TikTok Spotify 3 Aylık Premium Bedava Nasıl Alınır?

 TikTok Spotify 3 Aylık Premium Bedava Nasıl Alınır?
Okunuyor TikTok Spotify 3 Aylık Premium Bedava Nasıl Alınır?

TikTok Spotify 3 Aylık Premium almak isteyenler bedava olarak nasıl alınır? sorusunun cevabını merak ediyorlar. Sizler için TikTok Ödüller kısmından 3 aylık Spotify premium üyeliğini nasıl bedava alabileceğinizi detaylıca açıkladık. Günümüzün en popüler sosyal medya platformları arasında yer alan TikTok uygulaması ülkemizde de oldukça popüler bir konumda. Aynı zamanda çevrim içi ve çevrim dışı kaliteli müzik dinlememizi sağlayan bir diğer önemli platform olan Spotify yine ülkemizde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu 2 popüler uygulamanın da kullanıcıları mutlu etmek adına yaptıkları sponsorluklarda 3 aylık premium üyeliğini bedava kazanma hakkını doğurmuş oldu. İlk başta konuyla ilgili yapılan haberlerde TikTok, 3 Aylık Bedava Premium Kodu dağıtacağı yönündeydi fakat daha sonrasında bunu bir kod olarak değil de, ödüller kısmından bir avantaj şeklinde alınabildiği anlaşıldı. Hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde TikTok uygulaması aracılığıyla Spotify platformunda 3 aylık premium abonelik sahibi olabiliyorsunuz.

TikTok, Spotify 3 Aylık Premium Abonelik Kodu Bedava Nasıl Alınır ve Kullanılır?

TikTok, Spotify 3 Aylık Premium Abonelik Kodu Bedava Nasıl Alınır ve Kullanılır?
TikTok, Spotify 3 Aylık Premium Abonelik Kodu Bedava Nasıl Alınır ve Kullanılır?

TikTok uygulamasının Spotify platformuyla yaptığı kampanya kapsamında 3 aylık premium abonelik kodunu bedava bir şekilde alıp kullanabiliyorsunuz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları uygulamanız gerekmektedir. Bu sayede Spotify uygulamasını premium şeklinde 3 ay boyunca tamamen bedava kullanabileceksiniz. Tabi ki bu adımları uygulamadan önce bazı şartlar da bulunmaktadır. Bu şartları da yerine getirdiğinizden emin olduktan sonra 3 aylık bedava spotify premium paketinize kavuşabilirsiniz.

  • 18 Yaşından büyük olmanız gerekiyor.
  • Daha önce Spotify Premium almamış olmanız gerekiyor.

TikTok hesabınızı oluştururken yaş kısmını 18 yaşından büyük olduğundan emin olun. Eğer daha küçük olarak gözüküyorsanız yaşınızı büyütebilirsiniz. Spotify Premium almış bir hesabınız varsa bu kampanyadan yararlanamaz. Bunun için yeni bir Spotify hesabı oluşturabilirsiniz.

TikTok 3 Aylık Bedava Spotify Premium Kodu Nasıl Bedava Alınır?

TikTok aracılığıyla Spotify uygulamasında bedava olarak kullanabileceğiniz 3 aylık premium kodunu aşağıdaki adımları uygulayarak alabilirsiniz. Bu kodu aldıktan sonra nasıl kullanacağını bilmeyenler için onu da yine aşağıda anlattık. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. İçeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz.

  1. TikTok uygulamasına girin,
  2. Sağ altta bulunan “Ben” yazısına tıklayarak Profilinize geçin,
  3. Sol Üstte bulunan Şarkı Emojisi “TikTok Ödüller” e tıklayın.
  4. Karşınıza çıkan uyarıda “Kabul et ve devam et” deyin,
  5. Sayfanın en altına inin ve kırmızı buton olan “3 ay ücretsiz kullan” yazısının üstünde bulunan kodu kopyalayın.
TikTok Spotify 3 Aylık Premium Bedava Nasıl Alınır?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın