cellat36 (Gerçek Zamanlı)

TikTok Real time Cellat36 ile gerçek zamanlı olan counter analizlerine 2021 yılı boyunca güncel olarak erişebileceksiniz. Realtime olarak da bilinen TikTok istatistikleri popüler hesap Cellat36 için oluşturuldu. Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok üzerinden her geçen gün yeni isimler de popüler olmayı başarıyor. Gerçek Zamanlı olarak Ceran yaldız tarafından oluşturulan resmi profilinin kaç takip edeninin olduğu ve onun kaç kişi takip ettiği veya videolarının toplam da ne kadar izlendiği gibi bilgilerine erişebilirsiniz. Bu sayede diğer popüler hesaplarla da karşılaştırarak kimin daha fazla popüler olduğunu da karşılaştırabiliyorsunuz. TikTok real time ceren yıldız içeriğini 2021 yılı sonuna kadar güncellemeye devam edeceğiz.

TikTok Real time Cellat36

TikTok Real time denilen olay Cellat36 hesabının gerçek zamanlı analizini yapmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda paylaşımları ve istatistiklerini de buradan güncel şekilde görebileceksiniz. TikTok Real time Cellat36 ile profil analizini yaparak ne kadar kazandığını da öğrenebilirsiniz. Takipçi, video sayısı ve aldığı toplam beğeniler. Günümüzün en çok kullanılan ve en popüler sosyal paylaşım uygulamalarının başında gelen TikTok için geliştirilen TikTok Realtime isimli araç sayesinde Ceran Yaldız gibi isimlerin analizlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda merak ettiğiniz diğer TikTok kullanıcılarının da analizlerini gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok Real time Cellat36
TikTok Real time Cellat36

TikTok Real time Cellat36, 6 milyon 50 bin takipçiye sahip bir fenomendir. Bugüne kadar TikTok üzerinden paylaştığı 2,670 videoya toplam 45,436,970,263 beğeni gelmiştir. TikTok Counter Cellat36 analizinde 61 kişiyi takip ettiği görülmektedir.

Cellat36 Kimdir?

TikTok fenomeni Özgür Deniz (cellat36), 5 Haziran 1999 Kars doğumludur. İkizler burcuna mensup olan cellat36 1.85 boyundadır. TikTok’da toplamda 5.4 milyon takipçisi bulunmaktadır. Aynı şekilde İnstagram hesabını da aktif şekilde kullanan cellat36’nın İnstagram’da ise toplamda 1.1 milyon takipçisi bulunuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın