TikTok Yat Ne Kadar?

 TikTok Yat Ne Kadar?
Okunuyor TikTok Yat Ne Kadar?

Bildiğiniz üzere TikTok içerisinde bağış olarak bazı özel paralı emojiler gönderilebiliyor ve her emojinin farklı fiyatları var. İnsanlar TikTok yat emojisi ile ilgili sorular soruyorlar. Bu hediyenin ne kadar olduğundan tutunda hediyeyi alan kişinin ne kazandığına kadar anlatan ayrıntılı bir içerik hazırladık.

TikTok Yat Nedir?

TikTok Yat Nedir?
TikTok Yat Nedir?

TikTok yat bir çeşit bağışı temsil eder. TikTok içerisinde bağış yerine uygulama içinde var olan ve fiyatları olan emojiler vardır. Yat emojisi bunlardan birisidir. Aslında emoji değil de hediye olarak adlandırabiliriz. Yat hediyesi dışında tonla farklı fiyatı simgeleyen hediye vardır. İnsanlar özellikle bu sayede TikTok canlı yayınlarından oldukça iyi paralar kazanabilirler.

TikTok Yat Ne Kadar? Kaç Para?

TikTok Yat Ne Kadar? Kaç Para?
TikTok Yat Ne Kadar? Kaç Para?

TikTok yat almak için öncelikle TikTok uygulamasına tek bir yat hediyesi için 850 TL kadar ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ödemeden sonra o yat hediyesini istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz. Bağış mantığı olarak işliyor diyebiliriz. Yat hediyesi pahalı hediyelerdendir. Bu yüzden bu kadar yüksek bir fiyatı simgeliyor.

TikTok Yat Ne Kadar Kazandırıyor?

TikTok Yat Ne Kadar Kazandırıyor?
TikTok Yat Ne Kadar Kazandırıyor?

TikTok yat almak için kullanıcılar 850 TL harcıyor ki bir yayıncıya gönderebilsinler ama TikTok yat hediyesinden mantıken kendine pay almak için kesinti yapıyor. Bu kesinti o kadar yüksek ki siz bağış için teknik olarak 850 TL harcarken yayıncı sadece o yat hediyesinden 350 TL para kazanıyor.

TikTok Diğer Canlı Yayın Hediyeleri Kaç Para?

  • Gül – 25 Kuruş ödeme – 10 Kuruş kazanma
  • Asa – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma
  • Öpücük – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma
  • Para Yağmuru – 105 TL ödeme – 65 TL kazanma
  • Spor ARABA – 3200 TL ödeme – 1300 TL kazanma 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın