TikTok’ta PUBG Videoları Paylaşan En Ünlü Kanallar

TikTok’ta PUBG Videoları Paylaşan En Ünlü Kanallar

Ünlü kısa video paylaşma uygulaması TikTok hesaplarında PUBG Videoları paylaşan en ünlü kanalları listeledik. PUBG TikTok videoları kendi alanlarında lider iki uygulamanın nasıl harmanlanabileceğini göstermiş oluyor.

TikTok uygulaması bildiğiniz gibi kullanıcılarına kısa süreli videolar çekmelerine ve o videolar üzerinde oynamalar yapmalarına izin veriyor. Dünyada milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan böyle büyük bir platformda tabi’kide oyun seven üyeleri olacak.

PUBG Mobile veya Bilgisayar üzerinden oynanan gerçek sürümlerinin’de oyuncu sayısı hem ülkemizde hemde dünyada milyonlara ulaşınca böyle büyük bir kitle her mecrada farkını yansıtmayı başarıyor.

Sosyal medya sitelerinde oyunlar ile ilgili genel kanallar görebilirsiniz fakat tek bir oyun üzerine birden fazla büyük fan kanalı görmek oldukça zor bir durumdur. PUBG kitlesinin büyüklüğü TikTok Videoları paylaşan kanalları takip edenler ile rahatlıkla anlaşılabiliyor. Bu yazımızda en ünlü kanalları sizlerle paylaşacağız.

PUBG TikTok Videoları Paylaşan Kanallar

PUBG TikTok Videoları paylaşan kanalların sıralaması karışık olarak yapılmıştır. Bu yazıdaki amacımız size yeni ve ünlü kanalları tanıtmak üzerine.

@oyuncutiktok

1,6 Milyon takipçisi bulunan oyuncutiktok kanalı PUBG Videoları ağırlıklı paylaşımlar yapıyor. TikTok uygulaması üzerinde paylaştığı videoları toplamda 21,4 milyon kalp almayı başarmış.

@ceej4y

PUBG Mobile videoları paylaşan kanalın asıl ismi Joker_Devil olarak geçiyor, ayrıca YouTube kanalıda bulunan bu oyuncunun TikTok uygulamasında 107,2 bin takipçisi ve 1,3 milyon kalbi bulunuyor.

@baap_gaming72111

Kendini PUBG Mobile videolarına adayan Hindistanlı TikTok kanal sahibinin 267,5 bin takipçisini aldığı 4,7 milyon kalp ile dahada büyütmüş durumda.

Sizin takip ettiğiniz veya beğendiğiniz PUBG TikTok Videoları paylaşan kanalları yorum olarak yazabilirsiniz. Paylaştığımız kanallar hakkında fikir ve düşüncelerinizi yine bizlerle paylaşmak adına yorum olarak yazabilirsiniz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.