TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor (2022)

 TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor (2022)
Okunuyor TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor (2022)

TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor sorunu ile karşılaşan kullanıcılar için 2022 yılına ait güncel çözümler paylaşıyoruz. Siyah ekran gibi çeşitli hatalar alanlar için nasıl hikayelerini sorunsuz paylaşabileceklerini anlattık.

TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor araması bu sıralar çok yapılmaya başlandı. Bizde bu konu ile ilgili bir makale oluşturma ihtiyacı hissettik. TikTok dağılmış sunucu yapısı ile çalışan bir platformdur. Hem web sitesi hem de uygulaması bu mantık ile çalışır. Bu yüzden uygulama bir bölgede bozukken başka bir bölgede sağlam bir şekilde çalışıyor olabilir. İsterseniz TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor üzerine neler yapılabilir? Bunlara bakalım.

TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor

Bunun birçok sebebi olabilir. TikTok dağınık sunucu yapısı ile çalışır. Bu sayede uygulama içi gecikme elde etmezsiniz. Bunun sebebi büyük ihtimalle sadece ülkemize öze TikTok sunucusu olabilir. TikTok bir şehir, ülke veya kıtada çalışmaz hale geldiğinde bir diğerinde hala aktif ve çalışıyor olabilir. Bunun sebebi dağınık sunucu yapısıdır. Harika bir güvenlik önlemidir. Bu sayede sıkıntı anında TikTok’ın hisseleri daha yavaş düşer ve sıkıntıyı çözmek için daha çok zamanları olur.

TikTok Hikaye Silme - Kaldırma
TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor

TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor (2022) İPhone İOS

İlk olarak TikTok web ile Hikaye Silme – Kaldırma denemenizi tavsiye ediyorum. TikTok web ile aynı internete bağlıyken bu sorunu çözebildiyseniz eğer o zaman sorun mobil cihazınızdaki uygulama dosyalarından bile kaynaklanıyor olabilir. Her türlü durumda ben sizden modem fişinizi çekip bir dakika sonra tekrar takmanızı tavsiye ederim. Bu modemdeki önbelleği temizler.

Bu işlemin benzerini telefonda da denemelisiniz. Yani sizden İPhone telefonunuzu kapatıp açmanızı istiyorum. Bu iki işlemin ardından hala sıkıntı var ise o zaman TikTok uygulamasını silip tekrar yükleyiniz. Bu durumda artık TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor sıkıntısı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor (2022) Android

TikTok Hikaye Silme - Kaldırma (2022) Android
TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor

Sizden yapmanızı istediğim ilk şey TikTok web ile de Hikaye Silme – Kaldırma denemeniz olacaktır. TikTok web ile aynı internete bağlantısına sahipken bu sorunu çözebildiyseniz, o zaman sorun mobil cihazınızda yüklü olan uygulama dosyalarından bile kaynaklanıyor olma ihtimaline sahiptir. Sonuç ne olursa olsun ben sizden modem fişinizi çekip bir dakika sonrasında tekrar geri takmanızı istiyorum.

Siber Star olarak bu tür içerikler üretmeye devam edeceğiz. Eğer istediğiniz özel bir içerik varsa siberstar.com adresinden bizlere ulaşarak bildirebilirsiniz.

Bu modemdeki önbelleği temizler. Bu işlemin benzerini Android telefonda da denemelisiniz. Yani sizden telefonunuzu kapatıp sonrasında geri açmanızı istiyorum. Bu iki işlemden sonra hala sıkıntı var ise o zaman TikTok uygulamasını silip tekrar yüklemelisiniz. Bu durumda artık TikTok Uygulamadan Atıyor, Kapanıyor sıkıntısı yaşamazsınız. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
117 okunma
okunma8214
0 yorum