Tinder Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tinder Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tinder Mavi Tik Nasıl Alınır? sorusunu ayrıntılarıyla cevaplıyoruz. Sizde onaylanmış bir hesap istiyorsanız nasıl yapacağınızı gelin ve öğrenin. Tinder bilindiği üzere dünyanın en büyük randevu uygulamasıdır. İnsanlar birbirini beğenirse eşleşme alırsınız ve o kişi ile mesajlaşır ve randevuya çıkarsınız. Birbiriniz ile uyumlu olup olmadığınızı anlamak içindir. Tinder mavi tık özelliği hesabınızın güvenli hesap olarak gözükmesini sağlar. Tinder mavi tık özelliği aynı zamanda karşı tarafa güven verir. Mavi Tik mantığı İnstagram içerisinde de aynı mantıkta işliyor ve sizi sosyal olarak öne çıkarıyor. Bu yüzden yüksek öneme sahip.

Tinder Mavi Tik Nedir?

Tinder Mavi Tik Nedir?
Tinder Mavi Tik

Yeni Fotoğraf Doğrulama özelliği artık kimlik doğrulama için tek yöntemdir. Fotoğraf Doğrulama, selfie’leri incelenmek üzere gönderilerek profilinizin doğrulanmasını sağlar. Fotoğraf doğrulama aracılığı ile alabileceğiniz bu mavi tık sizin hesabınızın güvenilirliğini aslında insanlara doğrular. Demek istediğim insanlar bazen sahte hesaplar açabiliyor. Yüz tanıma ile Tinder uygulamasını çalıştırmak ve mavi tık almak demek senin olduğun kişi olduğunu gösterir.

Tinder Mavi Tik Nasıl Alınır?

İlk olarak işlemlerimiz için Firefox indiriyoruz ve Firefox’a giriyoruz. FireFox chorem gibi bir tarayıcıdır. İşlem için indirmeniz gerekir. Ardından Location Guard eklentisini kuruyoruz ve aşşağıda gösterildiği gibi Seçenekler diyerek devam ediyoruz ve eklenti ayarlarımıza giriyoruz. Görselde gösterildiği şekilde Default Level: Use fixed location olarak ayarlıyoruz. Ve daha sonra sol menüden Fixed Location diyoruz. Ardından arama kısmına Galway yazıyoruz ve aşşağıdan görseldeki gibi seçiyoruz.

Tinder Mavi Tik Nasıl Alınır?
Tinder Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tinder web sitesine giriyoruz ve giriş yapıyoruz. Ve oradanda profilimize giriyoruz. Ok ile gösterdiğim kısım çıkmış olmalı. Tıklayarak devam ediyoruz. Mavi tik vermesi ve kimlik onayı için bizden selfie çekmemizi istiyor. İlerle diyerek devam ediyoruz. Kamera iznimizi vs. verdikten sonra bizden onay için iki tane selfie istiyor ve selfiler belirttiği şekillerde çekiliyor. İnceleme için Gönder diyerek devam ediyoruz ve işlem tamamlandı. Ortalama bir hafta içerisinde Mavi Tik onaylanacaktır.

Tinder Mavi Tik Türkiye’de Alınabiliyor mu?

Tinder Mavi Tık almanın yolları var. Türkiye de bu yapılabiliyor. Bu mavi tık neden bu kadar önemli demek istediğimi anlamışsınızdır varsayıyorum. Eşleşmeye çalıştığınız insanlarda nasıl bir etki bırakır. Sırf oradan düşünebilirsiniz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.