Toca Life World Torrent İndir (Son Sürüm)

 Toca Life World Torrent İndir (Son Sürüm)
Okunuyor Toca Life World Torrent İndir (Son Sürüm)

Toca Life World Torrent uygulamasına ait son sürüm dosyalarını indir ile yükleyip ücretsiz oynamaya başlayın. Oyuna ait detaylı incelemelerde önemli uyarılara’da yer verdik. Toca Life: World oyununun son sürümüne ait APK dosyalarını verilen indir bağlantıları ile cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Gerçek bağlantıları tercih etmemizin sebebi üzerinde oynanmış hileli dosyalara zararlı yazılımlar yüklenmesinden dolayı.

Yani siz oyunu oynamak için cihazlarınıza indirdiğiniz dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabilir. Özellikle yurt dışı kaynakların paylaştığını gördüğümüz bu sistemde bir çok oyuncu çeşitli şekillerde dolandırılıyor ve kandırılıyor. İnceleme yazımızda her ayrıntıyı sizlere anlatacağız. Ayrıca merak edilen tüm soruları’da burada cevaplıyoruz. Toca Life World Torrent ve daha fazlası için takipte kalın.

Toca Life World Torrent İndir

Toca Life World Torrent, çocukların çok seveceği eğitici bir oyunu oynamanızı sağlayacak Android dosyasıdır. TocaBoca tarafından geliştirilen eğitici ve rol yapma oyunudur. Çocukların oynarken çok eğlenebilecekleri platformlar ve özellikleri bulunuyor. Yinede Toca Life: World oyununu yüklemeden önce aşağıda yaptığımız incelememizin sonuçlarını dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Toca Life: World APK
Toca Life World Torrent

Yurt dışında yaygınlaşan zararlı yazılımları yaymak adına kullanıcıların en çok bulunduğu sektörler hedef alınıyor. Mobil oyun sektörünün çok büyümesiyle birlikte artık yeni hedef oyuncular oluyor. Toca Life World Torrent gibi çeşitli hile vaatleri ile oyuncuları kandırıyorlar. Bu dosyaları cihazlarınıza indiren oyuncuların başta banka hesap bilgileri olmak üzere tüm kişisel bilgilerini çalıyorlar. Bu tür bir durumla karşılaşmamak adına herhangi bir illegal dosyayı indirmeyin.

Toca Life World Torrent Nedir?

Toca Life World, kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve dilediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni uygulama. Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (City, Vacation, Office, Hospital ve daha fazlası) aynı yerde bir araya getiriyor. Doğru duydunuz. Artık her şey kocaman bir oyun dünyasında birbiriyle bağlantılı.

KARŞINIZDA TOCA LIFE WORLD
Bir Toca Life uygulamasına dalıp istediğinizi yapmanın, mesela büyükannenize çılgın bir saç stili yapmanın, tuvalette eşyaların üstüne sifon çekmenin ya da arkadaşlarınızla takılmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun. Toca Life World’de en sevdiğiniz karakterlerle istediğiniz mekanda hikaye oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Okula evcil hayvan mı götürmek istiyorsunuz? Buyurun. Kaykay Parkına tembel hayvan mı getirmek istiyorsunuz? Hiç çekinmeyin. Peki doktoru kuaföre getirip saçını yeşile boyamaya ne dersiniz? Tabii ki, neden olmasın. Toca Life: World’de patron sizsiniz ve oyun oynadıkça hikayeyi siz uydurursunuz.

İLK 8 MEKAN VE 39 KARAKTER DAHİL
Toca Life World uygulamasını indirerek kuaför, alışveriş merkezi, yemek bölümü, hatta apartman dairesi gibi 8 farklı mekanı içeren hareketli şehir bölgesi Bop Kent’i hemen ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı kurmaya başlamak için harika bir yer!

ŞU AN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI KAYBETMEYİN
Şu anda Toca Life serisindeki uygulamalarla oynuyor musunuz? Toca Life World’ü indirdiğinizde, her şeyi mega uygulamaya taşımanıza yardımcı olacağız. Ardından mekanları ve karakterleri istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

YENİ MEKANLAR VE KARAKTERLER SATIN ALIN
İlk indirme işleminizle birlikte gelenden daha fazla mekan istiyorsanız bu mümkün. Toca Life World’de 100’den fazla mekanın, 500’den fazla karakterin ve 500’ten fazla evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe kadar farklı fiyatlarla az ya da çok ekleme yapmak sizin kararınız. Güncellemelerle devamlı yeni mekanlar, karakterler ve çılgın aktiviteler eklemeye devam edeceğiz.

HER HAFTA HEDİYELER
Biliyor musunuz? Yeni şeylerin dünyanıza eklenmesi için dükkandan alışveriş yapmanız gerekmiyor. Her hafta sürpriz hediyeler kazanmak için göz atın!

Hakkımızda:
Toca Boca’da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın