Tiktok Wrapped 2023 Nasıl Yapılır?

 Tiktok Wrapped 2023 Nasıl Yapılır?
Okunuyor Tiktok Wrapped 2023 Nasıl Yapılır?

Tiktok Wrapped bir dönem yapılabiliyor olsa da şuanda yapılmayan istatistik verilerini artık görebileceğimiz bir İnternet sitesi bulunuyor. Wrapped aracılığıyla TikTok hesabınızın 2023 yılında ne kadar etkileşime girildiğine göre güncel bilgilere ulaşabileceksiniz. İstatistikler ve verilerin görselini alarak sosyal medya platformlarında paylaşanların sayısı oldukça yüksek. 2021 yılında TikTok Wrapped adı altında doğrudan uygulama içerisinde toplam paylaşılan videolar, izlenme sayıları, aldığınız beğeni ve yorum gibi bir çok toplu aldığınız etkileşimlerin verisini içeriyordu. Lakin daha sonraki yıllarda artık Wrapped herhangi bir şekilde TikTok da artık paylaşılmaya başlanmıştı. Bu nedenle 2023 yılında tekrar bu verileri hazırlayan ve paylaşmanız hazır hale getiren bir sistem geliştirildi.

Tiktok Wrapped 2023 “Türkçe” Yap

Tiktok Wrapped ile sizin hesabınızın 2023 yılındaki ve 2022 yıllarındaki paylaştığınız video, izlenme, beğeni ve yorum gibi tüm etkileşimlerinizin tamamı burada listelenecektir. Genellikle tüm TikTok kullanıcıları Wrapped ile listelerini hazırlayarak yine sosyal medya hesaplarından diğer kullanıcılarla paylaşıyorlar. Bunun amacı yine bir akıma dahil olmak ve kendileri de bu sayede istatistik sonuçlarını görebilmeleri. Nasıl bunu ücretsiz olarak yapabileceklerini merak edenler aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirler.

Tiktok Wrapped 2023 Nasıl Yapılır?
Tiktok Wrapped 2023 Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki bağlantı ile doğrudan 2022 ve 2023 yılları için kullanabileceğiniz Tiktok Wrapped Sonuçlarınıza ulaşabileceksiniz. Karşınıza çıkan alanda gerekli yerleri doğru girerek tüm istatistiklerinizin listesini görmeniz mümkündür. Tam olarak nasıl yapılır? anlamadıysanız ve adımlar konusunda yardım istiyorsanız aşağıda anlattığımız bilgilerden yararlanabilirsiniz. 2023 yılı içerisinde herhangi bir şekilde Wrapped ile ilgili bir istatistik çıkarmak istediğinizde TikTok hesaplarınızı kapsayacak olan sonuçlara buradan ulaşabilme imkanınız olacaktır.

Nasıl Yapılır?

Tiktok Wrapped 2023 “Türkçe” Yap isimli bağlantı üzerinden doğrudan bu işlemleri gerçekleştireceğiniz siteye geçiş yapın. Daha sonrasında karşınıza çıkan alana kullanıcı adı bilginizi girin. Hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Eğer gizli bir profiliniz varsa ve paylaşımlarınız gibi hesap bilgileriniz herkese gizliyse bu işlemler gerçekleştirilemez. Eğer profiliniz herkese açıksa karşınıza çıkan alana kullanıcı adınızı girdikten sonra bir kaç dakika beklemeniz gerekecek. Ortalama 2 dakika içerisinde tüm TikTok Wrapped içeriği size özel bir şekilde oluşturularak karşınıza çıkacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın